Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FORA3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FORA3

  1. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Pozdrowionka w ostatniej chwili ciebie zauważyłem.
  2. FORA3 odpowiedział(a) na maniek30dg temat w Audi A4 B6
    Wszystko dobrze zrozumiałeś.
  3. FORA3 odpowiedział(a) na maniek30dg temat w Audi A4 B6
    Strona lewa gumowo -olejowa elektryczna 8E0199379AB cena około 460zł Strona prawa gumowo -olejowa 8E0199382K cena około 440 zł Z przodu odbijak 8E0199339 około 50zl nie jestem pewien ceny Jeszcze pod skrzynie jedna nie nie mogę znaleźć numeru
  4. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
  5. FORA3 odpowiedział(a) na Radex121 temat w Audi A4 B6
    Maska 8E0823359A Bagażnik 8E9827552E
  6. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Tłoku nie było .Ps ktoś robił rekonesans o 16 i 16:30 skodą octavią ? .
  7. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ja tez wpadnę.
  8. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Parking bez gapowiczów.
  9. FORA3 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Termin i godzina pasuje, tylko żeby pogoda była.Propozycja miejsca to plac po byłym sklepie Awans między Bricomarche a Cerrefour. Spocik zapoznawczy?.
  10. FORA3 odpowiedział(a) na audik904 temat w Audi A4 B6
    To ci pomoże
  11. Witaj to jest element kątowy
  12. Kolego czy o tą uszczelkę ci chodzi nr 059145215
  13. FORA3 odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B8
    Kolego odnośnie numeru zamka może to ci pomoże..
  14. FORA3 odpowiedział(a) na Kuba A4 temat w Audi A4 B6
    Duża 8E0103927C mała 8E0103928C w dużej trzeba wyciąć kawałek na wąż do chłodnicy .Na zdjęciu wszystkie części potrzebne do montażu oprócz wkładu filtra z etki [ IMG]http://i62.tinypic.com/24b42fb.jpg[/img] a wygląda to u mnie tak
  15. FORA3 odpowiedział(a) na Pawci_o temat w Audi A4 B6
    Wężyk z twojego zdjęci to jest nr 038 121 473 wężyk odpowietrzający cena coś około 60 zł +zaciski 10 zł. Z jednej strony jest grubszy a drugiej chudszy .Wymieniałem go pół roku temu łatwa sprawa trochę płynu poleci.Leciała na niego ropa i cały napęczniał.Jak się uda to wrzucę fotki
  16. To ci chyba pomoże
  17. [u RL=http://www.directupload.net][/url] czy o tą śrubę ci chodzi
  18. FORA3 odpowiedział(a) na marekg temat w Audi A4 B6
    Może to ci pomorze
  19. Najlepiej zdemontuj zderzak żeby nie połamać zatrzasków
  20. Sedan 2003 AWX u mnie osbiście
  21. Nie bardzo kojarzę te tulejki pokaż nr na zdjęciu.
  22. Napinacz-038903315AH Rolka-03G145276
  23. Witam. Jaki moment NM dokręcania 4 śrub piasty łożyska przedniego i końcówki wahacza banan. Znalazłem że łożysko dokręca się 200 NM +180 stopni śruba M 16 reszty nie znalazłem ,w sobotę zabieram się za łożysko . Da radę ktoś pomóż ,z góry dzięki.
  24. Zsuwasz wierzch nr 9 i odkręcasz śrubkę nr 8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.