Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie
-
Spoty wrocławskie
Bezalkoholowe ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- Ale ze co? ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Marcin jaka Ty obudowe potrzebujesz? Jakie kostki z tylu wychodza? polift z fisem czyli czerwona niebieska i zielona.
-
Spoty wrocławskie
Ryjku jakie piwo???
-
Spoty wrocławskie
To ja mowilem ze mam obudowe do licznika A Grzesiu Ryj pomyliłem się
-
Spoty wrocławskie
Magnolia
-
Spoty wrocławskie
Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan:
-
Spoty wrocławskie
Cześć jak byś miał stary licznik wyrzucać to chętnie przytulne tylną obudowę
-
Spoty wrocławskie
Nie bądź tym co koń pod brzuchem nosi
-
Spoty wrocławskie
h*j kładzie nie odzywa sie świeżo upieczony Helmut.
-
Spoty wrocławskie
Strzegomska akcja trzeźwość ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- Ciekawe czy dużego miał dzwona
-
Spoty wrocławskie
I tak dalej to będzie bidna skodzina
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Trochę dużo tego światła tym bardziej po co tak oświetlać tablicę -komu to potrzebne:grin:.
-
Spoty wrocławskie
Możemy iść na browar -spoko.
-
Spoty wrocławskie
Ty mi najpierw napisz czy dobrze koła odpowietrzyłeś?
-
Spoty wrocławskie
nie-i gapi się tam przy odpowietrzaniu żeby płynu nie brakło.
-
Spoty wrocławskie
Same mordy do którego ryja piszesz?
-
Spoty wrocławskie
lolo kierowca potem obok kierowcy potem za kierowcą potem wlew paliwa koniec kropka .
-
Spoty wrocławskie
Spoko sobota dzisiaj też już zacząłem pić ważne że nie podnosisz lewej ręki jak mówisz lewa strona :grin:także tego pierwszy od kierownicy:grin:
-
Spoty wrocławskie
Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:
-
Do czego to jest ; o
Da się to zepsuć bo chciałem tam zamontować diodę od alarmu.:shock3:
-
Szorowanie hamulca pomocy.
Dokładnie -wszystko trzeba najpierw rozebrać i wyczyścić a potem wrzucać zdjęcia
-
Spoty wrocławskie
po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!? Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego.
-
Spoty wrocławskie
Goldika ulubione zabawki:grin:
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jak zabierzesz nas tym autobusem na balety a potem rundka po mieście jak prężyciele na pełnej spince to pogadamy:grin: