Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Grosicki dobrze gra,Lewy wreszcie strzela bramki,dobrze jest. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
City bicie. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
W media expert,1399 zeta,masz Fife 17,6 miesięcy XboxLive oraz miesiąc EA Access,w sumie kala się.Do szczęścia zabrakło jeszcze drugiego pada i byłoby pięknie,ale ogarnie się na allegro bo w fajnych cenach chodzą a może od Elite,zobaczę. Wysłane z s7 Edge
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wracam do XO,młody się ogarnął więc można kupić znowu.Fifa w temacie. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Będzie grane Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Bo im się tak fuksło ostatnio,i teraz widać ile są warci.
-
Piłka nożna
Poszli ostro i dobrze,nie lubię lisów.
-
Piłka nożna
A co to za robok? Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Marny popis. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Pierwszy raz oglądam Chelsea w tym sezonie,słabo coś.
-
Piłka nożna
Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Nie będę komentował. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Zlatan się rozgrzewa. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Dyszkę to im wcisną raczej. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
I jeden. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Zgadnij Edit. Szukam City a tu zonq,patrze w internetach a tu przełożony,o co kaman? Edit kolejny. Ściana wody.Nie zamkli dachu?Nie,szkoda nerwów.W takim razie PSG vs Arsenal. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Ufff,dobry mecz. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
f*ck Wysłane z s7 Edge Nie no,ten bramkarz łamie mi serce. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Pięknie Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Otwarcie Wysłane z s7 Edge
-
System operacyjny Android
Tapatalka zainstaluj. Wysłane z s7 Edge
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
Niezły fuks. Wysłane z s7 Edge- Piłka nożna
Dzikiego zdjął a szybki był. EDIT. Nie mam pytań. Wysłane z s7 Edge - Strefa Śmiechu