Treść opublikowana przez hager84
-
[B7] Które 2.0tdi to najmniejsze zło?
Kupisz zadbany egzemplarz to ci posłuży ja na moje 16v bre nie mam co narzekać zakupione z przebiegiem 120k w 2010 r obecnie 220k chodze jak kolo jajka na dobre części oleje filtry itp. kasy nie zaluje pompa oleju zrobiona jedynie co mi egr padł. Ale liczęsie z tym ze przede mna jeszcze typowe bolaczki tej jednostki typu pompki sprzeglo zawieszenie ... Auto z grugnia 2005 bez dfp i pompa na kolach zebatych w trasie mnie nie zawiodło
-
Audi A4 2.0 TDI B7 2005 Ile pali wam oleju 140Konny silnik?
2 l szału nie ma. Tyle.mi poszlo na 15k czyli od wymiany do wymiany ale jazda w przedziale 4000 obr/min
-
Dymienie samochodu tylko na postoju, video
Mi jak egr powoli odmawial posłuszeństwa to bylo podobnie do tego spaliny gryzły po nosie
-
Gaśnie samochód
Jak bym siebie widział jakis czas temu dotankowalem do mojego bre 60 pb verva po 4km zgasl, zakrecilem ze 2 razy i zatrybilem ze w baku pb☠. Bak oproznilem z pl 50 literek on plukanka filtra,a o ile pamietam siad nowy. No i po przebytych 100kkm smiga dalej
-
Brd branie oleju
U mnie bre na 10k przy ciezkim bucie to i nawet 1.5l oliwy bylo malo
-
BRE nierówna praca na biegu jałowym
Moj bre od 6 lat tak pracuje lekko bujne potem ok pozniej to samo na.poczatku irytowalo mnie to wiec dawaj do mechanika pod komputer nic poduszki skrzynia silnik wtedy nic przeglad kompletnego sprzęgła i nic . I po 6 latach nadniernej eksploatacji dalej nic jak bujalo tak buja. Jedem forumowicz napisal te silniki poprostu tak maja. Obecnie auto ma 11 lat i dlej tak buja
-
silnik 2.0 tdi bre
Mam bre co do bujania to tak ma przy 120k jak ją dopadłem w swoje ręce szukałem problemu od koła do wtryskow itp. I dalej tak ma a co do odgłosów to zapodaj filmik
-
2.0 TDI 16V BRE Zmiana pompy oleju vs. regeneracja wybieraka pompy
Kolego ja regenerowane swoją pompę na 200k przed wysłaniem dokładnie ja sprawdziłem zrobiłem kilka fotek ogólnie mechanik miał mi ją dać do wglądu i po powrocie przed montażem miałem ją zobaczyć bo też miałem obawy o podmianę. Nie ma co się martwić daj 3 lata gwarancji więc jak by się uparł to w tym czasie można śmiało stuknać 150k km
-
2.0 TDI 16V BRE Zmiana pompy oleju vs. regeneracja wybieraka pompy
600 stow regeneracja plus dajmy 400 stówy za wymianę modułu u mechanika masz 1k i święty spokój a z ciekawości ile kosztuje przekładka na 1.9 plus robocizna mechanika?
-
2.0 TDI 16V BRE Zmiana pompy oleju vs. regeneracja wybieraka pompy
Kolego ile masz nalatane na bre ponad 200k zregenerujesz śmiało następne 200k wytrzyma a trochę kasy w kieszeni zostaje
-
Silnik BRE i jego napęd pompy oleju
Kolega ma rację cała pompa do regeneracji ja masz nabite ponad 200kk to przerobiona pompa powinna tyle samo km wytrzymać ja nie jeżdżę dużo więc szybciej mi auto ruda żelaza zje niz pompa po regeneracji padnie
-
Silnik BRE i jego napęd pompy oleju
Też mam bre 210kk regeneracja pompy na 200kk i jedim dalej
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Pompa oleju może niedomaga ?
-
Trzeszczenie, zgrzytanie przy skręcaniu!
Witam. Z pewną dozą nieśmiałość i z niedowierzaniem w działanie takich specyfikow siadł ceramizer. I w/g instrukcji dwa trzy obroty kierownica i to chrobotanie ucichło i zaczęło piszczec jakby pasek nie zmieniany chyba od nowości ponad 10 lat. Zrobiłem parę km i jakby układ plynniej i lżej chodził ale piszvzenie jest dalej więc ten ceramizer, z bólem stwierdzam, coś tu pomógł.
-
Trzeszczenie, zgrzytanie przy skręcaniu!
No kolega może mieć rację że to wina całego układu ja już tak od paru lat to słyszę teraz wymieniłem płyn do wspomagania nie pomogło jeszcze doleje tego czaru maru i napisze czy pomogło zastanawiam się nad wymiana paska tylko gość chce mnie skasować na 4 stówy ??
-
Trzeszczenie, zgrzytanie przy skręcaniu!
Kolego widzę że się nie dowiemy o cochodzi z tym dziwnym dźwiękiem moje pytania do ciebie od kiedy ci tak skrzypi, robiłeś coś z paskiem lub pompą? Mi tak napierdziela już trzeci rok
-
Trzeszczenie, zgrzytanie przy skręcaniu!
Witam. Mam tak samo ktoś wie co to może być tylko przy skrócie w lewo na postoju Zawartość dodana 9 minutes later
-
A4 B7, BRE, co ile rozrząd, jaki olej
Kolego ja bre śmigam już od ponad 7 lat olej wymieniam co 10k leje moduł specyfic 5w30 z normą 504/507 piatku coś ok niecałe 300pln rozrząd co 5 lat lub 60k 65k max ale jak sobie pomyślę co może się stać jak pasek strzeli....
-
2.0 tdi BRE 140 KM
210 od 120 pod moim butem
-
2.0 tdi BRE 140 KM
600 zyła futurum regeneracja jakieś 350 mechanik czyli 1000 bez oleju Pompę robiłem przy 200k
-
2.0 tdi BRE 140 KM
Ja też w moich rękach od 120k jedna awaria jak narazie egr przy 140k padł a tak poza tym to co rok filtry oleje lub co 10_12k zregenerowalem napęd pompy oleju wvzyczyscilem turbo narazie 210k na blacie
-
[BRE] Brak mocy. EGR , skrzynia multi?
Wygląda to na zacinajace sie gruszke od turbawki podłącz kompa
-
Audi a4 b7 2.0 TDI 2007r. Pomoc przy zakupie.
Co jej było?
-
Audi a4 b7 2.0 TDI 2007r. Pomoc przy zakupie.
Pierwsza sprawa jaki kod silnika np blb bpw,bre. ..przy takim przebiegu o ile nie jest kręcony trzeba zaglądnąć do pompy oleju i sprawdzić stan zabieraka regeneracja ok 600 PLN plus ok 300 PLN robocizna lub przejście na pompę z 1.9 tdi do sprawdzenia stan turbawki. Koledzy dalej pewnie jeszcze coś do piszą
-
[B7 BPW] Pompa oleju i wymiana dołu silnika
Przy przebiegu 130k w serwisie mogli ci przerobić napęd z łańcucha na koła zębate i wymienić tzw ołówek nie wiem jakie rozwiązanie pompy ma bpw. Jak masz 260k to i tak ołówek jest juz wyrobiony wiec ja bym tam profilaktycznie rzucił okiem na stan zabieraka i gniazda