Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Maciek jak przycisnąłem pedał na Legnickiej, 0 trakcji:decayed:
  2. Ja jestem:wink:
  3. Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin:
  4. Kowi masz może cały numer tego wałka?
  5. Kjerwa mać, ale pizgawka z rana:facepalm: Siema Pany i Panie(Kaju)
  6. Wiśnia nie zachowuj się jak pipa, tylko daj znać wcześniej:wink:
  7. masz koorwa jak w banku! Marzenia są dla każdego:grin:
  8. Kaju, dużo kutasów do d*py "szeszcz lat młotrzych":grin:
  9. Siema:decayed: Panowie na handel są skórzane fotele do 406 coupe, full elektryka:wink:
  10. Jeszcze nie wiem, zależy jak się sytuacja potoczy:decayed:
  11. Ich habe
  12. drugi to na bank peugeot 306 ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- a tu coś dla was Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D lets dance Stawiasz, zakładam choćby dzisiaj:wink:
  13. v-gaz - Strona główna zadzwoń do Pawła i powiedz, że jesteś ode mnie. Gość jest modem na lpg forum.
  14. HTC One już przyszedł. Ale kombajn:kox: Gniady, na razie mam pusty magazyn z aku.
  15. Mój też trochę zadymi, ale Maćka to już gruba przesada:decayed:
  16. Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym? Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:
  17. k**wa co Ty jesteś smoke terrorist:decayed: Do teraz śmierdzi mi dymem w aucie:grin:
  18. Bo jestem gruby?
  19. Ja w tej chwili biorę Lipo 6 black, naprawdę daję z piz*e:decayed: O której dzisiaj?
  20. Proponuję trzy tabletki metki dla poprawy sylwetki:decayed:
  21. Nelson odpowiedział(a) na Vienio temat w 1.9TDI
    Jebłem:polew:
  22. Kto Cię tak oszukał?
  23. bo trzeba wiedzieć skąd brać nalewkę Jest pod Wrocławiem jedna firma która wysyła swoje produkty doi niemiec. Ich opony mają TUV a kord nie może być starszy jak 3 lata wg DOT. Ojciec bierze tylko od nich już ładnych pare lat ale on co sezon nowe a stare do żyda. Mirosławice? HTC One już do mnie leci, czekam jak małolat na prezent pod choinkę
  24. Odpuść sobie, jeździ się dość c**jowo:wink: Wejdźcie na tablicę Kaja, jebniecie ze śmiechu co tam bajer leci:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.