Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Klekocik niestety pozostał. Chyba taki urok tego silnika. Wydaje mi się jednak, że lepiej i szybciej się zbiera niż wcześniej. Prawdopodobnie wcześniej uciekało mi podciśnienie i kierownice w turbo nie ruszały się tak szybko jak było trzeba.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Całkiem przyjemnie było. Szkoda, że nie mogłem się napic, ale niestety nie było nikogo, kto by mnie podrzucił. Jak wojtek i igor pojechali to jeszcze sobie te wycieraczki wymieniłem. Jedna zeszła lekko, z drugą się musiałem trochę pomocowac. Zbierają niesamowicie Igor czeka cię ciężka przeprawa teraz, nie daj się, trzymam kciuki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No czytałem właśnie, że często jest z tym problem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek ... macie tam gdzieś ściągacz do wycieraczek ? Nie wiem czy mi te pióra zejdą, a chciałbym wymienic w miarę bezproblemowo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktoś pytał o to na ostatnim spocie, mówiłem co i jak Swoją drogą mógłby się chociaż odezwać.
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
W podobnych klimatach do auta świetnie się nadaje też DJ Shah album Songbook.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
E, nie. W tym wypadku raczej wolę oryginał.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na szczęście nie Wymieniam wycieraczki na te nowego typu. Okazało się też w sobotę, że mam zły zaworek sterujący pracą EGR-a no i trzeba wymienić. Aż szkoda gadać ile to cudo kosztuje ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę jak zwykle . Mogę się jedynie spóźnić trochę, bo mam do odebrania części w ASO, a tam często kolejka jest.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
E tam zaraz tylko na kanapie :> Składam oparcia z tyłu i można lepiej 'podziałać'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No duże GRATULACJE !! Może i ja się kiedyś doczekam :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom byłem już na to psychicznie przygotowany i nawet widząc na placu stojącą A4 na światłach postojowych byłem przekonany, że to ktoś ot tak sobie stoi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto był ? Hmmm .... Kuba36 z synem, christophe1977 i ja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i fajnie, zostałem mile zaskoczony - 3 osoby z "plusem" na spociku. Całkiem przyjemnie było. Ci węgrzy co o drogę pytali, masakra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No problemo Ja w każdym razie pokażę, że spoty w BB nie umarły :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie boisz się mnie, no jak możesz No nie wiem, ja przyjadę tak czy inaczej. Najwyżej sobie pooddycham "świeżym" powietrzem, zajrzę do sklepu itp
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja się wyłamię i będę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to będzie niespodzianka
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
Do AKE nie wejdą 15". Sprawdzone organoleptycznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hihi, fakt, było wesoło, ani nie wiem kiedy te 2,5 godziny mineło Niestety robi się coraz zimniej, czas pomyślec o przeniesieniu spotów na parking podziemny CH Sarni Stok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ma sprawy. Poczekam(-y)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ee tam, nie zawsze Czasem trochę 'sportu' się uprawia .
-
[B6 AVF] analiza logów i kody błędów - prośba o wyjaśnienie
Czyżby efekt jakiegoś zabezpieczenia blokującego szynę CAN ?
-
[B5/B6/B7 2.5TDi] "Świst powietrza" przy schodzeniu z obrotów
Zrobiłem dzisiaj mały test i u mnie dźwięk jest słyszalny tylko w wypadku, jeśli wcześniej miałem wciśnięty gaz, zdjąłem nogę i hamowałem silnikiem. Jeśli natomiast zrzuciłem bieg, przejechałem kawałek na 'luzie', wrzuciłem bieg i hamowałem silnikiem, to tego dźwięku nie było. Wygląda więc mi na to, że efekt powstaje jeśli wirnik turbiny zmniejsza swoje obroty. Ciekawe tylko czemu nie u wszystkich to występuje Bardzo jestem ciekaw dalszego rozwoju tematu, najwyżej też dam turbo do czyszczenia.