Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Brakuje czasem pół, a czasem i całego bara
  2. Porównywałem zderzak od eS do zwykłego i zdecydowanie zwykły bardziej się chowa do środka. Tak więc czka mnie zmiana zderzaka, ale nie na taki z S4 Plast B4 też była ładna i jak oglądam zdjęcia to ciągle się jaram
  3. rafalekx planuje i to niedługo, dlatego narazie chyba oleje i będę jeździł tak jak jest Maciek80 dziękować
  4. Jak wyszło? Wporządku. Jest delikatnie głośniej niż na poprzednich tłumikach. Jedyne co mnie denerwuje to końcówki. Tragicznie wystają i nie wiem czemu, bo w zderzaku z S4 leżały idealnie. Nie wiem czy może zderzak z S4 ma inny dół i dlatego tak się dzieje. No nic kwestia poprawy ewentualnie zmiany końcówek.
  5. Zabawki na dziś popołudnie
  6. Pewnie zrozumiałeś, że chce malować dach na czarno? W sumie.... ee chyba nie Chodziło mi o rączki, słoneczniki i reszta plastików dookoła. Mam chytry plan na flokowanie tego całego badziewia, bo ori z S4 już ma sporo osób
  7. Kolor będzie odświeżany, bo wkurzają mnie ryski, zadrapania itp. Ewentualnie dodatek jakiegoś brokatu, ale to wszystko bliżej jesieni.
  8. Dziękuje, fajnie że się podoba Krótko mówiąc to jest setup na codzień, auto z tyłu zjechane jest na sam dół co mnie martwi, bo potrzebuje jeszcze z 1cm. Przód jeszcze mam regulacje w dół, ale niżej się nie da. Klapa wyszła beznadziejnie, ale nie przejmuje się tym bo tak czy siak auto będzie całe lakierowane. Czarna podsufitka jak i reszta gratów na dachu jest w planie
  9. Trochę się podjarałem i coś będę kombinował, ale zdecydowanie skromniej
  10. Pany końcowy tłumik z S4 ( 2,5 cala przelot ) do wzięcia. Zdjęcia w pierwszym poście
  11. Będę jeździł na obecnej, wsio jest okej. Pojadę ją tylko shamować Dzięki chłopaki
  12. http://www.dynoday.pl/ Shamować tylko.
  13. Krysia to jestem ja, bynajmniej tak na mnie wołają Co do rozpórki poprostu się takla trafiła i zabrałem. Na hamownie jadę 19 czerwca do Warszawy, bynajmniej taki jest plan. Nosb mi coś marudzi za uchem i nie wiem czy pojedziemy, czas pokaże
  14. Rozpórkę kupiłem na miejscu od kolegi. Fakt na allegro są, ale nie do wersji z klimatyzacją.
  15. Odpowiem za Plasta - Supersport. Jak się jeździ niech się sam pochwali
  16. Zderzaki ala S4 powalają mnie na plecy, widzę je coraz częściej tu na forum
  17. Pewnie chodzi mu o taką jaką ja mam czyli górną przednich kielichów
  18. Na tył mam pomysł, ale nieco barbarzyński więc narazie nic nie mówię. Sztywniej jest, ale jakieś przepaści nie zauważyłem. Nosb to samo stwierdził, że czuć różnice po tym jak do siebie wsadził rozpórkę.
  19. Norbi, Moskal dziękówka PARAF Powiem krótko - jest sztywniej, ja odczułem różnice.
  20. Hehe nisko jest z przodu, ale potwierdzam to auto skręca i jeździ do przodu całkiem żwawo Nad tyłem muszę popracować jeszcze trochę, bo mi się gwint skończył
  21. Ty leszczu co się pucujesz nie swoimi samochodami ? Wydech głośny..... za głośny
  22. Dzięki chopaczki. Dla potwierdzenia powiem, że to jest zawieszenie jest na codzień. Jeszcze nie zgupiałem by do zdjęć obniżać auto Aha i pomarańczowe kierunki zostają.
  23. Rury były robione na szybko, denerwował mnie ich niechlujny wygląd to prysnąłem białym podkładem + trochę bezbarwnego. Jest to opcja przejściowa, docelowo będą się świeciły jak psu jajca, ale poprostu na to trzeba czasu.
  24. Dzięki Ive Maniusiek2 Co do kratek to pierwsza sprawa nie mam ich, druga po prostu nie wejdą, chyba że z jakąś sporą rzeźbą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.