Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no ale jak widzisz sie ludzie rwą
  2. fajna baza chyba najlepsza jaka moze byc ', po co zmienialeś łańcuchy ?? z napinaczami i td dzialo sie cos juz ?
  3. ja mialem kiedys sytuacje jak jakies zwierze wnioslo do mojego chleb z folia i wpieprzało na katalizatorze , nie dokoczylo i polowa chleba zaczela sie zweglac podczas jazdy , szły dymy itd na szczescie chleb sie nie pali ehhh masakra zoabaczymy co rzeczoznawca napisze, i lepiej z nim ustalaj czynnik zewn bo bedzie problem z wyplata
  4. fajny wozek ehh szkoda, moze nie opusci klubu hmmm ? oby jakis kmiot nie dorwał do pokazywania sie pod jakims neonem w tłumie sliskoczesanych , szkoda
  5. a przeczytaj cały watek to sie dowiesz
  6. sprawdz wezyk podcisnienia od prawej strony kolo kolektora dolotowego , wezych wychodzi z kolektora dolotowego zaraz kolo przepustnicy, zagnij go na moment i spr czy masz dalej drgania
  7. po co 2 tematy ? to nie jest wysypisko tylko forum, 1. uzupełnij profil 2. podłacz VAG-a bo taki opisywanie jest tyle warte co nic wiesz z ślepym o kolorach 3. napisz skąd jesteś, to ci moze ktos pomoze 4. to nie W11 zebyś miał podejrzenia nikt nie bedzie oglądał filmiku z BMW na tym forum
  8. szkoda samochodu , ciesz sie ze nikomu nic sie nie stało , ze np nie zablokowały się drzwi pod czas jazdy i nie siedziałeś w środku. szkoda naprawdę szkoda i współczuje
  9. to szukałes daleko : ja to robiłem z 10 xxxxx
  10. faktycznie 50 to przesadził, ale kwestia jest tez taka na ile inne ma zawieszenie a ma, zwrotnice inne, napenwo wyszlo by mniej taki swap tylko poco moze za pare lat bedzie sie bardzije oplacac, a kuredu nie mozesz nie pokazac RS-a to jak bys mowil wiem ale nie powiem , hejtowanie ludzie maja w genach , pokazac musisz. a jest co
  11. tak jest spoko to samo robi sd 2 i kosztuje 50zł ale tu na aukcji troszeczke fantazja poniosła pana, z wspolpraca z czujnikiem i z cananmi
  12. ludziska ale po co wam te idiotyczne rozwiązania ? równie dobrze możecie wyjąc włącznik i będziecie mieli to samo co robicie tnąc instalacje, , najlepszym rozwiązaniem jest moduł sd2 który to pozwala zapalić h7 w "długich" na 20% mocy.
  13. no a masz sprzet do wymiany tego oleju / ? wiesz jak sie to robi ? olej tylko z ASO , sprawdz po vinie w aso czy nie masz aktualizacji sterownika skrzyni rowniez
  14. czesc, w tle zapewne ona tańczy dla mnie
  15. a przeczytałeś moj opis ? ludzie wlasnie tak postrzegają nagranie s6 vs lambo
  16. szymon hahahahah ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- ludzie maja wyobraźnie
  17. ale o ktorym zdjeciu mowisz? bo jesli widzisz ze sa DTM-y to sa wlasciwe juz na aucie przedtem byly s6 w podróbie i te juz wypadły z obiegu , teraz jest szprycha dtm
  18. dostaniesz numer bedziesz sie pytał
  19. no troszeczke dalej 70 km
  20. friend dam Ci numer jak bedzie w polandzie
  21. doszedł kolor fis, i lotka na klapen
  22. laguna - zobaczysz to life nie martw się
  23. Szymon bo spreparowałeś is, dmuchawki, wydech , soft itd "spreparowane " , olać to zawsze tak było i będzie , wiadomo, że lambo sie oczy rzuca ale chyba lepsze niepozornie wyglądające s6+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.