Treść opublikowana przez Rafal-L
-
Regulacja biegu jalowego
n tak ale co przednia poduszka ma do drgania? silnik stabilizuja poduszki boczne ? chyba ze sie myle?
-
Regulacja biegu jalowego
Bieniek w Pl samochodem bede dopiero za 3 miechy...
-
Regulacja biegu jalowego
jak sie nie da... to pozostaje jedynie jakis dobry tuner
-
Regulacja biegu jalowego
no tak tam mozna na maxa podciagnac do 800rpm
-
Regulacja biegu jalowego
u mnie jak wlacze klime obroty rosna i wlasnie drgania mijaja
-
Regulacja biegu jalowego
bo delikatnie trzesie autem poduszki nowe, dwumas tak samo
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
ATB tez dobrze sie prezentuje, calkowicie zmienia wyglad auta:)
-
Regulacja biegu jalowego
Podobno Vagiem mozna podciagnac tez tylko pytanie o ile i jaka powinna byc wartosc w 1.8t bo u mnie jest 720rmp
-
Regulacja biegu jalowego
Tak jak w tytule... jak wyregulowac obroty biegu jalowego za pomoca Vaga i jakie powinny byc w a4 b6 1.8t
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Prymocowanie jest mega banalne:0 sciagasz chromowana czesc nawiercasz 6 otworow do okola przykrecasz ja do zderzaka o czym wkladasz kratke i mocujesz ja na wszelki wypadek na 2 trytytki:) a wyglada idealnie wiec niema za duzo zabawy:) nic nie przycinalem jest to orginal z s4
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Fajny blaszaczek:) tez szukalem bexa:)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
Tak... Licznik jest z poczatku instalowanej serii w b7 dlatego dziala w b6:) ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 11:53 ---------- Doszly grile od S4
-
Większa moc przy skrzyni multitronic???
Przy skrzyni multi wazny jest jedynie moment obrotowy i tuner ktory odpowiednio go ustawi:) bo to on zabija skrzynie a nie km
-
Jaki silnik wybrać
ja bym bral V:) co do 1.8t lancucha jest na walkach rozrzadu na tyle silnika, na przodzie masz normalnie pasek...
-
Przewody gumowe przy kolektorze ssącym parzą nawet po godzinnym postoju
ale co ci Sie dzieje ze chcesz wlasnie ezektor zmienic??? p.s sprawdzales temerature pod wagiem??? moze termostat powoli sie konczy
-
Przewody gumowe przy kolektorze ssącym parzą nawet po godzinnym postoju
waz nr 1 jest od ukladu chlodzenia wiec potrafi byc dlugo goracy jeszcze po zgaszeniu.... nr2 znajduje sie w ukladzie podcisnienia, wiec niema nim nic wspolnego z ukladem chlodzenia...
-
Wyleciał płyn chlodzacy
trzeba sciagnac gumowy trojnik od odmy i pare rurek aby spokojnie sie do niego dostac... troche roboty z tym Jest , z kanalu mozesz zobaczyc czy napewno tamtendy Ci plyn chlodzenia ucieka
-
Wyleciał płyn chlodzacy
na tylnej scianie bloku masz króciec w ktorym siedzi czujnik 4 pinowy zielony, ktory daje wskazania na zegary.... sprawdz czy przypadkiem spod tego ci nie cieknie...
-
Wyleciał płyn chlodzacy
sprawdz czy przypadkiem niesiadl ci krociec od czterowinowego czujnika temperatury, miesci sie on wlasnie na tylnej czesci silnika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehehe dobra fote wytrzasnoles Tomek
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
cewki wymieniaja jedynie o wyznaczonych numerach seryjnych ktore byly wadliwe;)
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- Pozniej zmienie all na glowna strone:) teraz niemam czasu:) Tak jak widac doszly kolejne graty : Kolor zegary, Zawieszenie S-line 1BE, Stabilizator RS4 22mm, Soczewki z a4 B8, Podsufitka S-Line wraz ze slupkami.
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
no usztywnia cala dupe to cena za tyl tylko... przodu nie ruszam bo zmienia sie bardzo prowadzenie auta ---------- Post dopisany 11-04-2013 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 18:08 ---------- Doszly graty : podsufitka s-line, kolor zegary, zawieszenie s-line 1BE + stabilizator 22mm rs4 na tyl, Zdjecia zrobie w weekend
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nasepnym razem na spota trzeba zabrac koce:D
-
Wyciek ze skrzyni multitronic
Ciezko bedzie tak okresilc skad ten olej leci, moze to byc rownie dobrze olej silnikowy, lub wspomagania albo ze skrzyni.... wiec najlepiej aby ktos sprawdzil podwozie i okresil skad jest wyciek...