Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
dobrze, sprobuje - dziekuje za zainteresowanie
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
dzieki za odpowiedz... czujnik wczesniej dzialal poprawnie... myslisz, ze to problem montazu?
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Witam, Ja mam podobny problem z czujnikiem, tylko, ze w B8(tak sadze) kod 00496 Implausible signal napiecie to 3,84V jakies pomysly na diagnoze? aa.. i jeszcze mam pytanie - za co odpowiedzialna jest funkcja MIL (MIL ON) przy swiatlach? dzieki
-
Audi A5 3.0 TDI Revo Stage2+ 360hp 750nm
Ja caly czas myslalem, ze to Twoja A5
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
ah Ty madra glowo
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
przyklad...?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
kto jak kto, ale Ty na brak mocy nie mozesz narzekac 780 Nm w Rumunii jest takie A5 3.0 TDI generalnie w okolicach 680 Nm juz czuc delikatne wibracje z dwumasa
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Piotrze, Piotrze Ty masz CCWA, ktore ma mocniejsza szyne, moze stąd to wynika problem pompy?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a jak wyglada teraz Twoj obecny wykres?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tez chcesz 340 PS ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hm... a gdzie bedziesz cos z softem robil? photoshop... nie wierz w takie rzeczy :D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
moze pora teraz cos pod maska zmienic?
-
B8 TrOOOOp
sedzi to samo, co siedzialo... no fakt, doszedl podlokietnik nie wiele sie zmienilo pod wzgledem jazdy, jezdzi bardzo podobnie... a wszystko jest zrobione, zeby Piotrek sie tak nie cieszył
-
B8 TrOOOOp
dziekuje, ale nie ma tutaj nic nowego... Piotrek juz wszystko zaprezentował. kolor sie tylko zmienił
-
B8 TrOOOOp
haha ... widze, ze Piotrek ma duzo wolnego czasu... Kto Wam takich glupot naopowiadał, ze miałobyc wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha to zorganizujcie VAG'a, bo ja chwilowo nie mam swojego kompa Powiedz, co chcesz ustawic?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, spotykacie sie dzisiaj?
-
B8 TrOOOOp
Prosze mi tutaj 2G nie obrażac :P
-
B8 TrOOOOp
Witam, ori S4 maja mniejsza srednice no pewnie, ze mam wiecej niz Ty...
-
B8 TrOOOOp
a Ty niby widziales?
-
B8 TrOOOOp
a nie widziales jeszcze diesla z 4 rurami ? ?
-
B8 TrOOOOp
witam, jaka cena? Jakie dokladnie sprezyny?
-
B8 TrOOOOp
.. to i moze ja sie przyłącze do rozmowy w sierpniu
-
B8 TrOOOOp
przypalisz papierosem i będzie...
-
[ALL B8] Znaczek "Supercharged"
a juz myslalem, ze mam przepytywac kazdy samochod z rejestracja IE :D