Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Basiu :hi: Córeczka jak ta lala :kox: Gizmus, jak masz kabelki rozruchankowe, to podlecę do Ciebie pod blok i się podłączysz pod prunda :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
A co to jest Windows 7 ? :D :D
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale fakt - McLaren wygląda przekozacko :kox:
-
Spociki Łódzkie
Siemanko z popołudnia
-
Spociki Łódzkie
poczekamy :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:11_________________________________________________i jutro wpadaj smialo nic sie nie boj :gwizdanie: chociaz pierwszy raz podobno boli najbardziej Zawsze możesz przyjechać tramwajem, jak ja na swojego pierwszego spota :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Siemano :hi: Mariusz - z tego co kojarzę odnośnie Twojego PW to chyba Ci mówiłem o instalacji ETKI na wirtualnym XP-ku, ale nie pamiętam dokładnie A stacja Lukoila na Włókniarzy jest zaraz za skrzyżowaniem z Pojezierską po prawej stronie, jadąc w kierunku północnym (na Gdańsk :gwizdanie: ) - centralnie na wprost Tesco, Komfortu i Agaty.
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Łodzi, skrzyżowanie Aleksandrowskiej i Szparagowej, około 15 - srebrny Avant B5 z przednim zderzakiem od S4 i ramkami klubowymi - któż to? Pozdrowienia
-
Spociki Łódzkie
"Rządowe systemy informatyczne" w rodzaju strony premiera czy sejmu, gdzie SQL Injection pozwala na wyciągnięcie haseł do panelu administracyjnego w pięć minut i ich "odhaszowanie" w google (bo dla np. hasza MD5 dla 'admin1' to masz setki wyników w google, nawet nie trzeba się męczyć z rainbow tables czy coś... ) - to nie są żadne systemy. Takie serwisy rozwalają przedszkolaki potrafiące zrobić prostego union selecta, a jak jeszcze masz bazę z information_schema, to już w ogóle, bo nawet w blinda ze zgadywaniem nazw tabel czy kolumn się nie musisz bawić Poza tym Boni sam przyznał, że tego rodzaju witryny są hostowane u jakiś niezależnych dostawców, a nad ich "rozwojem" i "jakością kodu" czuwają prywatne firemki w rodzaju "SuperHiperMediaExpertWeAreTheBestInTheNet", gdzie firemka to szef, grafik i programista Noo, ale szefo to kolega szwagra siostry wujka teścia posła M. czy senatora K. (literki przypadkowe ) - więc miliony się znalazły na "profesjonalne serwisy internetowe". A odpowiadając na Twoje pytanie: nie, nie jestem legionem, Anonem czy tam innym jakimś. Nie oczekujcie mnie :D
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ? :D Odnośnie ACTA coś mi się przypomniało Wczoraj w sklepie stałem za babką, która czytała sobie Newsweeka. Na jego okładce wielkimi literami było coś o Anonymous i wielkimi literami wywalone: "Dotarliśmy do osób, które zatrzęsły Polską" czy jakoś tak Jak ja kocham media - z kilku DDoS i paru deface'ów dokonanych przez script kiddies robią "cyfrową apokalipsę" Śledzę sobie na bieżąco tę całą wielką "aferę" i nie mogę sobie wyobrazić, jaki polew mają z tego prawdziwi polscy hakerzy. To znaczy prawdziwi, a nie lansujący się script kiddie wpierdzielający "We are the Anonumous" wszędzie gdzie popadnie
-
Spociki Łódzkie
Siemano :hi: Mrozik niestety ale pokonał akumulator w mojej Adzie :decayed: Krótkie trasy, światełka, ogrzewanko na full, więcej stania niż jeżdżenia - miał prawo. Na szczęście po ładowaniu wczoraj wieczorem pokazywał 12.9V, dzisiaj rano 12.5V, więc jeszcze pożyje chyba trochę :gwizdanie: rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :D
-
Spocik w Kutnie
Siemano :hi: Zamawialiście kalendarze z dostawą do mnie? Jeśli tak, to dotarły, możecie odbierać
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu - się nie wyrabiam z robotą :no: :no: Czasu ni ma nawet żeby na kiblu chwilę dłużej posiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siemano Dobra, miło było, ale robota czeka
-
Spociki Łódzkie
to sie nazywa spot wszystkich marek rozne kluby motoryzacyjne z lodzi sie spoca Fajny pomysł Ciekawe, ile będzie luda
-
Spociki Łódzkie
w sobote ceny paliw :gwizdanie: a nastepna sobota nocny spot o godz. 00.00 pod Tesco (4 luty) A na ten nocny to też jakiś protest, czy taki "normalny" spot?
-
Spociki Łódzkie
A przeciwko komu/czemu ten protest? Bo ostatnio wiele się dzieje i generalnie same protesty wszędzie ACTA? ceny paliw? czy jeszcze coś innego?
-
Spociki Łódzkie
na barykady jedziesz :polew: na strykow :gwizdanie: A co, Niemcy idą? :kox:
-
Spociki Łódzkie
Widziałem, dzięki za zainteresowanie - po prostu ostatnio nie narzekam na brak zajęć :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
gdzies ty byl jak cie nie bylo A cały czas w domu Pracy dużo mam i mało czasu na inne rzeczy
-
Spociki Łódzkie
Siemanko Co tam jak tam
-
Spociki Łódzkie
Było już zgłaszane na policję, numery rejestracyjne mamy spisane, dzisiaj już się kręci radiowóz co jakiś czas i jest spokój