Treść opublikowana przez Kimi
-
F1, Rajdy i Motorsport
Najs Dwa treningi i 3. oraz 4. miejsce.
-
Polecane miejsca nad naszym morzem
http://www.pobierowo.nad.morzem.net/249/pokoje_goscinne_villa_ula.html Pobierowo. Super miejscowość, "Villa Ula" znajduje się jakieś, ja wiem, 100 metrów od plaży?. No papierosa nie zdążałem wypalić, jak szliśmy na plażę. 30 metrów obok jest dobrze zaopatrzony sklep (czynny do 23-ciej).
-
[B5 AHU] Malowanie felg stalowych
Egzakly. Szkoda Twojej pracy, naprawdę.
-
[ALL] Oryginalny środek łatający opony a dojazdówka
Dodatkowo po użyciu takiego "wynalazku" w wulkanizacji mogą Cię potraktować drożej, bo nie tak łatwo jest to potem usunąć z wnętrza opony.
-
[B5 AHU] Malowanie felg stalowych
Dokładnie tak samo robiłem w swojej Cytrynie ZX. I powiem Ci - efekt był mizerny... (po kilku miesiącach wiewióra wylazła z powrotem ) Do czyszczenia użyłem właśnie końcówki do wiertarki, posiłkowałem się zwykłą szczotką oraz papierem ściernym. d*pa blada, szczególnie na rantach.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Martwi mnie trochę niepewna sytuacja pogodowa. Jeśli w niedzielę będzie popadywać, mogą się "pogubić" przy zmianach opon albo bawić się w ruletkę i np. zakładać slicki w momencie, gdy tor po jakimś opadzie zacznie przesychać, ale nie będzie pewności, czy np. za 10 minut nie zacznie padać znowu. Druga możliwość to niemal pewny dzwon (przy opadach), wyjazd SC i błędnie wyliczony moment zjazdu na zmianę opon. Ale jeśli warunki będą sprzyjające, nie obawiam się o wynik Miejsce w okolicach 4-8 i kolejne punkty gwarantowane. A może, kto wie, trzecie podium w tym sezonie? Zobaczymy. RBR jak zwykle będzie faworytem, cieszy mnie też bardzo zwyżka formy u moich ulubieńców z SF, szczególnie Felippe. No i Hamilton może jak zwykle zaskoczyć. Generalnie, Spa to fajny tor i zawsze się tam dużo dzieje
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Faktycznie, teraz dopiero zauważyłem, że kupiłeś wtryski od 140-konnego, a nie 150-konnego, bo tam mają 230bar. //edit: Spóźniona odpowiedź
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
Nie jestem fachowcem, ale czy przyczyną nie jest przypadkiem inne ciśnienie otwarcia wtryskiwacza? W 2.5 TDI jest nieco wyższe, niż w Twoim 1.9 TDI.
-
[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
Wg. mnie obszycie wygląda ładnie po prostu w komplecie: kierownica, lewarki, boczki drzwi, boczki foteli (przyĸładowo) - ale podkreślam - to moje zdanie. Ale zrób jak uważasz.
-
[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97
Generalnie Calibra w momencie debiutu "wyprzedzała" swoją epokę stylizacją, że o wsp. Cx nie wspomnę, choć przecież była to tylko Vectra A w innej budzie. A reputację popsuli jej właśnie "agrotuningowcy", podobnie jak BMW E36, które też jest/było naprawdę fajnym autem. Oczywiście nie tak fajnym, jak A4 Co do obszywania - też pozostałbym przy oryginalnej kolorystyce, bo moim zdaniem obszywanie na jasno tylko lewarka od biegów i od ręcznego to jak wymiana tylko jednej felgi na alusa pozostawiając pozostałe stalowe
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat 125p --> Fiat 126p --> Citroen ZX 1.4 --> [ aktualnie zbieram na A4 B5 ]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Mam 33 lata, planuję zakup A4 B5 1.8 lub 1.8T w przyszłym roku (aktualnie trwa zbieranie funduszy ). Motoryzacja jest moją pasją od dziecka, uwielbiam F1, no i oczywiście samochody Audi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Rafał