Treść opublikowana przez Kimi
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
24 września Legia Warszawa 1-2 Lech Poznań 0 Köln 2-1 Hoffenheim 0/0 25 września Manchester City 1-1 Chelsea 0 West Ham 1-1 Tottenham 0 Gijon 1-3 Valencia 2 Ath. Bilbao 0-2 Barcelona 2 Twente 0-1 Ajax 0 PSV 2-2 Groningen 2 Stuttgart 1-1 Leverkusen 0 Bayern 2-0 Mainz 0 Cracovia Kraków 0-1 Arka Gdynia 0 Hearts 1-1 Motherwell 0 AS Roma 1-2 Inter 0 Estudiantes 1-2 Boca Juniors 0 Santos 2-1 Cruzeiro 1 NK Zagreb 2-0 Rijeka 2 Midtjylland 1-3 FC Copenhagen 1 Shimizu 1-1 Nagoya 0 Academica 1-1 Guimaraes 0 Zurich 1-2 Basel 1 MTK Budapest 2-1 Kaposvar 0/11 26 września Lens 1-3 PSG 2 Toulouse 2-1 Lille 0 Mallorca 1-2 Real Sociedad 0 GKS Bełchatów 1-0 Wisła Kraków 0 Aberdeen 1-2 Rangers 2 Fiorentina 2-2 Parma 0 Sampdoria 1-1 Udinese 2 Sturm 0-1 Austria Vienna 1 Lok. Moscow 1-0 Terek 2/11
-
Spociki Łódzkie
He he, jaaasne Chociaż w sumie, to skąd niby miałbym wiedzieć
-
Spociki Łódzkie
O, rozczarowana ? ;( No widziałem, widziałem W takim miesięczniku 'GT'jest taki konkurs na Virtual Tuning, może weźmiecie udział?
-
Spociki Łódzkie
Dobry wieczór wszystkim, przeleciałem szybko dzisiejsze stronki i mi się łezka w oku zakręciła, jak się wszyscy o mnie martwią Śpieszę więc wyjaśnić, że nie byłem dziś w pracy, musiałem pojechać rano z latoroślą na badania do Kopernika, potem były obowiązki domowe, wyjście z latoroślą na dwór, wyskok do Obi po nową skrzynkę na narzędzia, bo stara się "rozlatała" (a nowa - miodzio 19'' Stanley :> , wszystkie narzędzia mi weszły i jeszcze miejsce jest, stara pękała w szwach) no i dopiero usiadłem i włączyłem kompa... uf... A jak Wam minął dzionek? Coś ciekawego się u Was działo?
-
Spociki Łódzkie
Dobra, Panowie, ja spadam, bo już mi się oko zamyka Miłej nocki sedan+benzyna+manual. Tylko taka opcja
-
Spociki Łódzkie
No właśnie.... To był oczywiście przykład
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-125-ps-klimatronik-zobacz-C15241061.html
-
Spociki Łódzkie
Trzymam Cię za słowo
-
Spociki Łódzkie
Nie przesadzajmy :> Co do tych numerków (rozmiar i "waga" pliku ) - też mnie zastanawia, skąd się tam wzięły Też wrzucałem zdjęcie do podpisu przez imageshacka i u mnie tego nie ma
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Poszła ściąga nr. 2 :>
-
Spociki Łódzkie
@mariuszzgierz, doszło to z tym zrzutem ekranu? @Adrenalina,
-
Spociki Łódzkie
No no, Pani Basiu Zdjęcia pierwsza klasa, szczególnie drugie - świetne ujęcie
-
Spociki Łódzkie
No co ja mogę, co ja mogę... Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... no jak 'groszy' to prędko Cię tam na spocie nie zobaczą Wiosna 2011. Musze iść po Szanowną Małżonkę na przystanek I'll be back. :>
-
Spociki Łódzkie
No co ja mogę, co ja mogę... Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... No to "współczuję" Twojemu facetowi... Jeśli to jest u Ciebie standard
-
Spociki Łódzkie
Uuuu, ostra laska Tak, tak, a to :bicz3: ??? To niby "głaskanie" było, hę ???
-
Spociki Łódzkie
Uuuu, ostra laska Volvo albo Solarisem - z SZOFEREM !!!
-
Spociki Łódzkie
wybaczam Ci :polew: Się smiejesz ze mnie.... ;(
-
Spociki Łódzkie
Dopiero w kwietniu będzie.... A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem"
-
Spociki Łódzkie
O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: ;( Ale why.... ;( no bo nasze piekne sloneczko jest ze slaska Niom widzę
-
Spociki Łódzkie
O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: ;( Ale why.... ;(
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to poczekaj ja tez nareszcie jak pojade na zlota to z Bartkiem bedziemy mielei kompana do dymka No to kurna rzuciłem..... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Widziałem ją już kiedyś Idę
-
Spociki Łódzkie
I piesek z kiwająca główką na tylnej półce, przeciwsłoneczna zielona naklejka "Michelin" na przedniej szybie i kierownica w misiu może jeszcze?