Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. A ja sie zapytam kiedy byl wymieniany olej i co tam mu lejesz?
  2. KubaMpakiet odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    Zmien sam wklad w pompie i bedziesz zadowolony, koszt ok 100 zeta po rabatach + troche czasu
  3. KubaMpakiet odpowiedział(a) na nitol temat w 1.6
    Arkom moze to troche rozswietli Ci umysl 10W40 vs 0W40 - YouTube
  4. Na jalowym, i nigdzie nie jedziesz, nawet po bulki do Tesco dla tesciowej
  5. Motula na 10 tysi dolalem moze z 2 setki,zawsze trzymam stan okolo fulla, 0w30 dopiero od 2 tyg tak ze nie wiem ile bedzie bral...
  6. U mnie tez byl x-cess po zmianie na 0w30 problem porannych trykotow poszedl w niepamiec. 0w30 nie boi sie autostrad, specyfikacja 503.01 wszystko Ci objasni
  7. Nie jest zle, plukanka liqui moly pro line i dobry olej 0Wxx
  8. to juz wiesz czemu ci charczy w silniku, ciekawi mnie ile syfu masz pod pokrywa zaworow i w bloku,jak tam nie zagladales to lepiej to sprawdz Zmieniaj olej co 10 tys https://www.google.pl/search?q=1.8t+sludge+problem&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=2NZeUpDDKOSc0QX0iIGABA&ved=0CEMQsAQ&biw=1366&bih=677&dpr=1 to robi LL w 1.8T
  9. A co ile zmieniasz? w 1.8T 10 tysi to max dla oleju, ze wzgledu na konstrukcje silnika i problem, tzw. "sludge"
  10. oleje z normami 504-507 to slabe oleje o niskim TBN-ie i, nie maja tyle dodatkow, chronia bardziej filtry dpf i katalizatory niz silniki, normy dla ekologow poszukaj jakis dobry 0W30-0W40 na syntetycznej bazie z norma 503.01 pod audi S3 i TT
  11. Dobry olej 0W30 np. Motul X-lite powinien poradzc temu napinaczowi, przed zmiana oleju zrobic plukanke- obowiazkowo radko Motul specyfic 504-507 to nie jest dobry pomysl do 1.8T
  12. KubaMpakiet odpowiedział(a) na Badik temat w 1.8T
    Dobry motor, dowiedz sie jak czesto byl wymieniany olej,i wlasnie czym byl zalany? jak chodzi rozrzad? czy tryka przy porannym starcie napinacz, sprawdz czy ma moc. do radko123 czemu myslisz ze trzeba wymienic napinacz, moze wystarczy zmienic olej na 0W30, u mnie i nie tylko pomoglo.
  13. Czemu nie Motula? bo do Clio szkoda, Clio musi sie zadowolic tym co dostanie...
  14. Leje do zonki clio Elfa Excelium LDX i lalem X-cessa do Audi, zrobilem proste porownanie, wzialem na jeden palec Elfa, na drugi Motula i wiem czemu Motul kosztuje wiecej, calkiem inne wlasciwosci smarne, Elf po chwili staje sie taki "szorstki" Motul jest bardziej sliski
  15. KubaMpakiet odpowiedział(a) na Skalpel1986 temat w 1.8
    Widocznie cos ma, tez myslalem ze to czujnik, juz chcialem zmieniac, zapalilo sie raz cisnienie oleju i koles mechanik powiedzial ze micha w dol i czyszczenie, po tym zabiegu wszystko wrocilo do normy, nic sie nie zapala, mechanik powiedzial ze to mialo zwiazek z zawalonym smokiem...
  16. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    Biora duzo oleju Ubytek oleju Millers XFS w silniku Audi 2.0 TFSI - Spalacz Benzyny
  17. KubaMpakiet odpowiedział(a) na Skalpel1986 temat w 1.8
    No i zaraz zapali Ci sie cisnienie oleju, u mnie bylo to samo, poszla miska w dol i czyszczenie smoka, byl przytkany,obowiazkowo odma do przegladu i rurki do czyszczenia, po zabiegu nic sie nie dzieje, i zmien ten olej najlepiej na jakis syntetyczny bo ten mobil to nawet obok polsyntetyka nie stal.
  18. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    Nie, poczekalem dosc dlugo az przestalo kapac, jak zostanie pare kropel starego oleju to nic mu nie bedzie, raczej malo ludzi sciaga miski przy zmianie oleju, nie widze sensu
  19. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    plukanka obowiazkowo, zapodaj ta z liqui moly Pro Line, w uklad wchodzi 9 litrow oleju? to dwie beda musialy isc, osobiscie zmienilem Motula X-cess 5W40 na Ravenol SSO 0W30 i tylko mu polepszylem.
  20. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    poszlo w pw
  21. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    silnika Ci nie rozszczelni plukanka, odskrobie nagar i inne syfy, lepiej zeby ich nie bylo w silniku, a co do oleju to ciezko znajsc cos lepszego (jesli cena nie gra roli) FUCHS TITAN RACE PRO S 5W30 bazy PAO i ESTER temp. płyniecia -63 stopnie, masz uklad smarowania pod xW30, 10W60 jest za "gruby"...
  22. W 1.8T bym go trzymal do 10 tysi max, ale zrobisz jak bedziesz chcial
  23. "neutralizuje kwaśne produkty spalania - wartość neutralizacji tych produktów obrazuje współczynnik TBN im wyższa zawartość wapnia i magnezu tym lepsze właściwości myjące i dyspergujące " zapozyczone z innego forum
  24. d*py juz nie urywa Valvoline SynPower 0w40 Api Sj Malo wapnia i ogolnie malo wszystkiego za to 0W30 jest napakowany dodatkami jak cholera Valvoline Synpower MXL 0W-30

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.