Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
B8 TrOOOOp
jozek726 to pochwal sie nowa fura, byś jakiś temat założył z fotkami
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
dzwonilem do ASO 6500
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Po wymianie wałka kawałek czasu temu jakies 2 lata temu, wałek rozrządu pękł na pół w silniku trochę się zrobiło bagno
-
Spoty Olsztyńskie
to dzieki za info
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie bo nawet żadnego oznakowania tam nie zauważyłem ze fotoradar czy cos ;/
-
Spoty Olsztyńskie
Cze Koledzy, mam do Was pytanie. Jechałem ostatnio do niemcowni i spieszyło mi sie trochę i wogole zapomniałem o pięknym odcinku pomiarowym Olsztyn-Gietrzwałd. Wysyłają już fotki z niego czy na razie testy ?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
zacna fura graty jak tam kolego żniwa ruszają w tym roku ? czy dość pracy w polu ?
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
trzeba było tak odrazu. przeczytałem i wiem. w aso za naprawę tej usterki zażyczyli sobie 9000zł, ubezpieczyciel proponował 850. Dzwonił teraz ktoś od nich i proponują 2500zl i tłumaczy mi ze nie opłaca się tego robić na nowych częściach bo straci na tym samochód bo blacha sie przegrzeje i takie tam głupoty zaczął wymyślać. co teraz z nimi zrobić ?
-
Taki tam A5 8T Sportback
ehhehe działa działa Q7 już ostatnio testowałem
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
jest wgięty powyżej tego wytłoczenia do srodka samochodu. jak to z nimi teraz zalatwiac ?
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
sorki wrzucam fotki, na foto moze slabo widac drzwi sa zarysowane a nad kołem jest wgniota
-
Taki tam A5 8T Sportback
Piękna fura może niedługo zobaczę na żywo z tego co słyszałem
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Koledzy mam problem, pod robota gość cofając wjechał mi w bok mojej pięknej nigdy nie bitej ani malowanej audi. drzwi tylne porysowane i blotnik tylny wgiety i porysowany. spisaliśmy oświadczenie, zgłosiłem do Allianz przyszła wycena na 850zł co wy na to ?
-
praca magisterska - prosba o wypelnienie ankiety
Proszę
-
Problem z ładowaniem
na liczniku po zapaleniu samochodu wskazuje 14v po minucie spada spada spada i jest poniżej 12v co może być przyczyną ?
-
Zacinająca się klapa Lift
Koledzy mam taki problem klapa raz sie otwiera ładnie z przycisku na klapie(mikrostyk) a raz nie, przez co musiałem dziś jechać 20km taxą po 2 kpl kluczy. Gdy klapa się zatnie i wciska się przycisk otwierania to słychać jakby chciała się otworzyć ale coś blokuje czy coś takiego macie jakiś patent ?
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
ja już zmieniłem ze 2 tygodnie temu w ramach prac podwórkowych czyli podnośnik itp
-
Strefa motocyklistów
Witam Kolegów ! Mam do Was takie pytanie szukam części do starej wfm M06 najtrudniej jest z przodem w dobrym stanie bez luzów. Może ktoś coś wie ? pozdrawiam
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
a jednak filtr zawalony ;/ i teraz chodzi wszystko jak nalezy dzieki Panowie
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
zawór ten z filtrem mam przed pompa, może rurki są za cienkie , a grzejnik alu 20 żeberek i może za slaby przepływ jest a woda dopuszczana jest od gory, zbiornik z plywakiem ktory sam dopuszcza wode. dopuszczałem tez wode od dolu przewodem ogrodowym kranem do spuszczania wody z układu
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
nie ma termostatów są zwykłe zawory zamknij otwórz . no w porownaniu do temp na piecu 80stopni powiedzmy do w pokojach jest zimno, gdyby był ciepły cały grzejnik byłoby duzo cieplej. odpowietrzane byly na rozne sposoby i wode dopuszczałem od dolu i od gory itp. i upuszczałem wode za grzejnikiem i nie ma powietrza .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jest pompa i jest 3 bieg i nic
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie mam problem z ogrzewaniem. grzejniki aluminiowe pali sie w kominku z plaszczem wodnym. Problem polega na tym ze na piecu 90stopni a grzejniki sa 2/3 zimne a u góry gorące. odpowietrzone są itp na rozne sposoby ;/
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jest dobrze napisami do góry zgodnie z instrukcja
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
magazynek z desek bity bez dziur większych, ale wiadomo jak to deska trochę krzywa itp . membrana taka z polipropylenu, a teren praktycznie przy jeziorze