Treść opublikowana przez black70
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
139 zł za 5 L od dealera VW to drogo?
-
Jak wyłączyć keyless
Game boy tak nie działa. To nie jest walizka. Do tego nie potrzebujesz sygnału z kluczyka. To jakaś nowość.
-
Jak wyłączyć keyless
Tej paniki po artykule o game boy nie da się nie zauważyć ; ) "Raport". Bułgarski sprzęt do kradzieży aut. Otwiera większość popularnych marek - Polsat News WWW.POLSATNEWS.PL Supernowoczesny sprzęt produkowany w Bułgarii bez problemu otwiera większość popularnych marek samochodów - sprawą zajął się reporter programu "Raport" Leszek Dawidowicz. To urządzenie do kradzieży...
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Zapytam tak z ciekawości, bo wymieniacie tutaj Millers, Ravenol, Valvoline, Liqui Moly.. a czemu nie oryginalny VW? Czy jest aż taki zły ?
-
B9 Fellows
Dzisiaj przetestowane z kluczykiem w etui. Auto nie wariuje. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.
-
A4 35Tfsi S-tronic Red Tango
Żartujesz chyba. Które to drzwi? Wszystkie? Odbierałem swoje pod koniec grudnia. Z drzwiami kierowcy jest u mnie też coś nie tak. Trzeba bardziej trzasnąć, żeby się zamknęły. Reszta drzwi w porządku. Za jakiś miesiąc pojadę na pierwszą wymianę oleju po ok. 1500 km, ale tych drzwi to im nie odpuszczę. Nawet jakby mieli całe drzwi lub zamki rozbierać. Drugie Twoje spostrzeżenie też pokrywa się z moim. Chodzi o delikatne telepanie autem zaraz po odpaleniu. Mam tak samo. Ponoć ten typ tak ma, bo wszyscy o tym piszą.
-
Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey
O, fajna, bo cała pikowana. Z eslajna ma tyko po bokach.
-
B9 Fellows
Sprawdzę, bo mam takie etui. To chyba najlepsze rozwiązanie. Tylko moim skromnym zdaniem, auto nie powinno wariować na myjni, jak kluczyk jest normalnie w kieszeni. Silnik jest zgaszony, auto unieruchomione, więc uderzenia wody z lancy w czujniki (bo chyba to jest przyczyną) nie powinny robić dyskoteki. Z drugiej strony, jak zamknę auto, to pewnie alarm się włączy...
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Dodam jeszcze, że w tej opcji kierunkowskazy z przodu są ze zwykłymi żarówkami.
-
B9 Fellows
O tym nie pomyślałem. Dzięki. Mam taki nawyk, aby nie zostawiać w aucie, bo jak się samo zarygluje, to potem nie dostanę się do auta. Druga rzecz, to ze względów bezpieczeństwa. Ale cóż, jak trzeba...
-
B9 Fellows
Bardzo lubię strażaków, ale myślę, że tu na forum znajdziesz bardziej odpowiednie miejsce na takie prośby, niż w wątku o B9. Pytanko przy okazji: Podczas mycia auta (myjnia bezstykowa - lanca) strasznie naparzają mi czujniki. Migają lusterka i włączają się i wyłączają światła. W środku też dyskoteka. Oświetlenie na drzwiach na czerwono (pre sense?). Auto zgaszone, nie ryglowane. Jak można to wyłączyć?
-
Przecierające się boczki w siedzeniu A4 B9
Jak nowy. Mam wrażenie, że fotel pasażera może mieć wypełnienie źle ułożone. Nie wiem, czy coś takiego można reklamować. Ta wada będzie się tylko pogłębiać.
-
Przecierające się boczki w siedzeniu A4 B9
Aż boję się, jak to będzie wyglądać za pół roku. A to dopiero ok. 2 tygodni od odbioru auta. Pasażerka jest szczupła, a na fotelu w B8 w tym miejscu nie było żadnych śladów.
-
B9 Fellows
Co do schowków i ich głębokości, to jest po prostu tragedia. W b8 w schowku pasażera miałem po prostu wszystko, co chciałem. W b9 jest chyba o ponad połowę mniejszy. Teraz doceniam brak ładowarki, bo w podłokietniku przynajmniej mam więcej miejsca. Co do tej siatki z prawej, to chyba faktycznie na polskim rynku tego nie ma. No, bida. @wuPiotrek Właśnie w tej małej przykrywce jest siatka w pakiecie. Więcej miejsca jest po drugiej stronie, bo jest tam większe wgłębienie. Tak, widziałem to etui.
