Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Najs Dwa treningi i 3. oraz 4. miejsce.
  2. http://www.pobierowo.nad.morzem.net/249/pokoje_goscinne_villa_ula.html Pobierowo. Super miejscowość, "Villa Ula" znajduje się jakieś, ja wiem, 100 metrów od plaży?. No papierosa nie zdążałem wypalić, jak szliśmy na plażę. 30 metrów obok jest dobrze zaopatrzony sklep (czynny do 23-ciej).
  3. Egzakly. Szkoda Twojej pracy, naprawdę.
  4. Dodatkowo po użyciu takiego "wynalazku" w wulkanizacji mogą Cię potraktować drożej, bo nie tak łatwo jest to potem usunąć z wnętrza opony.
  5. Dokładnie tak samo robiłem w swojej Cytrynie ZX. I powiem Ci - efekt był mizerny... (po kilku miesiącach wiewióra wylazła z powrotem ) Do czyszczenia użyłem właśnie końcówki do wiertarki, posiłkowałem się zwykłą szczotką oraz papierem ściernym. d*pa blada, szczególnie na rantach.
  6. Martwi mnie trochę niepewna sytuacja pogodowa. Jeśli w niedzielę będzie popadywać, mogą się "pogubić" przy zmianach opon albo bawić się w ruletkę i np. zakładać slicki w momencie, gdy tor po jakimś opadzie zacznie przesychać, ale nie będzie pewności, czy np. za 10 minut nie zacznie padać znowu. Druga możliwość to niemal pewny dzwon (przy opadach), wyjazd SC i błędnie wyliczony moment zjazdu na zmianę opon. Ale jeśli warunki będą sprzyjające, nie obawiam się o wynik Miejsce w okolicach 4-8 i kolejne punkty gwarantowane. A może, kto wie, trzecie podium w tym sezonie? Zobaczymy. RBR jak zwykle będzie faworytem, cieszy mnie też bardzo zwyżka formy u moich ulubieńców z SF, szczególnie Felippe. No i Hamilton może jak zwykle zaskoczyć. Generalnie, Spa to fajny tor i zawsze się tam dużo dzieje
  7. Faktycznie, teraz dopiero zauważyłem, że kupiłeś wtryski od 140-konnego, a nie 150-konnego, bo tam mają 230bar. //edit: Spóźniona odpowiedź
  8. Nie jestem fachowcem, ale czy przyczyną nie jest przypadkiem inne ciśnienie otwarcia wtryskiwacza? W 2.5 TDI jest nieco wyższe, niż w Twoim 1.9 TDI.
  9. Wg. mnie obszycie wygląda ładnie po prostu w komplecie: kierownica, lewarki, boczki drzwi, boczki foteli (przyĸładowo) - ale podkreślam - to moje zdanie. Ale zrób jak uważasz.
  10. Generalnie Calibra w momencie debiutu "wyprzedzała" swoją epokę stylizacją, że o wsp. Cx nie wspomnę, choć przecież była to tylko Vectra A w innej budzie. A reputację popsuli jej właśnie "agrotuningowcy", podobnie jak BMW E36, które też jest/było naprawdę fajnym autem. Oczywiście nie tak fajnym, jak A4 Co do obszywania - też pozostałbym przy oryginalnej kolorystyce, bo moim zdaniem obszywanie na jasno tylko lewarka od biegów i od ręcznego to jak wymiana tylko jednej felgi na alusa pozostawiając pozostałe stalowe
  11. Fiat 125p --> Fiat 126p --> Citroen ZX 1.4 --> [ aktualnie zbieram na A4 B5 ]
  12. Witam, Mam 33 lata, planuję zakup A4 B5 1.8 lub 1.8T w przyszłym roku (aktualnie trwa zbieranie funduszy ). Motoryzacja jest moją pasją od dziecka, uwielbiam F1, no i oczywiście samochody Audi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Rafał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.