Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

black70

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez black70

  1. Gdzie tu widzisz coś o zawieszeniu?
  2. Co wspólnego z zawieszeniem ma pakiet wewnętrzny s-line?
  3. Jaki box lepszy do 35 TFSI 2.0 150KM s tronic: JB4 czy DTE? Auto nowe na gwarancji, więc musi to na razie wystarczyć. Czy wyeliminuje to trochę laga, czy trzeba dodatkowo dokupić PEDALBOX? @gregor10?
  4. black70 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to tak sama z siebie antena może paść?
  5. Gwarancja przepada, ale zapewne do tego czasu zdążyłeś się już zorientować Dlatego na gwarancji popularne są boxy.
  6. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Matrixy oczywiście są Webasto nigdy nie miałem, więc straty nie odczuję. Powiedzcie jeszcze, czy webasto w Audi oprócz kabiny grzeje również cały obieg płynu w silniku, aby sam rozruch był lepszy w zimie?
  7. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Racja. Ja już dobrałem dodatków za prawie 58 tys. Tak można bez końca, więc webasto odpuszczam.
  8. Wątek się urwał, więc odkopię i podbiję. Rozglądam się za jakąś ochroną przed spadzią z drzew, ptasimi odchodami, głównie na wyjazdy w lecie. Auto zazwyczaj stoi pod jakimiś drzewami. Ktoś coś poleci?
  9. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja niestety pod chmurką garażuję, więc podgrzewana szyba na pewno się przyda. Szkoda nie wziąć przy konfiguracji. A że działa to jak działa, no cóż...
  10. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No tak, teraz użytkownikiem nikt się nie przejmuje. Ważne, żeby szyba miała dobrze (nie, nie pęknie bez dmuchawy, nie ma prawa) . Ale gorszy jest ten lag podczas przyśpieszania. To ma być chyba dobre dla środowiska? Szyba przy tym to pikuś. Ale coś trzeba kupić :/
  11. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Wiesz, to już jest kwestia indywidualna. Miałem kiedyś Mondeo z taką szybą. Mi to nie przeszkadzało. Działało to rewelacyjnie, praktycznie bezobsługowo. Oczywiście niezależnie od nadmuchu. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić przy -20 aby przy odmrażaniu szyb z samego rana włączała się dmuchawa na maxa z lodowatym powietrzem.
  12. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    To w tej kwestii niech Audi uczy się od Forda. Niestety.
  13. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Jeśli jest tu na forum osoba zajmująca się sprzedażą nowych aut u dealera, to proszę o kontakt na PW. Mam kilka pytań, a nie chcę tu zaśmiecać.
  14. Ale w takim przypadku musi być na pokładzie smartphone interface? Czyli sam taki moduł wystarczy?
  15. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki, czyli tak, jak przypuszczałem. Dmuchawy się nie ominie. Słabo trochę. Moim zdaniem grzanie powinno pracować niezależnie od dmuchawy.
  16. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Powiedzcie proszę, na jakiej zasadzie działa podgrzewanie przedniej szyby? Z informacji, która jest w konfiguratorze: aktywacja przyciskiem Defrost na panelu obsługowym klimatyzacji. Czy to jest ten sam przycisk, który służy do odparowania przedniej szyby w wersji bez podgrzewania? Czy mam rozumieć, że oprócz grzania włączę jednocześnie maksymalny nadmuch na szybę? A tak nie chcę. Ktoś to ma? Jak to działa? Czy może włącza się też automatycznie podobnie jak lusterka, jak na zewnątrz jest ujemna temperatura ?
  17. Piękna biała strzała Czy te dekory/listwy to tzw. dąb szary Naturell? Nieźle to wygląda w porównaniu do piano black, które rysuje się od samego patrzenia.
  18. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    No właśnie nie. Bawię się konfiguratorem już od kilku dni. Wybierając pakiet zew. z automatu masz sportowe zawieszenie -23mm. Możesz dołożyć ew. regulację amortyzatorów. Faktycznie na tych zdjęciach wygląda jak allroad
  19. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Obniżone zawieszenie s-line masz w pakiecie i nie możesz z niego zrezygnować.
  20. black70 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Pisaliście wcześniej o zawieszeniu. Mam może trochę dziwne pytanie. Chodzi o nówkę s-line, gdzie w fabrycznym pakiecie jest niby obniżony o 23mm. No właśnie. Bo tego w ogóle nie widać i mam wrażenie (ze zdjęć), że stoi nawet wyżej, niż zwykła. Co tam w ogóle siedzi w oryginalnym s-line? Bo wygląda to trochę słabo.
  21. Zajmuję się fotografią. Specjalizuję się w fotografii wnętrz. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać lub wynająć swoje "cztery kąty", to się polecam. Współpracuję również z renomowanym biurem nieruchomości, więc wszystko można załatwić kompleksowo. Fotografuję również samochody na sprzedaż. Kontakt na PW. Zainteresowanym prześlę link do mojej strony z portfolio.
  22. Fotki robione w deszczu, więc szału nie ma. Trzeba było sprzęt szybko chować Dziękuję za spotkanie i cieszę się, że mogłem Was poznać osobiście Jak widać, spotkania takie są potrzebne, a co do frekwencji, to było naprawdę nieźle jak na taką pogodę.
  23. Tak Nawet, jak będzie padać, to przynajmniej na chwilę, bo warto w końcu się poznać osobiście
  24. Cześć, widzę, że coś ruszyło w Przemyślu. To miło Melduję się i ja. A gdzie tym razem? Bo nie doczytałem. Kopiec, parking przy dolnym wyciągu, czy może parking przy parku za Orlenem? Ja się dostosuję.
  25. @Dev Czy jest duża różnica pomiędzy G 052 532 a G 055 532? (jeśli to nie kłopot, to stuknij do mnie na PW)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.