Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. To sie kur.. zaloguj i czekaj rok aż ktoś Ci odpowie Żegnam
  2. skoro teraz producenci aut rezygnują z kół zapasowych to jest jakaś temu przyczyna, więc wydaje mi się, że pytanie jest na miejscu z tym, że jak dotąd nikt nie napisał, że warto mieć kompresor z uszczelniaczem zamiast koła zapasowego. Trudno zatem zrozumieć, co nam to daje, bo chyba nic pozytywnego jak kilka osób napisało, opona sie przetnie, pęknie i koniec- leżymy jestem ciekaw jak producenci pojazdów to tłumaczą? Przecież nie każdy ma nie wiadomo jakie ubezpieczenie i poza tym czas, żeby czekać aż PAN przyjedzie i zmieni nam koło. To tyle, może ktoś wie dlaczego tak jest, a nic ciekawego google nie mówią
  3. To jak bmw to nie potrzeba zapasu? Co za różnica jakie autko?
  4. Ale juz nie mam audi E61 mam i tam jest taka pokrywa ze musi sie zamknąć ze względu na to, ze otwieracie podłogę i sa przegrodki Otwieracie przegrodki i jest miejsce na koło Muszę popytać u kumatego wulkanizatora
  5. Teraz czy dojazdowka czy pelnowymiarowe koło I tak naprawdę czy warto szukać dojazdowke? W koło spokojnie wejdzie lewarek i klucz Pewno 17" muszę mieć
  6. Wiem, tym bardziej ze adac na Europę to roczny koszt 80 euro
  7. Dlatego dziwi mnie, ze każdy producent aut tak odchodzi od zwykłego zapasu, albo chociaz dojazdowki
  8. Ktoś korzystał z tego? Bo coraz bardziej myśle nad zwykłym kołem w bagażniku lewarkiem i kluczem
  9. Z tym, ze nie mam audi Maskę mam aluminiowa, wiec powinno ładnie pójść. Aaale ze względu na gradibicie w moim rejonie muszę poczekać aż gość zadzwoni i ustawi termin, Wiec obawiam sie, ze trochę sie sprawa przeciagnie 4000 zł wycenili a ile miał wgniecen? Pamiętasz moze? Bo na jakiejś podstawie to liczyli
  10. No dobra i jak to wziął pod uwagę jako do zrobienia? Przecież to sa wgniecenia Nie wymieniali np maski? A jak wycenili? Napisz coś wiecej, żebym coś wiedział jak juz zacznie liczyć, bo co z tego, ze policzy Te Niemcy to sa przyjebani, wiec nie wiadomo jak to wezmą pod uwagę
  11. To na trzech będę jechał Z tym pytaniem do producentów aut a nie do mnie
  12. No lepiej tyle, ze teraz juz od tego każdy odchodzi
  13. No jest sporo jakiś płynów do pompowania kół, ale na Allegro znalazłem same oryginały Jaka jest fachowa nazwa tego? Czy ten płyn załatwi sprawę czy kompresor tez potrzebny?
  14. Koledzy chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa i gdzie kupić, i co wchodzi w skład kompletu do pompowania opon, jeśli nie posiadamy koła zapasowego w aucie? Bo nie mam a wolałbym jakiś sprzęt mieć dzięki za odpowiedzi
  15. to looz bo jednak auto bezwypadkowe, przy sprzedaży ktoś by mi zarzucił dachowanie, a tak będzie bez lipy
  16. A to myśle, ze sie dogadam Teraz pytanie kiedy przyjedzie rzeczoznawca i na ile wyceni szkodę Bardzo jestem ciekawy Właśnie dobra opcja, nie wyobrażam sobie szpachlowania teraz dachu, potem tylko kłopot w razie sprzedaży Takiej sytuacji jeszcze nie miałem, zeby taki grad padał cały parking samochodów i wszystkie w dolkach Jak wyszedłem z galerii to tylko mokro było, podobno grad wielkości kurzych jajek był Taka niespodzianka mnie czekała jak doszedłem do auta
  17. Na pewno 150 zł od jednego wgniecenia? To kto by naprawial maski w autach skoro mozna kupic komplet w kolorze za jakieś 1200 zł a pare wgniecen na masce jest, wiec przewyzszy mi zakup używki Dach i słupki to wiadomo trzeba, ale ta cena trochę z nikad
  18. A moze ktoś zna cennik mniej-wiecej chociaz jak to wyglada?
  19. Witam, dzisiaj w mojej okolicy przeszło gradobicie i peszek chciał, że moje auto dostało i maska z dachem są we wgniotkach. Już myślałem, żeby wymienić maskę, natomiast z dachem kłopot- jedni piszą, że wymieniają poszycie, drugim przy szpachlowaniu i wyrównywaniu szpachla schodziła, ze względu na małe wgłebienia... i doczytałem sie usuwanie wgnieceń metodą bez lakierowania i tak się składa, że w moim mieście w Polsce jest warsztat, który współpracuje z kilkoma salonami, serwisami... korzystał ktoś? jak to wychodzi cenowo? Nie ma tych wgnieceń aż tak dużo myślę z 30, ale zrobić trzeba, bo nie mogę na to patrzeć oto link do tej firmy, jest tam galeria Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Inowrocław, naprawa karoserii bez lakierowania PDR Toruń, Bydgoszcz myślę, że to jedyna sensowna opcja podzielcie się opiniami jak coś wiecie, naprawa będzie z ac, ale po co mam to robić tu w Niemczech jak mogę w Polsce, a tu nie wiem co by wymyślili. czekam na mądre porady zdjęć nie mam, bo nie widać z telefonu
  20. Kolego Variocustoms za niedługo będę pewnie chciał zamówić u Ciebie czarny mat w sprayu Mam pomalowane chromy wokół szyb na czarno, faktycznie ktoś je malował, wiec juz chromem nie sa a w kilku miejscach popekala farba i średnio to wyglada. Chce to pomalować plasti dipem. Mozesz mnie naprowadzic jak to porządnie zrobic i czym? I ile puszek? Moje auto to bmw e61, piątka w kombi
  21. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A co potrzebujesz?
  22. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy i koleżanki Mam auto na Magdeburgu, beczka. Nie moge go załadować benzyna Szukam na niego załadunku w Niemczech, ON, PB, Olej rzepakowy Chłopak czeka, zabiera 32.500 diesla lub 35.500 benzyny Jak macie jakieś kontakty poszukajcie nie puszcze go na pusto. Nie załadowal mi PB, bo ma beczke z zaladunkiem dolnym prawa strona, a oni wymagają lewa Jak macie kontakt jakiś pomóżcie Dzięki
  23. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo mu ktoś kawał zrobił i odczepil naczepe
  24. Jeździłem chwile a4 z 2012 r i z tego co pamietam maskę normalnie otwieralem jak w każdym aucie i był bagnet do sprawdzania poziomu oleju a nawet korek wlewu... Ale teraz zwątpilem po Twoim poście
  25. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie żyje kierowca cysterny | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap Wczoraj Panowie awizowalem to auto na załadunek, Jechało na rozladunek i dzisiaj na wieczór miał sie podstawic po raz drugi. Młody chłopak, czwórka dzieci Nie moge tego ogarnąć szok wielki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.