Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
przywieź se sobą jakiś śląski bimberek
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
lubie to!
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
dzięki Szafa ale taka jest prawda Krzychu mam zamiar być, ale w zeszłym roku też chciałem i nie wyszło, mam nadzieje że w tym roku dojadę jutro z wujkiem nosbem wkładamy silnik, jak zapali to się zajebe wieczorem, jak nie to wbije siekiere w dach
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
chyba u mnie na wsi, bo do kraju to mi jeszcze brakuje ze 20-30tys zł
-
Kundel srebrny by mrogal
zgrabne te A3 i pewnie nieźle jedzie takie r4 turbo w tej budzie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
nawet ich nie czyściłem bo i tak się zaraz uwalą poskładam auto w całość i jak już będzie wszystko zrobione wezmę się za lakier i sprzątanie środka
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Zamontowałem fotele, ale nie było oczywiście tak łatwo, bo miałem jasny pasy i jasną półkę... więc wszystko do zmiany na czarne. Dodatkowo wpadła kierownica trójramienna z A6 C5 FL w bardzo ładnym stanie. Ogólnie szału nie ma, ale jako tako już wygląda. Wyleci wajha od tiptronika to bedzie odrazu lepiej Jutro ma być ładna pogoda więc wkońcu biorę się za ten silnik, bo kapota ile już mi z tym schodzi
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
dominik robił ten detaling ?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
daje rade
-
Kundel srebrny by mrogal
225/60 ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
nie ma zwykłych pozycyjnych, tylko w kierunkowskazach są
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Nie, nie, to drugi dawca części na zapas Dzięki Panowie, fajnie że się podoba Też mam już dużą chęć to poskładać i zobaczyć co to wyjdzie, brakuje jeszcze paru gratów, ale powoli bo mam drugą skarbonkę i nie ogarniam wszystkiego na raz
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
na spokojnie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
foty będą jak poskładam ten puzzle w całość tymczasem skompletowałem tylne hamulce S4 B6, doszły tarcze Zimmermann 300mm, klocki Zimmermann oraz adapterki do montażu zacisków, tu podziękowania dla Artura przytargałem napędy z S4 czyli skrzynia 6 biegów, wał, dyfer i komplet półosiek, w przyszłym tygodniu chce to spokładać w kupe i wkońcu wkładać do auta no i znalazłem fotele, niestety albo stety czarne i avant, ale to się przerobi za to fajny stan i kompletne z boczkami i podłokietnikiem
-
[B5 1Z] A4 TDi
dla mnie to też mega słaba opcja wieszać rejkę parę centów niżej ślepy coś tam za koło kupił, pucuj sie:wink:
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
kolejny temat gdzie wchodzę sobie popatrzeć bo w tytule airride, to se myśle popatrze jak furka siedzi, a tam poduszki kupione
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
okazja z tymi fotelami, miałem jechać po toto ale za daleko gratulacje że to wyrwałeś, dobrze wygląda- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Właśnie nie, zostają te z S4 B6... wolałbym coś innego ale pod tą felgę nic z prosiaków nie wejdzie, gdyż kształt ramion na to nie pozwala. Nie chce mi się kupować przymierzać i cudować z nowymi zaciskami Zostaje całość z S4 B6 i myślę że będzie dobrze- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
trochę poszprejowałem- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
kamulatora, byłem u niego, dawał dobrą cenę za ten komplecik tak w miedzy czasie, szykuje hamulce na tył, dorwałem zaciski S4 B6, trza kupić jeszcze tarcze i klocki ale powoli- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
1. 3,5k zł, ale przydałby się drugi kompresor więc + 800zł jeszcze muszę zainwestować, jeździ się dobrze 2. to ori usa dzięki- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ano chyba czarne wsadze bo poszukiwanie jasnych mija się z celem- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
trepek, tak są otwory montażowe komora czysta bo do brudnej głupio wsadzać czysty silnik dziś przytargałem parę gratów min wiązka eu oraz ecu z imo off i programem sporteca, jutro składam dalej aha i mogę sprzedać moje hamulce tył 269/22mm z zaciskami i klockami 550zł ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:59 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/jasne-wnetrze-eco-skorce-320002/ wnętrze tyż na diiiiil- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
papa powiedziało jeden osiem te, jutro składam bita i chyba wyląduje w budzie - [B5 APS] by czorny