Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Odwodnienie Stadionu Narodowego im.Kazimierza Górskiego - Pracownicy Fizyczni, Robotnicy Praca na Budowie, Mechanicy - Gumtree Mazowieckie / Warszawa
-
Piłka nożna
k**wa ja normalnie nie mam pytań POLSKA
-
Piłka nożna
no raczej 0-3 dostaną
-
Strefa Śmiechu
Pierwsza jazda na motocyklu - YouTube
-
jak wlaczyc wylaczyc funkcje pelnego fisa? funkcja spalania 1,2
vag-iem musisz zmienić kodowanie licznika poszukaj na forum bo było.Sam to robiłem więc jest gdzieś opis co i jak.
-
Piłka nożna
Dobry mecz Juve-Chelsea.
-
Piłka nożna
jutro chyba dopiero będą
-
Piłka nożna
ja pier**le co za gość nie mam pytań kapitan
-
Piłka nożna
1-2
- Spociki Łódzkie
-
Piłka nożna
jaki wynik?
-
Strefa Śmiechu
------------------------------------------------------------------------------------------- Kowalscy poszli na imprezę, a tam okazało się, że jest to zabawa w seks grupowy. Zgasło światło. Mija 10, 15, 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi: – Stop, k**wa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda! :facepalm::facepalm:
-
Spociki Łódzkie
no wiem coś o tym mój ma prawie 11 miesięcy i przy nim to nawet kompa nie odpalam
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobra idę spać bo zajechany jestem.Narty- Spociki Łódzkie
e ni niestety ale mam małego- Spociki Łódzkie
no fajne przedmioty tam sprzedają- Spociki Łódzkie
poprawiam Uploaded with ImageShack.us- Spociki Łódzkie
widzieliście to http://www.abload.de...ztytuu5lptq.jpg- Spociki Łódzkie
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
czekamy na 13- Spociki Łódzkie
rozmyślili się- Ile pali Wam gazu?
vectra c 1.8 gts na zbiorniku 32l zrobiłem 310km jakieś 10,5 litra jazda wkoło komina,100 kilometrów trasa 140-150.- Spociki Łódzkie
e idę spać narty- Vectra C GTS
to mnie pocieszyłeś. - Spociki Łódzkie