Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madox

  1. I dobrze zrobili. BBC chce zatrudnić jakiegoś aktora tylko dlatego że ma poczucie humoru... no sorry wypadałoby sie jeszcze znać na motoryzacji. Już nie mówię o tym że to pedał
  2. Można gdzieś ściągnąć albo obejrzeć online odcinki 22 serii ?
  3. Na podsycenie apetytu
  4. Madox odpowiedział(a) na roberto_22_86 temat w 2.0
    Ok jak Wurth to już mi wystarczy. Dzisiaj ja zabrałem sie za czyszczenie klimy zobaczymy jaki będzie efekt. Preparat psikałem na parownik od strony schowka po wyjęciu gumowego korka, oraz przez wlot powietrza przy filtrze przeciwpyłkowym na wirnik aby preparat dostał sie od drugiej strony na parownik.
  5. Madox odpowiedział(a) na benyA4 temat w 2.0
    Beny i jak tam walka z pokrywami ?
  6. Zasłyszane gdzieś w radiu i wpadło w ucho:
  7. Madox odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Dzięki. Wycieków nie mam tylko mi ubywa i zapala sie kontrolka. Spróbuje tego Motula 10w40 i zobaczymy co sie będzie działo. W inteligentność naszych aut bym raczej nie liczył
  8. Kolego możesz powiedzieć z jakiego na jaki olej zmieniłeś teraz że masz mniejsze zużycie oleju ?
  9. Madox odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Czeka mnie wymiana oleju i zastanawiam sie co zalać. Obecnie jeżdżę na MOTUL X-CESS 5w40 ale strasznie mi łyka olej. I teraz mam dylemat czy zmienić na inny syntetyk czy spróbować zalać półsyntetyk ? Jak radzicie ewentualnie na jaki ? Czy po jeździe na półsyntetyku jeżeli nie będzie poprawy mogę wrócić to syntetyku ?
  10. Dzięki zadzwonię zapytać.
  11. Gdzie w okolicy można wypiaskować i pomalować stalówki ? I jaki ewentualnie to koszt ?
  12. Madox odpowiedział(a) na roberto_22_86 temat w 2.0
    Możesz wskazać konkretny produkt ?
  13. Ja mam również problem z dziwnym zapachem. Jednak u mnie śmierdzi czymś w rodzaju gumy/silikonu czy też kleju montażowego. Mi zapach kojarzy się z gumowymi rękawiczkami roboczymi. Co ciekawe zaczyna śmierdzieć już podczas wyjazdu z garażu jak tylko nadmuch zaczyna pracować więc nie ma to nic wspólnego z temperaturą. Może miał ktoś coś takiego ? Co prawda mi ubywa oleju regularnie ale smród pojawił sie dopiero teraz.
  14. Madox odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    "-Daniel, zadzwoń na policje - ja nie mam pieniędzy na telefonie" Padłem
  15. Dzięki, w takim razie sprawdze najpierw wtyczkę jak radzisz. Płyn niedawno wymieniałem więc byłoby szkoda
  16. Kwalifikuje sie do wymiany czy może coś tylko nie łączyć czasami ?
  17. Witam, od niedawna mam problem związany z błędem czujnika temperatury silnika G 83 a mianowicie: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Jak widać błąd jest sporadyczny. Objawia sie to w taki sposób, że po odpaleniu auta po nocy szarpał, telepał jakby nie palił na wszystkie gary i potrafił zgasnąć. Po ponowym odpaleniu lub kilku sekundach wszystko wracało do normy. Po wykasowaniu powyższego błędu kilka dni mam spokój po czym objawy wracają. I pytanie co to jest dokładnie czujnik G83 ? czujnik temperatury silnika czy cieczy chłodzącej ? i jak sie uporać z sytuacją ? W gre wchodzi tylko wymiana owego czujnika czy jeżeli błąd pojawia sie sporadycznie wina leży gdzieś indziej ? Niestety nie mam screena, ale gdy zrobiłem Vagiem analize graficzną w pewnym momencie linia rysująca wykres temperatury spadła na sam dół i od razu wróciła do poprzedniej wartości. Potwierdza to że błąd jest sporadyczny coś jakby przerwało odczyt.
  18. Jak sprawdzić czy w mojej B6 też mogę coś takiego ustawić ? Dopiero zaczynam sie bawić interfejsem, a nie chce czegoś nabroić
  19. Jeden sie rozwalił to musieli uzupełnić braki ? Dzięki za info bo co jakiś czas bywam w Fordonie
  20. to jest nas dwóch co żeś naprawiał ? a nawet trzech
  21. albo zwalić kolektor i wtedy masz wszystko na wierzchu no ale to już troszke wiecej roboty.
  22. Podobno są tacy co dają rade
  23. Byłeś kiedyś na Śląsku na weselu ? dam to podobno dopiero jest masakra Wesele trwa tam tydzień możesz sobie wyobrazić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.