Treść opublikowana przez FORA3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Jak zdiagnozować uszkodzone poduszki silnika w A4 B8?
Do maja 2009
-
rurka olejowa do turbiny AWX
Może to Ci pomoże nr
-
Listwa dolna drzwi prawy przód
Nr 3 8E0853960
-
Dziwne szuranie
Kolego jeśli to ci szura z okolic turba to z pewnością zmienna geometria zaczyna się zapiekać .Na forum jest sporo na temat szurani.
-
Śruba z podkładka do przykrecenia lampy przód Audi a4 b6
Góra Dół
-
A4 b6 cos dziwnego na wyswietlaczu kropeczki pixele ?
Kolego mam to samo tylko trochę większe zaczeło się jak u Ciebie.Po nowym roku planuję wymienić sam wyświetlacz można też cały licznik tylko koszty większe i trzeba kodować Immobiliser . Tak to wygląda umnie
-
Śruby mocujące reflektor przedni
N 90684701 wkręt z łbem soczewkowym kombi M6X20
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
Kolego około 200zł za jedno koło +koszty łożyska.
-
Wybite numery w miejscu na koło zapasowe
TO jest numer uchwytu koła zapasowego.
-
Regulacja drzwi A4 B6
Kolego może to Ci pomoże
-
Zatrzaśnięty termostat
Kolego w tym przewodzie plastikowym co przykręcasz razem z termostatem są tam takie 2 "bolczyki " któryś się pewnie nadłamał kiedyś przy wkładani termostatu i teraz się urwał do końca .Ps Ja przy wymianie termostatu zauważyłem że jest nadłamany i urwałem go żeby właśnie nie narobił tego właśnie co u Ciebie.
-
Fis czy będzie pasował
Witam, mam takie pytanie- czy fis między zegarami, ten czerwony, będzie pasował z licznika od benzyny Anglik do mojego diesel sam wyświetlacz .Rozlał mi się i planuję go wylutować i wlutować ten z anglika benzyna ,akurat taki mam.Czy szukać diesel .
-
A4b6 Co to za kabel?
Przewód najprawdopodobniej od czujnika temperatury zewnętrznej.Nie widzę na zdjęciu czujnika przed chłodnicą.
- Śruba obudowy filtra powietrza
-
1.9 TDI AWX 130KM wymiana intercooler, czysczenie EGR
Do EGR uszczelka 069131547D 32mm i oring N90927302 62x3 .
-
wymiana piasty na tylnej osi
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/144342-all-b6-wymiana-lozyska-tylnego-kola/?hl=%2Bwymiana+%2B%B3o%BFysk+%2Bty%B3#entry2744282
-
Wahacz górny przód
To ci chyba pomoże
-
Odpalanie audi 1,9 - problem, Proszę o pomoc
Po zlogowaniu tez nie wyskakuje nie znaleziono filmu.
-
Spocik w Kutnie
Byłem go obejrzeć nikogo nie było, parking spoko chyba by się nadal na spoty w okół spokojnie tyko żeby chętni byli.
-
Spocik w Kutnie
Jadę o 14 obejrzeć parking KDK Siemka Mateo dzisiaj o 11:15 została namierzona twoja w wypasiona furka koło DERMEX na Sienkiewicza pozdrawiam.
-
Spocik w Kutnie
Może parking za KDK tak zwany parking na dachu.
-
Spocik w Kutnie
Tylko parking zajęty przez namiot media markt.
-
Spocik w Kutnie
Czy są chętni na niedzielę , czy czekamy aż będzie jeszcze cieplej ?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Mam założone te dwie z drugiego linka wszystko pasuje.