Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 AVG] Rozładowany akumulator - brak możliwoci otwarcia centralnego zamka
a jak bys odchylil drzwi podlozyl kliny i pociagl za klamke drutem od srodka
-
[B5 AFN] Zatkany odpływ z klimatyzacji
ale z czego ci kapala ta woda ze sprezarki??czy gdzies z podwozia??
-
[B6 AWA] Doradzcie czy na zime zmienic z 16 na 15 felgi
ja tez jezdze na 195/65/15 i jest a za szersza opone placisz drozeja
-
[ALL] łączenie przewodów klimy pod zderzakiem jest zazielenione
no raczej uciek ci gaz jezeli jeszcze ma co uciekac na tych przewodach sa oringi mozesz sprobowac dokrecic te sruby potrzebujesz jak sie nie myle dwa klucze 22 i 24 i musisz przynajmniej z jednej strony odkrecic zderzak to do tego dojdziesz a dziala ci jeszcze klima??
-
ding king-napraw auto sam??????
ciekawe ja mam z 3 boile takie male moze by to wyciaglo dajcie znac jak ktos tego uzywal
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
koszt chlodnicy i zalozenia to 500 zl, gas mam odciagniety tylko trzeba zaplacic jeszcze raz za nabicie
-
przejażdżka Passatem
bo ci go porwia razem z toba
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
panowie znalazlem cos takiego http://www.allegro.pl/item404971723_audi_a4_1994_97_chlodnica_klimatyzacji_nowa_.html nada sie?? ale nie ma tu zabardzo zadnych numerow tylko wymiary no i oczywiscie potrzebuje taka zeby byl ten zawor na chlodnicy w serwise klimy powiedzieli mi ze zaloza mi nowa za 500zl
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
ale to jest taka mala dziureczka widz tylko jak takie maluskie banka raz na jakis czas sie wydostanie
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
witam nabilem dzisiaj klime wszystko bylo ok az dojechalem do domu kolo zaworu do napelniana na chlodnicy zaczal uciekac zielony plyn jest tam taka mala dziurka jak szpilka da sie to jakos zalutowac lub zakleic??
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
ykk dobry pomysl jak wygram te 35 mln to kazdemu kupie po plynie do autka z forum
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
co ja z taka kasa zrobie ?? kupie plyn do mycia auta
-
35 milionów złotych do wygrania w Dużym Lotku!
a nie wie ktos ile placa za trojke??
-
[B5 1Z] Nowy wygląd - zmiana lamp
no przod swietny tyl zalezy od gustu
-
[B5 AFN] Moja Niunia vs Grande Punto II :/
a poduchy wywalily ci??daj znac co z tego wyszlo, zycze powodzenia
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
no super bardzo ladnie wyglada jak tam wrazenia z jazdy??
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
bardzo ladny sedan super
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
mial szczescie ze jechal po autobanie bo go miotalo po trzech pasach
-
[ALL] Gdzie dokładnie jest i jak przeczyścić / zdemontować zawór napowietrzający
moze cos ci to wyjasni http://www.a4-klub.pl/smf/odp_syczy_przy_wlewie_paliwa-t33730.0.html;msg395063#msg395063
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
Tyskie zimne
-
[B5 ARG] Syczy przy wlewie paliwa
ja mialem tez taki przypadek u siebie na filtrze paliwa maz zaworek wegla aktywnego on prawie ciagle sobie cyka slychac to jezeli ci padla to jest cisza ale zato syszy ci w wlewie paliwa i wytwarza ci sie w baku cisnienie i dlatego spada ci ciagle wskazowka ja wymienilem ten zaworek i problem z glowy ale niestety on osztuje 300 zl orginal niektorzy radza zdjac uszczelke z korka ale to do konca nie rozwiaze problemu a i nie tankuj do pelna(czyli pod korek) bo mi przez ten filtr ciagl paliwo i zalewal silnik
-
[B5 ADP] Nierównomierna praca silnika
najprosciej to komputer ktory podlacza ci do auta i sprawdza czy nie ma jakis bledow
-
1840 gołych dup
ja bym chcial widziec jak oni ubierali sie spowrotem ciekawe czy doszukali by sie w tylu ubraniach
-
[B5 ADR] Wentylator od chłodnicy klimatyzacji
tam gdzie maz zbiorniczek z plynem po prawiej stronie jest taki czarny plastik zdejmnij go pod nim sa wtyczki z wentylatora klimy
-
[B5 ADR] Głośne stuki z tyłu auta
ja wczoraj wyciaglem kawalek sprezyny z tylnego prawego koła jakies 3-4 cm, na dziurach ciagle cos dzwoniło na prostej drodze nic nie bylo slychac