Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 1Z] A4 TDi
Spoko, czekam na informacje
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
500zł dawaj i przyjeżdżaj. Są typowo ciemne jak to w poliftach. Zdjęcia dzisiaj walne za dnia, bo te wczoraj to chusteczkowe. Podłokietnik jest, ale tak jak pisze w ogłoszeniu wsio.- [B5 1Z] A4 TDi
Jakie one zielone, czarne są- [B5 1Z] A4 TDi
Tamte poszły. Mam inne, ale zupełnie inny stan i zupełnie inna kasa- [B5 1Z] A4 TDi
Ślepy łykaj kubełki- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Aha spoko, bo nawet nie wiedziałem- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Tak z ciekawości chłopaki ile taka przyjemność u Ragi kosztuje?- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Na zimę w sam raz- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kolkov dokładnie coś podobnego, tylko że ty masz jakiś mądrzejszy kalkulator i robisz mądrzejsze zdjęcia- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Szczerze? Na zdjęciach kibel, w realu spoko.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dekorty pryśnięte srebrnym lakierem Trochę duży kontrast, ale myślę że spoko jest.- [B5 1Z] A4 TDi
Mi też przycisk w sumie nie potrzebny, chodzi głównie o kolejną świecącą zabawkę w środku Jutro na spokojnie, nie paląc się ogarnę to.- [B5 1Z] A4 TDi
Zapomniałem. Jutro- [B5 1Z] A4 TDi
Jasiu podłączyłeś przycisk ?- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Szczerze wątpię, ale próbuj. Fajnie ten odblask wygląda z boku jak się cały czas postój pali- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
- [B5 1Z] A4 TDi
Wciskasz i włączają Ci się wszystkie lampki dookoła.- [B5 1Z] A4 TDi
http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/99/01/41/1199014173 Ten pośrodku.- [B5 1Z] A4 TDi
Ja to nie mam nic, może teraz się z tym pobawię.- [B5 1Z] A4 TDi
Mam, tylko zobaczę czy mam sam tył luzem, bo nie chciałbym ich zdekompletować.- [B5 1Z] A4 TDi
Jutro Ci powiem, zaznaczyłem sobie ale klamkę mam w samochodzie.- [B5 1Z] A4 TDi
Ślepy dziś znalazłem sobie taką klameczkę. Tak jak pisałeś 4 kable, masa i podświetlanie wiem. Zostają dwa do podłączenia czyli sterowanie. Nigdy się nie zagłębiałem w ten temat, ale pewnie da się to podłączyć przy zamku w drzwiach. Jutro się z tym pobawię.- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
225/40 tylko to wchodzi w grę, ale cenią się troszkę. Na przód chyba dam coś rozsądniejszego, a na tył to co się trafi.[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 13:16_________________________________________________ Taksi- [B5 AEB] [A4 B5 1.8 T] Normal, Stock AEB...
Miałeś zrobić więcej zdjęć - [B5 1Z] A4 TDi