Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę
-
Spoty wrocławskie
W życiu indiana nie uwierzę w to picowanie w wykonaniu Horneta to wycieczka na myjnie, program 1 Nikt jej myć nie będzie panowie:grin:
-
Spoty wrocławskie
da radę Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi Dajesz młodemu coś na odpornośc.
-
Spoty wrocławskie
Roman był oszczędny przez całe życie nawet gdy dawał nekrolog swojej żony do gazety przezornie pytał o cenę. Do pięciu wyrazów za darmo-odpowiedziała pani w kasie. No to niech będzie ''Zmarła Janina Kowalska '' Może pan dodać jeszcze dwa wyrazy .To niech będzie tak ''Zmarła Janina Kowalska -sprzedam Opla.
-
Spoty wrocławskie
Cześć chopy cześć Nelson żadzwonie w sprawie akumulatora odłóż ze dwie perły coś bym wybrał.
-
Spoty wrocławskie
Kużwa ale ta astra robi robote:grin::grin:
-
Spoty wrocławskie
Ino ja bynde.
-
Spoty wrocławskie
Niestety ale z sąsiadem mam znowu grilla kupiłem 10 żywców[hurrra] tylko nie chcę go skończyć na Kozanowie tak jak wtedy .tak w ogóle to nie będę się krył jak niektórzy ale mam jeszcze kwarantanne na grube wyjścia chyba że na smyczy:grin:żona przestraszona po ostatnim tangu.
-
Spoty wrocławskie
Jak Ty działasz masz jakiś program wgrany ?
-
Spoty wrocławskie
Stabłowice ulica Biała.
-
Spoty wrocławskie
Pamiętajmy że sierpień miesiącem trzeżwości -tak z innej beczki kolega mechanik ma problem bo ukradli mu auto klienta spod warsztatu pisze bo mnie prosił wiem że to nic nie da ale czarny leon skrecony na 180 kucy miał rozerwany wąż od intercolera i za bardzo auto nie jedzie więc może być porzucone gdzieś na osiedlu może ktoś widział od dwóch dni czarnego leonka .Najlepsze jest to że kolega musi odkiwać 48h
-
Spoty wrocławskie
Widuje go często gęsto ze "smyczą" koło Legnickiej 36 - Lidl. Zakupy robi czy chemie wykłada?
-
Spoty wrocławskie
Piotr jesteś po ślubie bardzo nieobecny na forum, nie mówiąc o spotach.
-
Spoty wrocławskie
Nie mogę zsynchronizować Baud Rate -taką dostaje informację jak otwieram vagiem sterownik absu .
-
Spoty wrocławskie
Pany może mam zapowietrzoną pompę absu bo auto stało bez płynu trzy dni umia ktoś to odpowietrzyć bo to vagiem trzeba ,dajcie numer do goldika.Z pozdrowieniami .....................gniady.
-
Spoty wrocławskie
Panowie robiłem hamulce w aucie klocki tłoczki uszczelki osłonki pyłowe i inne pierdoły odpowietrzałem trzy dni po godzinie ,przelałem 1,5 litra nowego płynu nie dolewając starego do układu,hamulce hamują ale pedał jest miękki podczas naciskania o co chodzi?
-
Spoty wrocławskie
Ja zgubiłem karte pamieci do telefonu ale książkę
-
Spoty wrocławskie
o czwartej rano na boso na schell:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Trochę drinów wczoraj wypiłem na szybko i to bardzo męskich drinów a dzisiaj brat przyjeżdża bo do polski zjechał także lecimy na grubo- żona składa ręce i mówi żeby tylko koledzy nie dzwonili:grin:
-
Spoty wrocławskie
Co sprzedajesz
-
Spoty wrocławskie
Tarcze i klocki ATE zakładałeś ? Płyn kupiłem ATE tarcze brembo a klocki ferodo
-
Spoty wrocławskie
Remont hebli: rozebrałem hamulce w każdym kole w niedziele felgi z przodu nie byłem w stanie dotknąć tak mi się zapiekł tłoczek,na przód kupiłem nowe tłoczki + płyn hamulcowy ate,klocki i tarcze mam nowe,z tyłu klocki mi się rozsypały przy demontażu jarzma zapieczone ale tłoczki jak nowe ,wszystko przejechałem szczotką drucianą na gumówce ogólnie było bez zarzutu bo hamowało auto dobrze jak to warto zajrzeć czasami
-
Wakacje w Chorwacji
Nie zakładam tematu ale jakby ktoś jechał autem do Włoch [co bardzo szczerze polecam ]to służę pomocą poradami uwagami bo objeżdziłem wiele miast mieszkając na eurocampach i jestem mega zadowolony.
-
Spoty wrocławskie
Pisać czy robimy coś u Goldika czy nie bo nie wiem czy mi Jolka z dziećmi zostanie ?
-
Spoty wrocławskie
Kuwa ale umierałem w robocie troche mnie kichy targały i nie mogłem w nocy spać -jak wyciągnąć numery z telefonu w którym nie działa wyświetlacz ?