Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Żeby znowu nas 3 nie było
  2. Nie można przerobić obudowy BR na zamkniętą i odwrotnie bo obudowę liczy sie konkretnie dla wybranego rodzaju i głośnika.
  3. Nosb z tego co widze to "prawie" już jeździ
  4. Nosb za dużo sie obijasz
  5. Grzanek a do Dudiego pisałeś? Moze by wpadł z Nami
  6. Grzanek prawdopodobnie wpadnie ze mną dwie A4 to moi koledzy ze szkoły ,ale wiesz to tak pół na pół ale będę starał sie ich namawiać
  7. tak to każdy chętny ale jak co do czego to ni ma ludzi
  8. Jak nie sprzedam moich padlin to wpadnę, ale jak coś to A6 przyjmiecie na spota ? bo nie będe miał czym wpaść
  9. Co mają znaczyć te znaki zapytania ? Dopisz tam na 100% Muszę wpaść zobaczyć Twoje granie świeżo ulepione
  10. Nie ma zwrotnic. Do woofera idzie pełne pasmo a tweeter działa na kondensatorku umieszczonym na kablu który obcina niskie tony.. Podłącz inne radio, podłącz głośniki na krótko pod inne radio. Sprawdzaj wszystkie opcje bo tak to powiedzieć sie jednoznacznie nie da.
  11. Planujemy się spotkać przed świętami 23 marca... Mówię o PKA80.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 18:22 _________________________________________________ Są częściej niż zloty A4
  12. Wszystko jest na zatrzaskach. Tylko przy takim plastiku koło wajchy do otwierania maski są dwie śrubki które trzeba odkręcić.
  13. Szykujemy spota przed świętami z PKA 80 więc jak coś to wtedy będzie sie też można styknąć
  14. Ok myślałem że może przypadkiem są takie same i chciałem sie zorientować w temacie. No cóż trudno skoro nie pasuje to szukam dalej.
  15. Witam mam pytanie czy do kiery S-Line będzie pasować taka zaślepka? http://www.allegro.pl/item316774087_atrapa_poduszki_powietrznej_kierowcy_do_audi_a4.html[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 20:26 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cbf48ef5af2a733.html o takiej kierze mowa..
  16. Jak nie to pociagnij nowy kabel od aku ale na 90% musi być stałe zasilanie w ori kostce chyba że ktoś przerabiał coś.
  17. U Nas Panowie śmigają nóweczką Mondeo prosto z salonu wygląda na czarną
  18. Podłącz żółty i czerwony kabel z kostki iso do stałego napięcia 12V
  19. Nosb wpadnę po ciebie i skoczymy
  20. Nie pamiętam dokładnie wymiarów, robiłem to metoda prób i błędów w sposób który już w tym temacie mówiłem
  21. A więc tak głośniki grały pod wzmacniaczem Lanzar 211 byle jaki ale starczało na początek. Z tyłu miałem głośniki na półce ale gdy od razu kupiłem auto je wywaliłem bo głośniki z tyłu są zbędne Kable do głośników ciągnąłem do bagażnika progiem, ale jak ty chcesz podpiąć pod radio to upchniesz je pod półką tu nie ma problemów z tym, ewentualnie możesz ewentualnie poodkręcać te półeczki i kieszenie pod kierownicą.. Kable były 2,5mm2 do woofera i 1,5mm2 do tweetera. Miałem tą gąbkę i ja zostawiłem tylko wyciąłem większą dziurę w pobliżu głośnika. Obecnie w samochodzie mam seryjne 13stki samochód idzie do ludzi..
  22. No widzisz tu wszystko zależy od funduszy jaki chcesz na to przeznaczyć
  23. Dudi zależy o jakim konkretnie modelu mówisz, ale przeważnie PB są lepsze od JBL w takich samych cenach. Napisz jakie głośniczki cię dokładnie interesują
  24. 17cm nie wsadzisz bo takich nie ma Jakie wchodzą to nie wiem dokładnie ale chyba 13stki, niech wypowiedzą sie właściciele Avantów. A zapytam co masz z przodu? Jak zwykłe ori Audi to lepiej zajmij się przodem niż tyłem.
  25. Jak tam nie oczekujesz cudów to pogonisz to radiem, ale jak chcesz czegoś więcej to bez wzmacniacza nie startuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.