Treść opublikowana przez Krycha
-
Spociki w Kielcach
Żeby znowu nas 3 nie było
-
[B5 ADP] [A4 B5] wyciszanie subwoofera
Nie można przerobić obudowy BR na zamkniętą i odwrotnie bo obudowę liczy sie konkretnie dla wybranego rodzaju i głośnika.
-
Spociki w Kielcach
Nosb z tego co widze to "prawie" już jeździ
-
Spociki w Kielcach
Nosb za dużo sie obijasz
-
Spociki w Kielcach
Grzanek a do Dudiego pisałeś? Moze by wpadł z Nami
-
Spociki w Kielcach
Grzanek prawdopodobnie wpadnie ze mną dwie A4 to moi koledzy ze szkoły ,ale wiesz to tak pół na pół ale będę starał sie ich namawiać
-
Spociki w Kielcach
tak to każdy chętny ale jak co do czego to ni ma ludzi
-
Spociki w Kielcach
Jak nie sprzedam moich padlin to wpadnę, ale jak coś to A6 przyjmiecie na spota ? bo nie będe miał czym wpaść
-
Spociki w Kielcach
Co mają znaczyć te znaki zapytania ? Dopisz tam na 100% Muszę wpaść zobaczyć Twoje granie świeżo ulepione
-
[ALL B5] Z przodu grają tylko gwizdki
Nie ma zwrotnic. Do woofera idzie pełne pasmo a tweeter działa na kondensatorku umieszczonym na kablu który obcina niskie tony.. Podłącz inne radio, podłącz głośniki na krótko pod inne radio. Sprawdzaj wszystkie opcje bo tak to powiedzieć sie jednoznacznie nie da.
-
Spociki w Kielcach
Planujemy się spotkać przed świętami 23 marca... Mówię o PKA80.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 18:22 _________________________________________________ Są częściej niż zloty A4
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wszystko jest na zatrzaskach. Tylko przy takim plastiku koło wajchy do otwierania maski są dwie śrubki które trzeba odkręcić.
-
Spociki w Kielcach
Szykujemy spota przed świętami z PKA 80 więc jak coś to wtedy będzie sie też można styknąć
-
[B5 ADP] Zaślepka AIRBAG
Ok myślałem że może przypadkiem są takie same i chciałem sie zorientować w temacie. No cóż trudno skoro nie pasuje to szukam dalej.
-
[B5 ADP] Zaślepka AIRBAG
Witam mam pytanie czy do kiery S-Line będzie pasować taka zaślepka? http://www.allegro.pl/item316774087_atrapa_poduszki_powietrznej_kierowcy_do_audi_a4.html[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 20:26 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cbf48ef5af2a733.html o takiej kierze mowa..
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
Jak nie to pociagnij nowy kabel od aku ale na 90% musi być stałe zasilanie w ori kostce chyba że ktoś przerabiał coś.
-
Spociki w Kielcach
U Nas Panowie śmigają nóweczką Mondeo prosto z salonu wygląda na czarną
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
Podłącz żółty i czerwony kabel z kostki iso do stałego napięcia 12V
-
Spociki w Kielcach
Nosb wpadnę po ciebie i skoczymy
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Nie pamiętam dokładnie wymiarów, robiłem to metoda prób i błędów w sposób który już w tym temacie mówiłem
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
A więc tak głośniki grały pod wzmacniaczem Lanzar 211 byle jaki ale starczało na początek. Z tyłu miałem głośniki na półce ale gdy od razu kupiłem auto je wywaliłem bo głośniki z tyłu są zbędne Kable do głośników ciągnąłem do bagażnika progiem, ale jak ty chcesz podpiąć pod radio to upchniesz je pod półką tu nie ma problemów z tym, ewentualnie możesz ewentualnie poodkręcać te półeczki i kieszenie pod kierownicą.. Kable były 2,5mm2 do woofera i 1,5mm2 do tweetera. Miałem tą gąbkę i ja zostawiłem tylko wyciąłem większą dziurę w pobliżu głośnika. Obecnie w samochodzie mam seryjne 13stki samochód idzie do ludzi..
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
No widzisz tu wszystko zależy od funduszy jaki chcesz na to przeznaczyć
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Dudi zależy o jakim konkretnie modelu mówisz, ale przeważnie PB są lepsze od JBL w takich samych cenach. Napisz jakie głośniczki cię dokładnie interesują
-
Tylnie głośniki A4
17cm nie wsadzisz bo takich nie ma Jakie wchodzą to nie wiem dokładnie ale chyba 13stki, niech wypowiedzą sie właściciele Avantów. A zapytam co masz z przodu? Jak zwykłe ori Audi to lepiej zajmij się przodem niż tyłem.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jak tam nie oczekujesz cudów to pogonisz to radiem, ale jak chcesz czegoś więcej to bez wzmacniacza nie startuj