-
B9 Fellows
Wiem, że to można dokupić. Byłem pewny, że będzie to w standardzie. To skąd w takim razie biorą się siatki z prawej strony, skoro w pakiecie schowków i wyposażenia bagażnika jest tylko z lewej strony?
-
B9 Fellows
Brakuje mi etui na okulary. W B8 było takie fajne zamykane nad lusterkiem. W B9 tego nie ma. Macie jakieś patenty na trzymanie okularów? Druga sprawa - myślałem, że w standardzie będzie siatka w boczku bagażnika po prawej stronie, ale jej nie ma (po lewej jest w dodatkowym pakiecie, którego nie wziąłem). Teraz lipa, bo nie mam w ogóle. Na zdjęciach B9 które oglądałem, były siatki z prawej strony. Czy teraz przestali je dawać? Teraz muszę coś wykombinować.
-
Przecierające się boczki w siedzeniu A4 B9
Auto nowe, odebrane pod koniec grudnia. Tak wygląda boczek fotela pasażera po ok. 2 tyg. jazdy. Na liczniku przebieg 400 km.
-
B9 Fellows
Na razie czekam, aż Google naprawi błędy w android auto, bo nie da się tego używać. Pisałem o tym tutaj:
-
Jaki wał dopasować?
Nie bardzo rozumiem, jak wał może być złamany. W miejscu podpory delikatnie zmienia kąt, więc może o to chodzi. Jakby co, to masz koło siebie speców od wałów - CR-Turbo. Kiedyś u nich regenerowałem wał. Mega fachowcy, polecam. CR-TURBO | Serwis wałów napędowych | Wyważanie mulczerów, kosiarek WWW.CRTURBO.PL Naprawa wałów napędowych, serwis wałów napędowych, wymiana krzyżaka, regeneracja mulczerów, wyważanie kosiarek, wyważanie wałów napędowych
-
wlepka
Teraz książka serwisowa jest wyłącznie w wersji elektronicznej, a wlepkę naklejają na pierwszej stronie papierowej instrukcji obsługi. To tak w celu uzupełnienia informacji tu zawartych.
-
Lekko trzęsie budą na ssaniu w A4 B9 2.0TFSI
Auto nowe, odebrane tydzień temu. Drgania bardzo mało wyczuwalne, ale pojawiają się. Są na tyle niewielkie, że można tego nie zauważyć, ale wystarczy dodatkowo przyłożyć kolano do tunelu środkowego, aby to poczuć. Więc jak to mówią, zapewne co cecha tego modelu, a nie wada. No, masakra.
-
2.0 tfsi - praca silnika
Pewnie do tego czasu sprzedał ; )
-
Spostrzeżenia i porady o Android Auto w A4 B9
Problemem jest tutaj niedopracowane android auto. Najgorsze jest to, że Google nic z tym nie robi. W internetach ludzie o tym piszą. edit: np. tu można o tym przeczytać. Android Auto ma problem z rozmowami i odtwarzaniem muzyki. Winny jest nowy Android WWW.DOBREPROGRAMY.PL Użytkownicy Androida Auto mierzą się z kolejnymi problemami systemu, które tym razem zdają się być powiązane z aktualiz…
-
Spostrzeżenia i porady o Android Auto w A4 B9
Nie znalazłem, aby przewijanie w Spotify w ogóle gdzieś było. Na ekranie jest nawet inaczej wyświetlany postęp utworu, niż np. z pendrajwa i nic nie można z tym zrobić. Chyba, że ja czegoś nie znalazłem. Kolejna sprawa: Jeśli podczas słuchania Spotify, odbiorę telefon, to już dźwięk nie wróci na głośniki w aucie, tylko wydobywa się z telefonu. Wyczytałem, że jest to znany problem z Android Auto. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.
-
B9 Fellows
Czy android auto ograniczone jest do konkretnych aplikacji? Niewiele tego jest. Czy można jakoś włączyć Natflixa, Youtube, Prime, czy Player? Dobrze, że przynajmniej jest Spotify. Żeby było jasne, chodzi o oglądanie na postoju. Ktoś to ogarniał w polifcie?