Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FORA3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FORA3

  1. Dzięki ,a więc biorę euro i kartę .
  2. Pierwszy raz do Chorwacji ,brać euro czy złotówki i wymieniać na miejscu ?, co się lepiej opłaca.
  3. Witam ,nr nit rozprężny czy o tą uszczelkę chodzi.
  4. Kolego kup sobie bagnet serwisowy w Inter Cars .Ja płaciłem 92zł.
  5. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=ZAW%C3%93R+GASZAK+EGR+PRZEPUSTNICA+AUDI+VW+SEAT+SKODA&bmatch=s0-uni-1-4-0510
  6. FORA3 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Z końcówką A -zwykły , a B - komfort z węglem aktywnym nie czuć niemiłych zapachów z zewnątrz.
  7. <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/4d9fbeb7a86e7dac"target="_blank"><img src="http://images75.fotosik.pl/592/4d9fbeb7a86e7dacmed.jpg" border="0" alt="" /></a>
  8. Witam, dziś sprawdzałem zapełnienie filtra cząstek stałych vcds -wersja polska .Zastanawia mnie pozycja 121 i 122 , tak jak dla mnie to niema w dpf nawet 0,5g . Czy dobrze to odczytuje ? .Z góry dziękuje .
  9. FORA3 odpowiedział(a) na COXymoX temat w Audi A4 B6
    Kolego , to są kierownice powietrza po bokach chłodnicy . Nie którzy chyba niewiedza co sprzedają ? .
  10. FORA3 odpowiedział(a) na thomek00 temat w Audi A4 B6
    Ta pasuje do Twojego vin 8E0 253 301 DP .Plecionka pasuje od nr 000 001 a masz nr 000 710.
  11. Kolego to ci pomoże ?
  12. FORA3 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam ,Koledzy mam takie pytanie .Dzisiaj byłem oglądać audi a4 b8 2012 lift 2.0 tdi 143km , po uruchomieniu jak chwilę pochodził , wcisnąłem sprzęgło i puściłem z powrotem, obroty podniosły się na 1-2 sekundy gdzieś na 1200 obrotów i spadły na 850 obrotów. Powtórzyłem tak z 3 razy i za każdym razem było tak samo.Czy tak powinno być ? . Hamulec zaciągnięty , spalanie na postoju 0,8L ,temperatura +5 stopni na zewnątrz .Z góry dziękuje.
  13. FORA3 odpowiedział(a) na Grzesiek72 temat w Audi A4 B6
    Kolego czy o to ci chodzi
  14. Nr. 10
  15. Numer spinek 7L6868243- klip
  16. FORA3 odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Numer o-ringu N90927302 62x3 miedzy kolektorem a egr.
  17. To ci pomoże
  18. Wszystko się zgadza ,od maja 2009 do końca maja 2010 były z literką S na końcu potem wrócili z powrotem do do P na końcu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.