Treść opublikowana przez proton2
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
Lepiej nie szukać, bo po co się dołować Ja u siebie też znalazłem kilka miejsc, które świadczą o jakiejś podejrzanej przeszłości. Jednak jeździ, nic nie stuka itp., to po co szukać dalej dziury w całym Auto jest śliczne i na pewno zwraca uwagę na drodze. Gratuluję zakupu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś sporo zrezygnowania widzę w grupie Ja chętnie wpadnę, ale najwcześniej na 17.30 jestem w stanie się wyrobić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Śliczny Chętnie bym takim pośmigał
-
[ALL B6] Przestawione przednie wycieraczki
Podejrzewam, że pewnie podobna sytuacja do tej http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55964.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proszę się tu ze mnie nie nabijać Spocik fajny, choć szkoda, że tak mało nas było - jeszcze kilka autek by się udało upchnąć, bo miejsca były. Myślałem, że będzie o wiele gorzej, przyznam. Jak dojeżdżałem to już mi się ciepło zrobiło i myślałem, że będziemy stać w alejce i przestawiać auta jak ktoś będzie chciał wyjechać Po wyjeździe wszystkich, pogadaliśmy sobie z Piotrem jeszcze jakiś czas i przy wyjeżdżaniu podjechałem od razu prawie pod sam wyjazd Dzięki serdeczne za życzenia dla chłopaków i dam z Klubu Honda Śląsk. Również życzymy wesołych, zdrowych i spokojnych świąt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie liczyłbym na to, ale kto wie, może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy tam jutro będzie jakiekolwiek miejsce do zaparkowania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, wtorek 18.00. Zapraszamy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój już jest nieźle brudny i nie ma mowy o wymyciu do wtorku. Chyba, że gdzieś się uda zahaczyć o jakąś myjkę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się pojawię, jak zwykle
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lukoil Bielsko-Biała ON 3,16
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już i tak za późno. Wybrałem 4300K, jak będzie kicha to się najwyżej zmieni. Jednak widziałem u Dawida i takie mi odpowiadają.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie chodzi mi o efekt, tylko chcę lepiej widziec Myślę więc, że 4300K wystarczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ło matko, no nie rób z ludzi idiotów. Wszyscy wiedzą o co chodzi.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pytałem o barwę żarników Dawida. Nie wiem jak można to zrobic jaśniej :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co, masz jakieś wątpliwości ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i po spocie. Miło było Chłopaki z Klubu Honda Śląsk tak trochę z boku dziś - każdy w swoim teamie jednak się kręcił. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu. Na spotkanie w przyszłym tygodniu proponuję wtorek 18.00, ale oczywiście temat jest do dyskusji. Dawid, jakiej barwy masz żarniki w tych ksenonach 5000K ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nikogo nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
105-tka to cholernie pakowne auto. Ten bagażnik z przodu jest przepastny, do tego za tylnymi siedzeniami też jest niezła przestrzeń. Jeździło się czymś takim kiedyś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że podyskutujemy na ten temat na spocie, ale wydaje mi się, iż 24-go każdy będzie miał co innego do roboty niż jeździć na spota. Pozostaje zmiana na np. wtorek.
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
Owszem wiem Na ostatnim zdjęciu ten po lewej (mniejszy) to zawór sterujący klapą gaszącą, a ten po prawej to N18 sterujący pracą zaworu recyrkulacji spalin - EGR. W 1,9 TDI też tam zdaje się jest pusto w tym stelażu i jak widac w benzynce też, montowane jest w nim bodajże webasto w autach w nie wyposażone.
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
Poniżej obiecane zdjęcia tej osłony u mnie. Osłona trzyma się dwoma uchwytami za zbiorniczek płynu od wspomagania i okrągłym wycięciem na takiej gumowej nasadce, założonej na trzpień wychodzący z tego metalowego stelaża.
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
Jak wrócę z pracy to spróbuję zrobić fotki ze zdjętą tą osłoną i samej osłony, może da to jakiś pogląd na sprawę
-
[ALL B6] Oslona zbiornika od wspomagania.
Moja w 2.5 TDI ma numer 8E0 103 927 A.
-
Klubowe Audycje Radiowe, Klubowa Muzyka i wszystko, co z nią związane.
Też sobie puściłem. Nawet miło się słucha Mam jednak chłopaki zastrzeżenie. Jak mówicie, to muza z lewego kanału prawie znika, a z obu równo lecą Wasze głosy, gdy przestajecie mówic to z lewego muzyka leci głośniej niż z prawego. Zróbcie coś z tym, bo na dłuższą metę jest to trochę denerwujące.