Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. 24 września Legia Warszawa 1-2 Lech Poznań 0 Köln 2-1 Hoffenheim 0/0 25 września Manchester City 1-1 Chelsea 0 West Ham 1-1 Tottenham 0 Gijon 1-3 Valencia 2 Ath. Bilbao 0-2 Barcelona 2 Twente 0-1 Ajax 0 PSV 2-2 Groningen 2 Stuttgart 1-1 Leverkusen 0 Bayern 2-0 Mainz 0 Cracovia Kraków 0-1 Arka Gdynia 0 Hearts 1-1 Motherwell 0 AS Roma 1-2 Inter 0 Estudiantes 1-2 Boca Juniors 0 Santos 2-1 Cruzeiro 1 NK Zagreb 2-0 Rijeka 2 Midtjylland 1-3 FC Copenhagen 1 Shimizu 1-1 Nagoya 0 Academica 1-1 Guimaraes 0 Zurich 1-2 Basel 1 MTK Budapest 2-1 Kaposvar 0/11 26 września Lens 1-3 PSG 2 Toulouse 2-1 Lille 0 Mallorca 1-2 Real Sociedad 0 GKS Bełchatów 1-0 Wisła Kraków 0 Aberdeen 1-2 Rangers 2 Fiorentina 2-2 Parma 0 Sampdoria 1-1 Udinese 2 Sturm 0-1 Austria Vienna 1 Lok. Moscow 1-0 Terek 2/11
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    He he, jaaasne Chociaż w sumie, to skąd niby miałbym wiedzieć
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O, rozczarowana ? ;( No widziałem, widziałem W takim miesięczniku 'GT'jest taki konkurs na Virtual Tuning, może weźmiecie udział?
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry wieczór wszystkim, przeleciałem szybko dzisiejsze stronki i mi się łezka w oku zakręciła, jak się wszyscy o mnie martwią Śpieszę więc wyjaśnić, że nie byłem dziś w pracy, musiałem pojechać rano z latoroślą na badania do Kopernika, potem były obowiązki domowe, wyjście z latoroślą na dwór, wyskok do Obi po nową skrzynkę na narzędzia, bo stara się "rozlatała" (a nowa - miodzio 19'' Stanley :> , wszystkie narzędzia mi weszły i jeszcze miejsce jest, stara pękała w szwach) no i dopiero usiadłem i włączyłem kompa... uf... A jak Wam minął dzionek? Coś ciekawego się u Was działo?
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra, Panowie, ja spadam, bo już mi się oko zamyka Miłej nocki sedan+benzyna+manual. Tylko taka opcja
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie.... To był oczywiście przykład
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-125-ps-klimatronik-zobacz-C15241061.html
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzymam Cię za słowo
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie przesadzajmy :> Co do tych numerków (rozmiar i "waga" pliku ) - też mnie zastanawia, skąd się tam wzięły Też wrzucałem zdjęcie do podpisu przez imageshacka i u mnie tego nie ma
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I jest gitara
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poszła ściąga nr. 2 :>
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    @mariuszzgierz, doszło to z tym zrzutem ekranu? @Adrenalina,
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No no, Pani Basiu Zdjęcia pierwsza klasa, szczególnie drugie - świetne ujęcie
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No co ja mogę, co ja mogę... Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... no jak 'groszy' to prędko Cię tam na spocie nie zobaczą Wiosna 2011. Musze iść po Szanowną Małżonkę na przystanek I'll be back. :>
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No co ja mogę, co ja mogę... Konto na Audika powiększa się o parę groszy co miesiąc, ale jeszcze troszkię brakuje... No to "współczuję" Twojemu facetowi... Jeśli to jest u Ciebie standard
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuuu, ostra laska Tak, tak, a to :bicz3: ??? To niby "głaskanie" było, hę ???
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuuu, ostra laska Volvo albo Solarisem - z SZOFEREM !!!
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wybaczam Ci :polew: Się smiejesz ze mnie.... ;(
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dopiero w kwietniu będzie.... A teraz nie "nie chciałem" ale "nie mogłem"
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: ;( Ale why.... ;( no bo nasze piekne sloneczko jest ze slaska Niom widzę
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O rzesz... nie daj sie zwiezc z nami bedziesz sie widzial co t5ydzien a Basia raz gora trzy razy do roku :gwizdanie: ;( Ale why.... ;(
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O rzesz...
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to poczekaj ja tez nareszcie jak pojade na zlota to z Bartkiem bedziemy mielei kompana do dymka No to kurna rzuciłem..... :gwizdanie:
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widziałem ją już kiedyś Idę
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I piesek z kiwająca główką na tylnej półce, przeciwsłoneczna zielona naklejka "Michelin" na przedniej szybie i kierownica w misiu może jeszcze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.