Treść opublikowana przez assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mistrzostwo swiata i okolic Kaju, co z Twoim profilem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ojcowie, ponawiam pytanie: ma ktos nr miski z czujnikiem do afn'a? mam miske z końcem nr 603n podejdzie? w.g. etki nie moge skojarzyc.. pzdr. assist
-
Pomyłka mechanika ze świecami
dowcip solidny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
byc moze radio wysyła po 3lb jakies info na fis-a na pewno radio wycisza muzę i uruchamia lewy dodatkowy głosnik jako hf (mikrofon w podsufitce) trza by podac sygnał na złącze radia i zobaczyc co ewentualnie wyswietla fis warunek: ori radio, bo to do radia podpiety jest telefon.. pzdr. assist ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- jesli chodzi o clip'a na pewno nic nie wyswietla:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@marcin6 mozesz podmienic licznik na pracującym silniku, zobaczysz wtedy czy bangla wszystko. Immo sprawdzane jest tylko przy rozruchu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ojcowie, jaki jest nr miski z sensorem do afn'a? widziałem na warsztacie miske z czujnikiem, ma ktos nr ? pzdr. assist
-
Licznik pełen fis problem spalanie
siemka, uzupełnij profil, napisz jaki nr licznika i zadaj pytanie tutaj: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
-
Autocom Jak zrobić logi?
autocomem logi? niewdajemniesie. błedy DTC, plus podgląd parametrow live, moze jakies testy elementow wykonawczych do logow vag-com, vcds itd
-
Pobór prądu
padniety miernik? pewnie podłączyłes multimetr rownolegle do aku, jako amperomierz (zapomniałes zmienic zacisku V/A) - poszedł bezpiecznik w mierniku:decayed: pzdr. assist
-
Pobór prądu
kilka minut, max 10. ja zawsze staram się zamknąc maskę, multimetr na podszybiu Nie widze w profilu jaki silnik masz;) pzdr. assist ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- napisz, co pokazuje woltomierz podczas gdy silnik pracuje na jałowym..
-
Pobór prądu
zrob pewne połączenie w szereg z aku,(zeby sie nie rozłączało) zamknij auto i poczekaj, az sterownik i cała reszta przejdzie w stan uspienia, wtedy odczytaj wartosc płynącego prądu. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sprawa prosta jak ołówek: sedan nawet w Q kiepsko podrywa snieg pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wybebeszyłem radio climatronik itd, całą konsole 2din,tunel środkowy, ręczny, jeszcze moment i rwałbym wykładzinę podłogi.. Ciekawiło mnie, gdzie jest schowana wtyczka z radia(can, 3lb). odpuściłem, szybkie cięcie, wcinka i prosto do fis'a. Profilaktycznie podłączyłem 3lb i can-y, wystartowało, ale juz nie miałem czasu spr. czy leci po can'ach, czy 3lb (kodowanie). Straciłem z 20 minut, gdy okazało się ze FIS nie pokazuje temp. zewnętrznej.. sprawdziłem wtyczkę zieloną, czujnik temp zewnętrznej, gapiąc się w ekran lapa(błąd czujnika temp.) kątem oka spostrzegłem, ze klimatronik .. no właśnie klimatronik leży obok lapa, a nie wpięty w konsoli urzadzenie lepiej działa, jak jest podłączone do prądu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
miałem dzisiaj deko czasu w warsztacie, polutowałem przewody- rds na górnej belce bangla. pzdr. assist
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w końcu Ci u góry maja dośc Twego pirtolenia? :grin: kupując b6 przelało szale goryczy na górze.. od jutra topnieje mu staż na forum.. ja juz nr telefonu skasowałem. :dziura: ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- lbl? czy to nie plik z vag'a? (etykiety) ?
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
wirus zazwyczaj siedzi w sterowniku silnika (ecu)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
niestety, nie udało mi sie dzisiaj doniesc lapa do auta;) ugrzązłem w passerattim, pozniej wena znikneła obiecuje, ze jutro spr. odpalic rds pzdr. assist
-
[ALL B6] Rozładowywuje akumulator
kiedys w fordzie zesrał sie regulator napiecia, po uspieniu wszystkich sterownikow wciągało 400 mili.. po wymianie regulatora, problem ustąpił. ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- nie wiem jak jest w b6, czy czasami regler nie jest zintegrowany z alternatorem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
juz bym przebolał janse wnetrze.. http://img843.imageshack.us/img843/3892/sg203864.jpg- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Po Twojej b5 to tylko s/rs 4 powinno zabliznic rany;) za rs'a zrzuciłbym swoje b5 z 10 piętra;)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aaa bo nie ma oleju i voltomierza? dyskwalifikacja;)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
rs jest poza konkurencją, b6? nie wiem, nie posiadałem/nie posiadam ciezko sie wypowiedziec.. deko wiecej miejsca, i to chyba koniec plusów.. gdybym miał, pewnie pisałbym co innego.. to tak jak miałem e30 touring'a nigdy nawet nie spojrzałem na e36- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co Ci Kaju nie leży w b6? licznik?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
buahahaha dobre.. mysle ze rs spowodowałby spore koszta.. po paru miesiacach banana na twarzy - operacyjnie trza by pozniej modelowac, zebys jakos wyglądał, a to nie są tanie rzeczy:polew: - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5