Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. mlody kiedy program ?
  2. no pewnie nie wezma na siebie przecież odpowiedzialnosci na allegro masz z 5 skrzyn
  3. ale u niego wieje strasznie wez to pod uwage, mowil mi młody jak jedzie do domu to gasi silnik i ładnie sie odpycha nawet wtedy
  4. wszyscy malikowi gratulują ale chlopak teraz codziennie teraz na dializach jest po 3x bo nery pogonił :):) nie ma to jak mieć "czołg" w domu gratulacje wyniku
  5. kiedy spotujemy
  6. bo s3 to s3 a a4 to a4, polityka
  7. kolega mial to taki sam objaw, i niestety krzywki na wałkach , jak zaczeli rozbierali to znalazło sie jeszcze pare rzeczy koszt około 5 tys
  8. hejka hejka oczywiscie ja gram tez w bf-a od poczatku jego istnienia czyli od 1942 tj, 2002 rok o ile pamietam nick oczywiscie czaki22 jak organizujecie mecze ? ---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:47 ---------- pc oczywiscie
  9. dzwon do barta ,http://4rings.pl/ to kolega od nas z forum , powie Ci co trzeba zdiagnozujecie itd w linku jest kontakt , dzwon bo wymiana nie musi byc konieczna
  10. czaki22 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    domjenick jaki piekny avatar zawsze beda drgania auto ma swoje lata
  11. czaki22 odpowiedział(a) na piotrcar temat w Inne marki
    fajny wozek, nie ma co porównywać wielkosciowo do a3, bo jest w nim wicejj miejsca niz w a4 b6 i b7, niestety jakościowo daleko za audi zresztą niemogą takie zasady koncernu. mimo wszytsko juz nieraz myslałem na ta skoda , gratki auta
  12. na poczatek symulacja zamiast poduszek same rezystory , wpięty woltomierz , amperomierz, test dla sterownika b7 i b6
  13. zle wykonales podlaczenie , szukaj błędu
  14. tak dadza ci 25 tys zł bo tak na allegro stoja zapomnij o zwrocie kasy , łatwo sie poddajesz jak cie denerwuje multi zmien na manuala po naprawie skrzynie wyjdziesz wtedy na zero
  15. czaki22 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    a bex to niby co jest ? to samo dokładnie tylko z inna turbina, wtryskami i jakąś bzdura
  16. dzisiaj o 17 spocik w gemini moj nr tel 696553103 ja , ykk, marcin18T i napenwo ktos jeszcze
  17. mozna tu krzyz postawić już
  18. no podoba sie mi oby tak dalej
  19. dlaczego ci sie multifunkcja nie podświetla ?
  20. okablowanie to tu pikus jest wtyczke zmieniamy tak jak ma naboj b6 i tyle , gorzej bo to calkiem inne gabaryty sa niestety
  21. czaki22 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    ty sprawdz najpierw czy ci pod maske kuna nie weszła i niezrobiła sobie uczty
  22. sa 3 rodzaje b7,w jednym typie prawie tak samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.