Treść opublikowana przez yanosho
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
12 wkrętów na dokładkę od cupry to stanowczo za mało ja mam minimum 30 i dokładka daje radę
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
dobry krok pozbycie się DPF-a jak tam motorownia? bo coś tam pisałeś o rozrządzie i wtryskach?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to set-up zimowy nie wpłynie na zmianę wyglądu autka tylko zapewne będzie to jedyne A4 B7 w PL na zimowych 19"
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
popieram wersja gold:thumbdown:
- B7 Crew
-
B7 Crew
w B6 jest troszkę inaczej jeśli chodzi o odpalenie ogrzewania tylnej szyby czy lusterek jest temat podwieszony jak sobie z tym prosto poradzić jeżeli chodzi o zbyt cieple powietrze to najprawdopodobniej kupiłeś klimatronik, który przed wyjęciem był ustawiony np. na 18'C a jak wypinałeś swój stary to miałeś w aucie ustawione np. na 23'C i najprawdopodobniej teraz na 18'C jak ustawione masz to grzeje jak na 23'C a żeby było chłodno to na maxa musisz iść w low Nie wiem czy to co napisałem jest w pełni zgodne z prawdą ale pamiętam jak było u kumpla Jest też możliwość z-czytania na-stawów z starego klimatronika i wgranie przez vag-a do nowego i będzie liga:wink: ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- jak nie chcesz w koło wyciągać skrzyni to najlepiej, żeby sprzęgło i dwumasa była jednego producenta
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3R gratki fotki w kalendarzu
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Mody na pierwszorzędnym poziomie autko wraz z kolejnymi etapami modów nabrało smaczku kolorek poezja Szkoda tylko, że fajera nie po tej mańce
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie ma co nie przywiązujesz się długo do swoich aut Nie zdążysz w pełni nacieszyć się wykonanymi modami
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
dobra fura w dobrych rekach!
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
teraz auto stało się bardziej wyróżniające spośród wszystkich A4 na oklepanych kołach tylko, że teraz musisz bardzo ale to bardzo powoli jeździć aby wszyscy zauważyli różnicę
-
A4 Avant BKN 3.0 TDI QUATTRO S Line
no tak 16'' alu i to nie każda a tu była mowa o 16'' stalówkach także jakiś ciekawy model stalówki, że nie obciera
-
A4 Avant BKN 3.0 TDI QUATTRO S Line
auto dość długo szukało klienta na alledrogo bezawaryjności i pociechy z auta:wink: plus za wnętrze S-line:thumbup1: dostałeś do niego koła zimowe? pamiętam, że w ogłoszeniu był na stalówkach 16" a to ciekawe przy zacisku "320" co do pomiaru mocy musisz poszukać hamowni 4x4
-
AC Concordia
koleś co zajmuje się "potyczkami" z ubezpieczalniami ostatnio mi powiedział, że z concordią jest po prostu bajka i bardzo gładko z nimi współpraca idzie
-
a4 b7 PZU AC
i jak tam sprawa się zakończyła?
-
[B7 ALL] Poszukiwana aluminiowa osłona pod silnik.
jak tam kolego założyłeś tą osłonę?
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
No teraz to przód robi robotę