Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona, sąsiedzi mają Cię chyba dosyć, że wywieszają takie kartki :> Powiedz tylko sąsiadce, żeby poprawiła imię - niech skreśli Alwaro i napisze prawidłowo - Seweryn [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 08:07_________________________________________________Aha i daj więcej fotek Leona, jakiś opis itp :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie znasz Zoltara? Magika od programów?
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Fajna ale poprzednia było wg mnie dużo lepsza :> No i mocniejsza, chociaż ta pewnie lepiej brzmi niż 3.0d :> Prawdę mówiąc dziwi mnie trochę przesiadka z "super fajnej" E46 na "fajną" E46 :> Ale to nie moja sprawa :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sto lat w A4 klub pomorze Mydło :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z TYM Sewerynem? aka "prosty daszek" ? :shocked: :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
I jak po patchu na PS3? Podobno lunetę IRNV znerfili i teraz obraz jest jakby zamglony i dobrze widać tylko tych wrogów, którzy są naprawdę blisko :> Tak słyszałem, czekam aż ktoś potwierdzi :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tego S-line to trzeba sprawdzić dobrze bo coś mi świta że to może być angol ale głowy nie dam... W każdym razie swego czasu w Malborku robili sporo przekładek A4 i wystawiali na allegro.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer: • You gain/loose SL based on every confrontation with another player • Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled • Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20) • The SL is used for matchmaking Czyli wpływ na skill ma każda konfrontacja z innym graczem, im lepszego ubijesz tym wyższy skill. Ale ten parametr używany jest tylko w przypadku QUICK MATCH, kiedy system dobiera graczy pod względem skilla.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
No to sobie pograłem kur#$%, przez cholerną wichurę dopiero teraz mi prąd włączyli
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mnie też dopisz, chyba będę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też jeszcze nie zakładam zimówek, póki co jest jesień :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
A to wszystko jasne, ja wpisywałem Nosfer i Nosferus a Twój wojak to Nosfern. Trzeba to zmienić na liście graczy
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer a ja Cię w battlelogu nie mam Wpisuję Nosferus w wyszukiwarkę i nic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ambro, Ty żyjesz? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki :> Mnie oczywiście też nie będzie bo nie chcę kasy na piwo wydawać Chociaż teraz sobie myślę, że skoro największe pijaki dziś na spota nie dotrą to może jednak kupie 2 piwa i wpadnę A tak poważnie to przywiozę browary na następnego spota na którym będę
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A grał ktoś już w Saints Row: The Third? Podobno bardzo fajna :> http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=7880
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja jestem za TSem, od lat w wielu grach online mam z nim styczność i sprawdza się znakomicie. Mumble też jest fajne ale skoro Ysiak ma własny serwer TSa to czemu z tego nie skorzystać
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Oki Ysiak, byłem na TSie chwilę zobaczyć czy działa :> Nie mam majka póki co ale sobie sprawię :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Insane Infinity niezła zabawa była tymi czołgami dzisiaj :> Szkoda że mnie wywaliło, chciałem wrócić ale serwer był już full a jak się miejsce zwolniło to mnie dało do przeciwnej drużyny to sobie odpuściłem :> Rusha nie lubię, więc jak już grać ten tryb to tylko drużynowo :>[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________O PABLO też widziałem graliście razem ale jak miejsce się zwolniło przy zmianie mapy to już zniknąłeś :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widocznie po dzwonie tylko przednie były zakrwawione. Alona bierz Hardkor :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
PABLO nie pękaj, takie wyniki na początku to normalka :> Wszędzie krzaki, ciemne zaułki i tak już jest :> Jak się pozna mapy, wszystki spoty z których najczęściej walą to jest zupełnie inaczej :> W MW3 widać kto strzela bo to gierka z prostą grafą i małymi mapkami
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja sie pisze, wieczorem bede online, przyniose browary;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No metacritic pokazuje niby ocenę 90/100 (średnia z 44 recenzji) ale zaraz obok jest user score z wynikiem 2,6/10 (średnia ocen 1077 graczy)
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
No tak, w czołgu to thermo :> nazwy nie pamiętałem ale ważne, że wiadomo o co chodzi :> W pojazdach wg mnie jest ok, bo gołe czołgi są bezbronne w starciu z piechotą. Dopiero thermo i czujnik ruchu pozwalają z mniejszą obawą wjeżdżać w teren zabudowany :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Co myślicie o celownikach na podczerwień? Ja uważam, że zrujnują tą grę i powinni je znerfić, bo usunąć nie usuną pewnie Jaki jest sens biegania od krzaczka do krzaczka, 100% ostrożności, chowanie się w zaroślach, jeśli koleś z takim celownikiem i tak Cię zobaczy? Za kilka tygodni 80% graczy na serwerze będzie miało takie cudo i BF3 zamieni się w quake Bo skoro i tak się nie ukryjesz to po co próbować? Lepiej lecieć na rambo i walić wszystko dookoła :> W tej chwili mam ten celownik odblokowany na dwóch broniach i wiem jak bardzo ułatwia grę i jak wpływa na staty, aż czasem mi szkoda ludzików, którzy robią jakieś podchody, czołgaja się po 5 minut żeby podejść wroga z zaskoczenia bo nie wiedzą, że mam lunetę IRV i ich widzę cały czas. Podczerwnień w pojazdach - ok, w lunetach przy broni ręcznej - nie