Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Wojtek, oglądałeś swoje autko po sobotnim wyjeździe ? Ja miałem straszne plamy ze smoły, nie wiem czy to z tego poligonu czy z tej drogi co wyjeżdżaliśmy. Pół godziny to dzisiaj czyściłem
  2. Wprawdzie idą wakacje i będzie trudno gdzieś znaleźć miejsce, ale trzeba poszukać
  3. Owszem Musimy zorganizować coś dwudniowego, tak żeby coś się wypić dało
  4. Proton coś się rozczulasz Niom, rozmarzyłem się trochę :gwizdanie: Wyobraźnia robi swoje
  5. No jak będziesz wpadał to się sytuacja i u nas zmieni Mam nadzieję, że Twój nick znaczy to co mam na myśli, bo uwielbiam rude dziewczyny, mają w sobie jakiś magnetyzm
  6. Kurcze, jak to jest, że u Was ciągle przybywa płci pięknej, a w BB nic ;( To chyba magnetyzm Mirona :gwizdanie:
  7. No właśnie. Wszyscy 'kryzys, kryzys', a tu fura, skóra i komóra
  8. ja bym się cieszył z tego:D W tej sytuacji to jedyne sensowne wyjście
  9. No tak, tylko trzeba go mieć :>
  10. nie panikuj kolego, bo jest duża szansa, że przeżyjesz trzydniowy orgazm :gwizdanie: z oZiXem kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: Nie strasz, bo się będę bał schylić po mydło w łazience
  11. Zobaczymy go na zlocie, czy jedziesz B6 ?
  12. Tak czytam, czytam i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem zapisując się na zlot :> Coś czuję, że nic z niego nie będę pamiętał
  13. Powiem tak, sprawa jest ciężka, bo rozmawiałem z gościem i już jest z kimś umówiony na jutro. Więc auto będzie nadal osiągalne, jeśli go jutro nie sprzeda. Będę informował na bieżąco. No chyba, żeby w ciemno kupić, ale jak auto było bite to bym się bał trochę.
  14. A jak dysponujesz czasem jutro ? Bo muszę się w tej sytuacji jakoś z tym gościem umówić.
  15. Wygląda raczej na prywatną osobę.
  16. Jedno mnie dziwi. Pisze, że pierwszy właściciel, a numer rej w miarę nowy - max pół roku temu dawali chyba takie numery.
  17. Skąd wiadomo, że było rozwalone, na zdjęciach nie widać niczego niepokojącego ? Siemian, nie ma problemu możemy się z gościem jakoś umówić na jutro. Mi pasuje o dowolnej porze. W końcu co dwie głowy to nie jedna
  18. Jeśli się nie mylę to: tunel - 8E0 863 241 G 6PS (soul-czerń) 2 - ramka przełącznika - 8E0 863 321 D 7PE (soul-czerń) 5 - osłona dźwigni hamulca ręcznego - 8E0 863 276 B 6PS (soul-czerń)
  19. Pozdrowienia dla kolegi w czarnym avancie B6 1.9 spotkanym wczoraj na trasie średnicowej około 12-tej przed Zabrzem z nr SW XXXXX. Chyba i tak mnie nie zauważył, ale i tak pozdrawiam
  20. o laseczki tam sa hyhy A są są, i to bardzo fajne :> Trzeba u nas poprawić sytuację w tym zakresie
  21. Wojtek, fajna droga do tych Żor, nie ?
  22. Jadę do Was, trzymajcie miejscówkę dla mnie Mam nadzieję, że trafię bez problemów. U mnie trochę pada niestety
  23. Gdzie wam leje ? Ja się dziś opalałem i bynajmniej nie pod kwarcówką [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 20:52_________________________________________________ Ciekawe czy utonę w błocie na tym painball-u czy nie
  24. Kurcze, żadnej babeczki do pokoju nam nie dali na zlot ;( Piątka facetów w jednym pokoju, będzie się działo :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.