Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
masz ledy z tylu? jesli sa ledy z tylu, to pala sie ze swiatlami do jazdy dziennej. Gdy masz zwykle(nie diodowe) wtedy dziala tylko przod - tak jest domyslnie ustawione. Podejrzewam, ze ze wzgledu na oszczednosc diod. No bo przeciez hamujesz... wiec lepiej, ze dioda swiecila mocniej - niz zapalala sie i gasła. Tak ja to widze.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
u mnie tez jest okolo 630Nm przy 4000rpm... Mow jak sie jezdzi?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
2.0 T na K04 to moim zdaniem jak najbardziej rozsadny konkurent dla takiego 3.0 TDI. mialem okazje zobaczyc, jak chodzi takie 2.0 TFSI i powiem, ze swietnie to jezdzi. ale to moja opinia
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
S4 dostaje w tylek!
-
B8 TrOOOOp
pochwal sie, jak to zrobiles...
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
gratuluje!! jak tam, sprzeglo jeszcze dziala?
-
B8 TrOOOOp
Witam, musisz wyciagnac kratki i jak je odwrocisz, to zobaczysz jak sie sciaga. podwazasz i wychodza
-
B8 TrOOOOp
a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym? Jest osobny kabel do nich? ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- a jak sobie poradziliscie z tylnym przeciwmglowym? Jest osobny kabel do nich?
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
dzieki przemku...
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
mozesz podac procedure? klapy wykonuja automatycznie test po wlaczeniu stacyjki
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
Jesli tylko uda mi sie pokonac problem, to napisze tutaj rozwiazanie. Ciebie prosze o to samo!
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
rozumiem, dzieki za informacje... Mam jeszcze obawy, co do tego, ze u mnie wystepuje troszke inny rodzaj bledow. Zastanawiam sie czy to nie jest wina nastawnika
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
rozumiem, ze do tego rozbierales caly kolektor?
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
Temat nie jest wyczerpany, bo nie wiadomo czy problemem sa same rozciagajace sie ciegna, czy cos innego. napisalem juz do Olo_Gda... wiem, ze on robił juz takie rzeczy... i wiem, tez, ze mozna odeslac do nich kolektor w celu naprawienia. mam zamiar sobie to sam naprawic - dam znac, jak juz bedzie po fakcie! dzieki za zainteresowanie
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
masz w linku... - no chyba, ze nie dziala?
-
B8 TrOOOOp
probuj...moze Ci sie uda! Przy okazji wypadalo by wiedziec, co jest przyczyna. dzieki
-
B8 TrOOOOp
nie mam pojecia, jak sobie z tym poradzic... A przeszkadza mi to strasznie!
-
B8 TrOOOOp
niestety nie. Zostalo to naprawione w tamtym roku, ale w tym problem niestety powrocil(po zimie) nie wiem ile dokladnie jest gwarancji na perforacje. tlumaczy sie to tym, ze kamienie leca z kol i obijaja sie o nadkola
-
B8 TrOOOOp
witam... Ja mam B8 z maja 2008... mam ten sam problem... niestety
-
Klapy kolektora ssącego 3.0 TDI CAPA
Witam serdecznie, Od jakiegos czasu pojawia się u mnie błąd klap kolektora ssącego. Czyżby wyrobione cięgna? Z tego co zdąrzyłem przeczytać, to wyrobione cięgna objawiają sie troszke innym kodem błedu. http://imageshack.us/photo/my-images/269/intakeflapposition.png/ Błąd powraca po okolo 100km od skasowania. Dodam jeszcze, ze zauważyłem, ze samochód się troszeczkę wolniej nagrzewa. pozdrawiam Gabriel
-
B8 TrOOOOp
w tym wypadku chodzi o zawartosc siarki... takze mysle, ze mozesz spokojnie tankowac, raz za czas zatankowac lepsze paliwko, badz dolac jakis dodatek np STP
-
B8 TrOOOOp
Mozesz tak tankowac, nic sie nie bedzie działo. Proponuje tylko nie wyjezdzac calego paliwa w baku - tylko jak zapali sie rezerwa, to dotankowac - dla dobra pompy Jesli chodzi o DPF, to JAKOSC a nie ilosc paliwa ma znaczenie.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
super wyglada! Mirku, zastanawiales sie nad sprezynami Eibach'a?? nie masz wrazenia,ze samochod troszke wysoko siedzi? gratuluje... warto było czekać na zdjecia
-
B8 TrOOOOp
tez slyszalem, ze tam swietna kawiarnia jest
- B8 TrOOOOp