Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. dzieki , zalezy mi, niechce w ciemnice walic,
  2. czesc panowie jest szansa zeby mi ktos kuknoł na to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9445168 ? w poniedzialek, moze w jutro tez pracuja ?!
  3. panowie mam prosbe moze ktos zna to goloszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8932328 co o tym sadzicie
  4. JESTEM SPOWOLNIONY JAKIE 3 Z PRZODU ?
  5. ja szukałem kombinowałem i zamowiłem ori 350 zł + uszczelka 60 zł, uzywki nie ma, prawie niema, gdyz te silniki jezdza dozywotnio,
  6. dobra pasuje cos na spota wymyslec jakis piknik zrobic moze , moze cos innego jakies pomysły ?!!
  7. ja pisałem z księzyca [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:37_________________________________________________i to k....... ksiezyca Jowisza wdodatku
  8. a wg mnie lepiej uzywany sprawdzony orginał niz nowy zamiennik, juz sie pare osob przekonało - wybór jest twój
  9. tak w serwiesie najlepiej koszt 20zł lekka przesada ale i tak kupiłem
  10. trzeba sie wieczorem spikac
  11. dzisiaj 18 mc donald
  12. mi obojetne o ktorej bedzie
  13. może odrazu zmienic temat na " bryki nie z fabryki" 15 lat auto i takie mody kompresor do 2,6 niewiem czy w 20 tys bys sie zmiescił, niema czesci na moda do tego silnika wszytsko trzeba by dorabiac
  14. kiedy spotujemy sobie
  15. a sprawdzales jaki masZ?
  16. wczoraj ciemny popiel avant b6 felgi w kolorku nadwozia -tak mi sie wydaje przynajmniej, na zjezdzie przy bramkach z a4 -Kraków , i raczej bylo to 2,5 koło 19:30
  17. to gada jedna osoba tylka ma 4 konta
  18. cos ci sie pomyliło w zakresie obrotów i ze 1,8 t ciagnie od dołu , ale to taki mały szczególik
  19. jakos sie nam w trzech nie znudzily rozmowy - wszytsko zależy od ludzi, mozna pomyslec nad wspolnym spotem z rzeszowem, miejsce jest, checi tez, tylko ze oni do nas z 3 godziny beda jechac:)
  20. pompka paliwa, stawiam
  21. no i zrobimy dzial all3, albo 3all for 3
  22. cisza, dział nam umarł
  23. jak masz opiłki w obiegu to po co wogole tam cos robisz przy tym jeszcze , uszkodzenie sprezarki juz niedlugo, dodam ze jak pojdzie dalej to po układzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.