Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FORA3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FORA3

  1. Chodzi Ci kolego o to jak dobrze zrozumiałem ORYG SPOJLER KOŁA DOKŁADKA NADKOLA AUDI A4 B6 B7 P (3724104753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. FORA3 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    W serwisie coś około 15 zl
  3. FORA3 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    Pierścień uszczelniający 3C0145117F 57,85MM .
  4. FORA3 odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B6
    Ta kierownica jest dokładnie od audi a6 2002r sprawdzałem w etce
  5. FORA3 odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B6
    Nr.to8E0117335E
  6. FORA3 odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    Olej może być z odmy albo puszcz turbo
  7. FORA3 odpowiedział(a) na smoku666 temat w Audi A4 B6
    Może jakoś byś je dopasował nr kolanka tego dolnego do intercoolera to 8E0145837F -cena około 170zł w sklepie u gajos .com.pl
  8. FORA3 odpowiedział(a) na smoku666 temat w Audi A4 B6
    Wąż ciśnieniowy nr-3B0145834P
  9. Poczytaj http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/brak-zbieznosci-tylnej-osi-podskakiwanie-nierownosciach-256969/
  10. Najszybciej w ASO koszt to chyba coś kolo 3 zł szt.
  11. FORA3 odpowiedział(a) na FORA3 temat w Audi A4 B6
    Tak dzięki.
  12. FORA3 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam,czy ktoś podrzuci mi numer uszczelki między EGR a kolektorem dolotowym. Silnik AWX 2003.
  13. Kolego Biszczan fajny opis demontażu tych foteli ,a może masz taki opis do demontażu tych boczków obok nich co są na natkolu
  14. Jak zdemontować listwę progową,lewych drzwi tylnych,która idzie od słupka środkowego do oparcia tylnego i ten boczek na nadkolu w środku? Nie wiem,czy trzeba demontować środkowy słupek.Ewentualnie,które elementy po kolei demontować.Podglądałem tam i zauważyłem,że tam jest czujnik uderzenia bocznego i jakiś drut miedziany wchodzi w ten boczek Boję się tego ruszyć,żeby nie wywaliła mi kurtyna boczna.Może ktoś to demontował lub ma jakiś link o tym do poczytania?BARDZO PILNE. Z góry dziękuje.
  15. Sklep Gajos-57 zł.
  16. To jest chyba krusząca gąbka z pokrywy silnika
  17. FORA3 odpowiedział(a) na endriuu temat w Audi A4 B6
    038 121 473 to jest waz odpowietrzajacy
  18. FORA3 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Tak będzie dobry tylko coś za drogi jak kupowałem ten wężyk w ASO skoda i dałem za niego 50 zł z zaciskami do niego.Numer wężyka:038 121 473-odpowietrzający.Wymiana bardzo prosta-wyleciało tylko 50 gramów płynu.Pompy nie wymieniałem to ci nie doradzę.
  19. Osobiście jeżdżę na auto zima i lato w zimę na auto szybciej zejdzie para z szyb.
  20. Ja mam Continental ContiPremiumContact 2 od maja na nich śmigam ogólnie dla mnie bardzo dobre oprócz głośności w przedziale 30-80kmh słychać buczenie i jak hamuję to się robi jeszcze głośniej . Opony 205/60/15 91V-do 240kmh nówki .
  21. Ja na takich jeżdżę a co tam ?
  22. Wyżąbkowanie odpada od razu jak był założone to tak było . No chyba że z fabryki wyszły cos nie tak.
  23. Witam ,chciałbym się spytać czy ktoś jeżdzi na takich oponach CONTINENTAL ContiPremiumContact 2 205/60R15 91 V mam z nimi mały problem w przedziale 40-70 km buczą i nie wiem czy wszystkie te oponki tak maja . Opony są z maja tego roku nowe przebieg 2500 km gumiaż na początku powiedział że się dotrą i nie wiem czy po takim przebiegu się jeszcze nie dotarły .Z ciekawości wczoraj założyłem zimówki też continentalki i okazało się że jest tak cisza w samochodzie że szkoda było je zdejmować a wiadomo jaka jest jazda na zimówkach w lato .Pozdrawiam
  24. FORA3 odpowiedział(a) na FORA3 temat w 1.9TDI
    Dzięki, mam jeszcze pytanko czy mogę trochę jeszcze z tym jeżdzić ,czy muszę to wymieniać ewętualnie jakie są skutki jakbym tej pompy nie wymienił czy coś się może popsuć . Z góry dziękuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.