Treść opublikowana przez FORA3
-
Gdzie kupić przedłużenie nadkoli przednich?
Chodzi Ci kolego o to jak dobrze zrozumiałem ORYG SPOJLER KOŁA DOKŁADKA NADKOLA AUDI A4 B6 B7 P (3724104753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wąż intercoolera
W serwisie coś około 15 zl
-
Wąż intercoolera
Pierścień uszczelniający 3C0145117F 57,85MM .
-
NR kierownicy intercoolera
Ta kierownica jest dokładnie od audi a6 2002r sprawdzałem w etce
-
NR kierownicy intercoolera
Nr.to8E0117335E
-
Nieszczęsny egr
Olej może być z odmy albo puszcz turbo
-
Rura - Kolano do EGR
Może jakoś byś je dopasował nr kolanka tego dolnego do intercoolera to 8E0145837F -cena około 170zł w sklepie u gajos .com.pl
-
Rura - Kolano do EGR
Wąż ciśnieniowy nr-3B0145834P
-
Regulacja geometrii tylnych kol
Poczytaj http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/brak-zbieznosci-tylnej-osi-podskakiwanie-nierownosciach-256969/
-
Mocowanie tylnej kanapy
Najszybciej w ASO koszt to chyba coś kolo 3 zł szt.
- Numer uszczelki EGR
-
Numer uszczelki EGR
Witam,czy ktoś podrzuci mi numer uszczelki między EGR a kolektorem dolotowym. Silnik AWX 2003.
-
Skrzypiace tylne oparcie
Kolego Biszczan fajny opis demontażu tych foteli ,a może masz taki opis do demontażu tych boczków obok nich co są na natkolu
-
Jak zdemontować listwę
Jak zdemontować listwę progową,lewych drzwi tylnych,która idzie od słupka środkowego do oparcia tylnego i ten boczek na nadkolu w środku? Nie wiem,czy trzeba demontować środkowy słupek.Ewentualnie,które elementy po kolei demontować.Podglądałem tam i zauważyłem,że tam jest czujnik uderzenia bocznego i jakiś drut miedziany wchodzi w ten boczek Boję się tego ruszyć,żeby nie wywaliła mi kurtyna boczna.Może ktoś to demontował lub ma jakiś link o tym do poczytania?BARDZO PILNE. Z góry dziękuje.
-
Dekielek Zaślepka b6 zwykła lampa prawa
Sklep Gajos-57 zł.
-
Dziwny nalot w okolicach filtra paliwa
To jest chyba krusząca gąbka z pokrywy silnika
-
Dziwny wąż
038 121 473 to jest waz odpowietrzajacy
-
[B6 AWX] Pompa vacum a może coś innego
Tak będzie dobry tylko coś za drogi jak kupowałem ten wężyk w ASO skoda i dałem za niego 50 zł z zaciskami do niego.Numer wężyka:038 121 473-odpowietrzający.Wymiana bardzo prosta-wyleciało tylko 50 gramów płynu.Pompy nie wymieniałem to ci nie doradzę.
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
- [ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?
Osobiście jeżdżę na auto zima i lato w zimę na auto szybciej zejdzie para z szyb.- [ALL B6] Pirelli P7 vs Continental ContiPremiumContact 2
Ja mam Continental ContiPremiumContact 2 od maja na nich śmigam ogólnie dla mnie bardzo dobre oprócz głośności w przedziale 30-80kmh słychać buczenie i jak hamuję to się robi jeszcze głośniej . Opony 205/60/15 91V-do 240kmh nówki .- Polecane opony zimowe
Ja na takich jeżdżę a co tam ?- [B6 AWX] Buczą opony
Wyżąbkowanie odpada od razu jak był założone to tak było . No chyba że z fabryki wyszły cos nie tak.- [B6 AWX] Buczą opony
Witam ,chciałbym się spytać czy ktoś jeżdzi na takich oponach CONTINENTAL ContiPremiumContact 2 205/60R15 91 V mam z nimi mały problem w przedziale 40-70 km buczą i nie wiem czy wszystkie te oponki tak maja . Opony są z maja tego roku nowe przebieg 2500 km gumiaż na początku powiedział że się dotrą i nie wiem czy po takim przebiegu się jeszcze nie dotarły .Z ciekawości wczoraj założyłem zimówki też continentalki i okazało się że jest tak cisza w samochodzie że szkoda było je zdejmować a wiadomo jaka jest jazda na zimówkach w lato .Pozdrawiam- [B6 AWX] Smoli ropą
Dzięki, mam jeszcze pytanko czy mogę trochę jeszcze z tym jeżdzić ,czy muszę to wymieniać ewętualnie jakie są skutki jakbym tej pompy nie wymienił czy coś się może popsuć . Z góry dziękuje. - [ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?