Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bronekb5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bronekb5

  1. Masz na zdjęciach wyżej cały skład - o dziwo zmieścił się w kadrze
  2. Ja powiem tak, z doświadczenia i opinii panujących na forum 17" w czarnym kolorze nie będzie tak wyglądało jak się Tobie wydaje, optycznie ten kolor zmniejsza felgę. Wzór bardzo ładny, masz dobry gust ale szukaj wg mnie czegoś błyszczącego :> Na Twoim aucie efekt będzie mniej więcej taki: http://audib6wheels.freecarblogs.com/files/2010/11/oz-ultraleggera-black-audi-b6-wheels-600x400.jpg
  3. Pogoda była świetna, żeby sobie pośmigać, bo policja nie lubi stać w deszczu :polew: Na dowód naszej obecności umieszczam zdjęcia, wybitnie kiepskiej jakości, robiłem kalkulatorem z funkcją telefonu : i na koniec, długo oczekiwany wyrzezany z wielkim staraniem nowy mod Mike'a: :>
  4. Z pogodą lipa, ja już muszę zaraz jechać. Nie wiem czy pod MM w deszcz to dobry pomysł, ale za późno na przenosiny, dlatego niech zostanie.. 18.00 Poczekam
  5. NIe ten, taki znajomy z Klęczan, ale ciągle był zajęty. Z tym z sedana to może kiedyś uda mi się pogadać. Kto dziś będzie, bo pogoda nie dopisuje
  6. Ha, Ha.. Panowie, udało mi się zwerbować nowego kolegę do spota gorlickiego.. Ja myślę, że niedługo się pojawi na forum..
  7. Ja będę z "grupy gorlickiej" :> Mam do załatwienia sprawę w NS to sobie przełożyłem na niedzielę W sam raz mi pasuje przyjechać wcześniej i będę o 18 na spocie Jeszcze bez LPG
  8. Mlody, siara wszystkiego najlepszego życzę jeszcze zdążyłem dziś , choć już pewnie poświętowane
  9. Wyczerpjąco Ja miałem zabawę weselną i "poprawiny", więc nie mogłem was za bardzo odwiedzić, gdyż trzeźwego kierowcy bym nie znalazł, a jak to mówią: "Pijesz - nie jedź... bo się rozlewa"
  10. Nie szpecą tak strasznie ale auto zasługuje na lepsze "buty" :> i większe "przytulenie" do ziemi
  11. Z Jurkowa Pan Hobot ale mam doświadczenie jeżeli chodzi o Pana jedynie przy 1.8T, choć AWX powinien ogarnąć bez problemu. Pan Władysław współpracuje z Goodhope'm także można zaufać. Użytkownik Kobra7 :>
  12. teraz czarny "planowany" dach, bedzie sie prezentował całkiem przyjemnie przy tych lampkach :oklaski:
  13. No no, jak zobaczyłem to mi przyszedł na myśl jeden wyraz: "przyjemniaczek" :> Choć wiem, że nie wypada zapytam ile masz tam "nalatane"? Plany ok, tylko jeszcze zawieszenie -30mm i będzie Pan zadowolony
  14. Już mnie doszły takie opinie ale jednak to alu Jestem z nich zadowolony
  15. Hehe, Artur, ale Ci koza wyszła na tych 17", kładź ją na ziemię! podjade do Ciebie to sobie porównamy jak stoją
  16. Mike, pora go kiedyś zwyczajnie strąbieć, żeby Cię zauważył a nie pamiętam który kolega pytał o B6 ostatnio, więc na forum gość sprzedaje takie coś: http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-salon-polska-C18607494.html
  17. Ja bym szedł w Ultraca Sessante, przy tym rozmiarze szczerze i praktycznie rzecz biorąc, nie powinieneś odczuć różnicy na aucie pomiędzy tymi dwoma oponami, które wymieniasz ale Vredestein wygląda o niebo lepiej i klei na suchym aż miło :>
  18. I tego posta można chyba uznać za podsumowanie :gwizdanie: Jestem za, daje plusa (+) za dobrą wypowiedź :>
  19. Fajna furka, bardzo ładnie robiona i z gustem.. Idź dalej z modami jak zakładasz a na pewno trochę upiększysz Detale są najważniejsze
  20. Tak mi się przypomniała ta A3 co 3 kółka robiła. Oto cała tajemnica jej "bloł ofa" http://allegro.pl/turbo-whistler-gwizdek-do-tlumika-nitro-swist-i1540972926.html :polew:
  21. Piękne autko i gratki za mody.
  22. Witam, ja Panowie dojechałem właśnie do domu Niestety minąłem 2 patrole po drodze ale szczęśliwie (prawdopodobnie dzięki nowym felom) nie zostałem zatrzymany :polew: Przedstawiam poniżej 3 fotki, na których przynajmniej widać wszystkie auta (w miare) i specjalną atrakcję spota
  23. tak, było ciepło tylko co chwile podjeżdżały jakieś japońce a przy okazji mam do sprzedania: http://allegro.pl/show_item.php?item=1566383737 do jutra!
  24. Mike, znalazłem, VFR800, sam się kiedyś przymierzałem do takiej ale niestety moja "miłość" do GSXR 750 była silniejsza i poluje na ładną K1,k2.. Motor nie do opisania, cudowny, a pieniądze niewiele większe.. Tylko, że ciut mniej turystyczny niż Honda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.