Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
Tuleje wahaczy wymieniac parami tzn lewa prawa strona czy tylko ten co stuka? Chodzi o wahacze z przodu auta dolne tylne
-
B6 DIVISION
Panowie poratuje ktos numerem osłony podwozia od strony pasazera zaczyna się ona od nadkola i laczy sie z tą podłużną osłoną
-
B6 DIVISION
Najgorsze jest to ze dostaniesz nordglassa bez możliwości doplaty do lepszej szyby. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
Gdzie Ci to zrobili? :-)
-
B6 DIVISION
Ktoś poleci jakieś lampki tablicy rejestracyjnej? Do sedana jeśli to jakaś różnica :-)
-
B6 DIVISION
Dzięki Kaju napisałem do niego
-
B6 DIVISION
Obszywał ktoś z Was ostatnio coś w kolorze swing? U kogo to zrobić? Muszę gale obszyć a Reggi nie odpisuje :-/
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś gdzie obszyć gałke biegów w kolorze swing?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lotos W Trzemesznie k Gniezna ON 4,05zł
-
Dobre czerwone wino
Ja smacznego wina nie mogłem u nas w sklepach znaleźć więc postanowiłem zrobić swoje z dzikiej róży na początek i czekam jeszcze parę dni i będę oddzielać owoce i zostawię do dalszej fermentacji :-) wracając do tematu piłem dobre (i podobno tanie) wino które nazywało się Winzer czy jakoś tak. Kupione w niemcowni chyba w aldi albo w lidlu. U nas nie znalazłem tego wina. W każdym razie lepsze niż carlo rossi itp.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
U mnie błędów nie było :-D
-
B6 DIVISION
Mam seryjne nagłośnienie czy wygłuszenie drzwi w moim przypadku coś poprawi? :-)
-
Malowanie srodka lampy
Ale ten odbłyśnik akurat tutaj nie pełni prawdziwej funkcji odbłyśnika i można go pomalować ;-) Osobiścię wolę wygląd jak w ori bixenonach czyli nie malowany chrom wokół soczewki :-)
-
Niestabilne auto
Wypadałoby napisać chociaż co było przyczyną...
-
B6 DIVISION
Izopropanol? O to chodzi?
-
B6 DIVISION
Wydaje mi się że całkiem spoko wygląda ta dokładka :-) czekam na więcej zdjęć...
-
B6 DIVISION
To normalny zderzak z dokładką od?? Więcej zdjęć masz?
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Jeszcze zobaczcie jak wyglądają odbłysniki w Waszych lampach bo podejrzewam że też są matowe albo wypalone
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Gdy wystąpi problem ściągnijcie wężyk podciśnienia od EGR (nie od klapy gaszcej) i zaślepcie ten wężyk i dajcie znać czy Wam pomogło. U mnie pomogło i od tamtego czasu na myjnię jeżdżę spokojnie.
-
B6 DIVISION
Panowie podrzuciłby mi ktoś numery poduszek silnika i skrzyni biegów dla AWX?
-
WOT - World of Tanks
Wiadomo że się pomylił i nie niemieckie a ruskie :-) zdarza się każdemu :-)
-
WOT - World of Tanks
Oczywiście że można :-)
-
WOT - World of Tanks
Na wyższych tierach ciężko się zarabia szczególnie bez konta premium. Zrób chociaż jedną 10 i sam ocen :-) ja zawsze załogę przerzucałem na wyższy tier a dopiero od 7 szkoliłem za złoto na 100% i tam dopiero perki wbijałem :-) niektóre fajne czołgi z danej linii zostawiłem sobie bo np fajnie mi się nimi grało i przydają się misji osobistych :-)
-
WOT - World of Tanks
Nie wiem jak to wygląda na xboxa :-)
-
B6 DIVISION
No ja założyłem chińczyki i żałuję. Trzęsie budą przy przyspieszaniu na 3 i 4 biegu najbardziej to czuć. Przed awarią ori nic takiego nie było :-/