Treść opublikowana przez Madox
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
I dobrze zrobili. BBC chce zatrudnić jakiegoś aktora tylko dlatego że ma poczucie humoru... no sorry wypadałoby sie jeszcze znać na motoryzacji. Już nie mówię o tym że to pedał
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Można gdzieś ściągnąć albo obejrzeć online odcinki 22 serii ?
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Na podsycenie apetytu
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Extra
-
śmierdzi przy odpalaniu
Ok jak Wurth to już mi wystarczy. Dzisiaj ja zabrałem sie za czyszczenie klimy zobaczymy jaki będzie efekt. Preparat psikałem na parownik od strony schowka po wyjęciu gumowego korka, oraz przez wlot powietrza przy filtrze przeciwpyłkowym na wirnik aby preparat dostał sie od drugiej strony na parownik.
-
Pokrywa zaworow odma ALT , AWA
Beny i jak tam walka z pokrywami ?
-
Muzyka w naszych autkach
Zasłyszane gdzieś w radiu i wpadło w ucho:
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Dzięki. Wycieków nie mam tylko mi ubywa i zapala sie kontrolka. Spróbuje tego Motula 10w40 i zobaczymy co sie będzie działo. W inteligentność naszych aut bym raczej nie liczył
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Kolego możesz powiedzieć z jakiego na jaki olej zmieniłeś teraz że masz mniejsze zużycie oleju ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Czeka mnie wymiana oleju i zastanawiam sie co zalać. Obecnie jeżdżę na MOTUL X-CESS 5w40 ale strasznie mi łyka olej. I teraz mam dylemat czy zmienić na inny syntetyk czy spróbować zalać półsyntetyk ? Jak radzicie ewentualnie na jaki ? Czy po jeździe na półsyntetyku jeżeli nie będzie poprawy mogę wrócić to syntetyku ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki zadzwonię zapytać.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gdzie w okolicy można wypiaskować i pomalować stalówki ? I jaki ewentualnie to koszt ?
-
śmierdzi przy odpalaniu
Możesz wskazać konkretny produkt ?
-
Dziwny zapach z kratek wentylacyjnych
Ja mam również problem z dziwnym zapachem. Jednak u mnie śmierdzi czymś w rodzaju gumy/silikonu czy też kleju montażowego. Mi zapach kojarzy się z gumowymi rękawiczkami roboczymi. Co ciekawe zaczyna śmierdzieć już podczas wyjazdu z garażu jak tylko nadmuch zaczyna pracować więc nie ma to nic wspólnego z temperaturą. Może miał ktoś coś takiego ? Co prawda mi ubywa oleju regularnie ale smród pojawił sie dopiero teraz.
-
Strefa Śmiechu
"-Daniel, zadzwoń na policje - ja nie mam pieniędzy na telefonie" Padłem
-
Błąd 17698 - Problem z czujnikiem (G83)
Dzięki, w takim razie sprawdze najpierw wtyczkę jak radzisz. Płyn niedawno wymieniałem więc byłoby szkoda
-
Błąd 17698 - Problem z czujnikiem (G83)
Kwalifikuje sie do wymiany czy może coś tylko nie łączyć czasami ?
-
Błąd 17698 - Problem z czujnikiem (G83)
Witam, od niedawna mam problem związany z błędem czujnika temperatury silnika G 83 a mianowicie: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Jak widać błąd jest sporadyczny. Objawia sie to w taki sposób, że po odpaleniu auta po nocy szarpał, telepał jakby nie palił na wszystkie gary i potrafił zgasnąć. Po ponowym odpaleniu lub kilku sekundach wszystko wracało do normy. Po wykasowaniu powyższego błędu kilka dni mam spokój po czym objawy wracają. I pytanie co to jest dokładnie czujnik G83 ? czujnik temperatury silnika czy cieczy chłodzącej ? i jak sie uporać z sytuacją ? W gre wchodzi tylko wymiana owego czujnika czy jeżeli błąd pojawia sie sporadycznie wina leży gdzieś indziej ? Niestety nie mam screena, ale gdy zrobiłem Vagiem analize graficzną w pewnym momencie linia rysująca wykres temperatury spadła na sam dół i od razu wróciła do poprzedniej wartości. Potwierdza to że błąd jest sporadyczny coś jakby przerwało odczyt.
-
kodowanie drzwi adres 52
Dzięki
-
kodowanie drzwi adres 52
Jak sprawdzić czy w mojej B6 też mogę coś takiego ustawić ? Dopiero zaczynam sie bawić interfejsem, a nie chce czegoś nabroić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeden sie rozwalił to musieli uzupełnić braki ? Dzięki za info bo co jakiś czas bywam w Fordonie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jest nas dwóch co żeś naprawiał ? a nawet trzech
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
albo zwalić kolektor i wtedy masz wszystko na wierzchu no ale to już troszke wiecej roboty.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Podobno są tacy co dają rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Byłeś kiedyś na Śląsku na weselu ? dam to podobno dopiero jest masakra Wesele trwa tam tydzień możesz sobie wyobrazić