Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Basiu :hi: Córeczka jak ta lala :kox: Gizmus, jak masz kabelki rozruchankowe, to podlecę do Ciebie pod blok i się podłączysz pod prunda :gwizdanie:
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co to jest Windows 7 ? :D :D
  3. Ale fakt - McLaren wygląda przekozacko :kox:
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko z popołudnia
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poczekamy :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 17:11_________________________________________________i jutro wpadaj smialo nic sie nie boj :gwizdanie: chociaz pierwszy raz podobno boli najbardziej Zawsze możesz przyjechać tramwajem, jak ja na swojego pierwszego spota :decayed:
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano :hi: Mariusz - z tego co kojarzę odnośnie Twojego PW to chyba Ci mówiłem o instalacji ETKI na wirtualnym XP-ku, ale nie pamiętam dokładnie A stacja Lukoila na Włókniarzy jest zaraz za skrzyżowaniem z Pojezierską po prawej stronie, jadąc w kierunku północnym (na Gdańsk :gwizdanie: ) - centralnie na wprost Tesco, Komfortu i Agaty.
  7. Wczoraj w Łodzi, skrzyżowanie Aleksandrowskiej i Szparagowej, około 15 - srebrny Avant B5 z przednim zderzakiem od S4 i ramkami klubowymi - któż to? Pozdrowienia
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    "Rządowe systemy informatyczne" w rodzaju strony premiera czy sejmu, gdzie SQL Injection pozwala na wyciągnięcie haseł do panelu administracyjnego w pięć minut i ich "odhaszowanie" w google (bo dla np. hasza MD5 dla 'admin1' to masz setki wyników w google, nawet nie trzeba się męczyć z rainbow tables czy coś... ) - to nie są żadne systemy. Takie serwisy rozwalają przedszkolaki potrafiące zrobić prostego union selecta, a jak jeszcze masz bazę z information_schema, to już w ogóle, bo nawet w blinda ze zgadywaniem nazw tabel czy kolumn się nie musisz bawić Poza tym Boni sam przyznał, że tego rodzaju witryny są hostowane u jakiś niezależnych dostawców, a nad ich "rozwojem" i "jakością kodu" czuwają prywatne firemki w rodzaju "SuperHiperMediaExpertWeAreTheBestInTheNet", gdzie firemka to szef, grafik i programista Noo, ale szefo to kolega szwagra siostry wujka teścia posła M. czy senatora K. (literki przypadkowe ) - więc miliony się znalazły na "profesjonalne serwisy internetowe". A odpowiadając na Twoje pytanie: nie, nie jestem legionem, Anonem czy tam innym jakimś. Nie oczekujcie mnie :D
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ? :D Odnośnie ACTA coś mi się przypomniało Wczoraj w sklepie stałem za babką, która czytała sobie Newsweeka. Na jego okładce wielkimi literami było coś o Anonymous i wielkimi literami wywalone: "Dotarliśmy do osób, które zatrzęsły Polską" czy jakoś tak Jak ja kocham media - z kilku DDoS i paru deface'ów dokonanych przez script kiddies robią "cyfrową apokalipsę" Śledzę sobie na bieżąco tę całą wielką "aferę" i nie mogę sobie wyobrazić, jaki polew mają z tego prawdziwi polscy hakerzy. To znaczy prawdziwi, a nie lansujący się script kiddie wpierdzielający "We are the Anonumous" wszędzie gdzie popadnie
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano :hi: Mrozik niestety ale pokonał akumulator w mojej Adzie :decayed: Krótkie trasy, światełka, ogrzewanko na full, więcej stania niż jeżdżenia - miał prawo. Na szczęście po ładowaniu wczoraj wieczorem pokazywał 12.9V, dzisiaj rano 12.5V, więc jeszcze pożyje chyba trochę :gwizdanie: rkwon - traktory fajnie wyszły, może jakiś mały audycik bezpieczeństwa? :cool1: :D
  11. Kimi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Siemano :hi: Zamawialiście kalendarze z dostawą do mnie? Jeśli tak, to dotarły, możecie odbierać
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu - się nie wyrabiam z robotą :no: :no: Czasu ni ma nawet żeby na kiblu chwilę dłużej posiedzieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good:
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko :hi:
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Dobra, miło było, ale robota czeka
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to sie nazywa spot wszystkich marek rozne kluby motoryzacyjne z lodzi sie spoca Fajny pomysł Ciekawe, ile będzie luda
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w sobote ceny paliw :gwizdanie: a nastepna sobota nocny spot o godz. 00.00 pod Tesco (4 luty) A na ten nocny to też jakiś protest, czy taki "normalny" spot?
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A przeciwko komu/czemu ten protest? Bo ostatnio wiele się dzieje i generalnie same protesty wszędzie ACTA? ceny paliw? czy jeszcze coś innego?
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na barykady jedziesz :polew: na strykow :gwizdanie: A co, Niemcy idą? :kox:
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widziałem, dzięki za zainteresowanie - po prostu ostatnio nie narzekam na brak zajęć :gwizdanie:
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gdzies ty byl jak cie nie bylo A cały czas w domu Pracy dużo mam i mało czasu na inne rzeczy
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Co tam jak tam
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Było już zgłaszane na policję, numery rejestracyjne mamy spisane, dzisiaj już się kręci radiowóz co jakiś czas i jest spokój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.