Treść opublikowana przez chudy13101980
-
[B6 AWX] Moja zwykła czarnula
nabijam,nabijam obok S-Line to ona nawet nie stała [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:24_________________________________________________No właśnie zapomniałem napisać że w planach mam pomalowanie dokładek w kolor jak się zrobi cieplej.
-
[B6 AWX] Moja zwykła czarnula
:hi:przedstawiam moją czarną brudną audiczkę. silnik awx 131ps,z wyposażenia to szału nie ma:pełny fis,navi w zegarach,audio BOSE,pakiet oświetleniowy,kubełkowe fotele reszta chyba standard klima,esp,el.szyby przód.Auto kupiłem w sierpniu narazie sprawuje się bardzo dobrze.Przelot 190 tyś :)Zalana motulem specyfic.Noi oczywiście s-line :> :no:Szukałem Q ale jak ją zobaczyłem to dalej nie szukałem.Taka zwyczajna jak patrze na fury kolegów z forum po modach to wstyd pokazywać. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AWX] Co to moze być?
dzięki pany za odpowiedz to jest nad chłodniczką oleju taki gumowy korek stożkowy.
-
[B6 AWX] Co to moze być?
Witam panowie co to jest taki jakby korek gumowy nad chłodniczką oleju w AWX?
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
to musisz sprawdzić o czum pisze lukaszlsw
-
[B6 AWX] Zmiana biegów
a telepie Ci furką na biegu jałowym?
-
[ALL B6/B7] Ropa w oleju
b7 1.9 115ps nie ma DPF a w profilu ma silnik AWX więc o co kaman?
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
A on nie jest z DPF-em?
-
[B6 AVF] Dziwny dźwiek przy spadaniu obrotów z 2tys do obrotów biegu jałowego
słabo szukałeś jest o tym ze 49 stron
-
[ALL B7] Prośba o rozszyfrowanie błędu silnika
Dzięki kolego za info
-
[ALL B7] Prośba o rozszyfrowanie błędu silnika
Witam mógłby mi ktoś pomóc o co chodzi z tym błędem z silnika.Auto to a4 b7 1.9 TDI 115PS.Sprawdzany POLSKI VAG 4.9 19461 Przekaźnik 2 podgrzewania płynu chłodniczego - sygnał za duży nie autoryzowane I jak by ktoś mógł niech napisze czy do b7 jest to dobry program
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
U mnie to tak bardziej ten dźwięk jakby pochodził z filtra powietrza z tej obudowy filtra
-
[ALL] Prośba o pomoc w diagnozie Opel Zafira 2.0 DTI
miałem to samo w bmw e-39 520d te badziewiaste vp44 ból.
-
[B5 AFN] Szarpie przy niskich prędkościach
Ale to nie musi być problem ze skrzynią
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
BMW E-30 1.8 :good:AUDI A4 B5 2.6 :thumbdown:VW GOLF IV 1.9 TDI 90 koni :good:BMW E-39 520D po lifcie kombi :good:i teraz AUDI A4B6 1.9TDI
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Panowie a jest możliwe żeby w b6 było tylko podgrzewane jedno lusterko od strony kierowcy?Bo u mnie tak jest i nie wiem czy tak musi być czy jest popsute.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
- [B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy
właśnie bo przy v6 to chyba można więcej zrobić niż 70tyś?- [B6 AWX] Jaka poduszka silnika najlepsza ??
Kup oryginalną i po kłopocie.- [B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
Kolego był AJM to wkładaj AJM po co sobie robić problemy.Ewentualnie jakiś wirus i będziesz miał ze 130 kucy- [B6 AWX] Wibracje silnika ?
No to raczej nie dwu mas z takim przebiegiem to ona powinna chodzić jak zegarek.Daj znać jak zdiagnozujesz problem.Morze te poduchy?- [B6 AWX] Wibracje silnika ?
Jaki przebieg masz w audiczce.Morze dwu mas się kończy lub jakieś poduchy pod silnikiem lub skrzynią biegów.- [ALL B7] Czujnik cofania - problemy po deszczu
no pomyśl gdzie się morze znajdować CZUJNIK COFANIA- [B6 AWX] Coś rzęzi z jakiejś skrzynki
Dzięki kolego właśnie znalazłem.[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:00_________________________________________________sorry temat można wykasować- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam Panowie u mnie jest ten sam dźwięk co na filmiku w pierwszym poście.Nadal nie ma odpowiedzi na tą przypadłość? - [B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy