Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. domin zyje tylko z deka zasypany:facepalm::facepalm:
  2. tak naprawde to bf 4 bedzie niczym innym jak zwyklym śmiesznym fps-em niczym nie rozniacym sie od reszty produkcji, battlefield sie skonczył na 1942 tam był fun w 2002 roku vietnam byl ok i bf2 byl ok reszta juz sie pogrążała
  3. najgorszy jest teraz Roztowski ktory dobije małe i srednie przedsiębiorstwa a takich w polsce jest 3/4 , sorki za OT , sprawdz w aso soft do s-tronica sa akcje fabryczne na zmiane oprogramowania
  4. spalnie spalaniem ale zauwaz 80% miasto to twoj ecu nie ma szans by sie dostosowac w jakis szybki sposob do jazdy na trasie to wymaga czasu albo reset ecu przed trasa, kolega ma tsi w skodzie a to ten sam silnik prawie i nadprawde jezdzi same trasy a spalanie ma na poziomie 7 litrów i ponizej ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- w moim starszym 1.8 w Q b7 spalanie przy normalnej jezdzie to 7,7 do 8,5 jak go pogonie troszeczkę, natomiast jazda emeryta bez wyprzedzania 90 km nawet mi na 6,8 zeszło wg fisa,
  5. no, nie chcieli sie pochować
  6. zima z QUATTRO ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- nowe zdjecia
  7. jak bedziesz przerabiał to jeszcze pedałów nie wpisałes kolo 200zł
  8. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    edek xp grzałka i czujnik u mnie sa 2 wtyczki wpinane
  9. czarnego prezydenta przywieź
  10. proste multi nie zostało stworzone do wyczynow tylko do plynnej jazdy, jezdzi sie swietnie jednak jest ale, dbanie lepiej niz o kobiete zapewnia jej dlugi zywot, ja mialem multi i niggdy nie kupie juz multi , 6 tys na naprawy a i tak 2 lata pojeździła i znowu zaczęło sie cos dziac nadmienię jednak i moja sprzynia byla jedna z pierwszych 2002 rok w 1,8 t ty masz tdi wiec moment większy. ja zrobiłem program ale dawało to mizerne skutki. przerobiłem na manualna i w koncu auto odżyło. program mozna zrobic jesli sie sypnie skrzynia to zmienial na manuala zabieg prostrzy niz sie to komukolwiek moze wydac zero wiercenia spawania itd
  11. alarm podłączany byl moze ?
  12. czaki22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    nie oklejaj tylko tylko maluj
  13. faktycznie katalizatory stalowe po 200 zł na szrocie znajdziesz
  14. a wlasnie nie zawsze, czasem trzeba czasem nie, ale odbywa sie za posrednictwem zamka w drzwiach
  15. a samochod ??? kiedys mial tylko sluzyc do przemieszczania sie tzn postęp
  16. sprawdz przejsciowke nieraz juz mialem bledne podlaczenie
  17. leje sie 7 litrow i ustawia licznik w adaptacjach wtedy ma pokazac poczatek rezerwy, kiedys u mnie sie to w jakis sposob przestwiło (wartosc)
  18. 1be bedziesz mial kolo 3 w gore
  19. tak trzeba wkoncu pozbierać u nas audi po tarnowie
  20. bede z kumplem
  21. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    jeszcze sa czujnik przy termostacie oklo 350zł gdyz razem z termostatem jest, w b6 i b7 jest on sterowany elektronicznie ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- i nie radze zamiennikow stosowac
  22. lepiej caly mechanizm uzywany zakupic
  23. Pierdolenie j**ani złodzieje ten człowiek zniszczy kraj, jak narazie fiskalizacja , kontrole, fotoradary podwyżki , j**ane policyjne państwo nam rudzielec stwarza i to za nasze pieniadze, nigdy nie musialem jechac za granice pracowac ale mam ochote tym pierdolnąć wszystkim. przepraszam mozna ocenzurować
  24. do czyszczenia mechanizm lub jego wymiana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.