Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tuleje wahaczy wymieniac parami tzn lewa prawa strona czy tylko ten co stuka? Chodzi o wahacze z przodu auta dolne tylne
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poratuje ktos numerem osłony podwozia od strony pasazera zaczyna się ona od nadkola i laczy sie z tą podłużną osłoną
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najgorsze jest to ze dostaniesz nordglassa bez możliwości doplaty do lepszej szyby. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Gdzie Ci to zrobili? :-)
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś poleci jakieś lampki tablicy rejestracyjnej? Do sedana jeśli to jakaś różnica :-)
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Kaju napisałem do niego
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obszywał ktoś z Was ostatnio coś w kolorze swing? U kogo to zrobić? Muszę gale obszyć a Reggi nie odpisuje :-/
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś gdzie obszyć gałke biegów w kolorze swing?
  9. Lotos W Trzemesznie k Gniezna ON 4,05zł
  10. Ja smacznego wina nie mogłem u nas w sklepach znaleźć więc postanowiłem zrobić swoje z dzikiej róży na początek i czekam jeszcze parę dni i będę oddzielać owoce i zostawię do dalszej fermentacji :-) wracając do tematu piłem dobre (i podobno tanie) wino które nazywało się Winzer czy jakoś tak. Kupione w niemcowni chyba w aldi albo w lidlu. U nas nie znalazłem tego wina. W każdym razie lepsze niż carlo rossi itp.
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam seryjne nagłośnienie czy wygłuszenie drzwi w moim przypadku coś poprawi? :-)
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Stefnsk temat w Audi A4 B6
    Ale ten odbłyśnik akurat tutaj nie pełni prawdziwej funkcji odbłyśnika i można go pomalować ;-) Osobiścię wolę wygląd jak w ori bixenonach czyli nie malowany chrom wokół soczewki :-)
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    Wypadałoby napisać chociaż co było przyczyną...
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Izopropanol? O to chodzi?
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wydaje mi się że całkiem spoko wygląda ta dokładka :-) czekam na więcej zdjęć...
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To normalny zderzak z dokładką od?? Więcej zdjęć masz?
  17. Jeszcze zobaczcie jak wyglądają odbłysniki w Waszych lampach bo podejrzewam że też są matowe albo wypalone
  18. Gdy wystąpi problem ściągnijcie wężyk podciśnienia od EGR (nie od klapy gaszcej) i zaślepcie ten wężyk i dajcie znać czy Wam pomogło. U mnie pomogło i od tamtego czasu na myjnię jeżdżę spokojnie.
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzuciłby mi ktoś numery poduszek silnika i skrzyni biegów dla AWX?
  20. Wiadomo że się pomylił i nie niemieckie a ruskie :-) zdarza się każdemu :-)
  21. Oczywiście że można :-)
  22. Na wyższych tierach ciężko się zarabia szczególnie bez konta premium. Zrób chociaż jedną 10 i sam ocen :-) ja zawsze załogę przerzucałem na wyższy tier a dopiero od 7 szkoliłem za złoto na 100% i tam dopiero perki wbijałem :-) niektóre fajne czołgi z danej linii zostawiłem sobie bo np fajnie mi się nimi grało i przydają się misji osobistych :-)
  23. Nie wiem jak to wygląda na xboxa :-)
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja założyłem chińczyki i żałuję. Trzęsie budą przy przyspieszaniu na 3 i 4 biegu najbardziej to czuć. Przed awarią ori nic takiego nie było :-/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.