Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    LY9B czyli brylantowy czarny :-)
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolor mega ładny ale środek nie w moim typie :-/
  3. Odczep wężyk od tego siłownika i niech druga osoba zatka go palcem podczas gaszenia silnika powinna poczuć jak w weżyku zasysa powietrze więc masz uszkodzona membranę w silowniku. Jak nie zasysa tzn że elektrozawór który podaje podciśnienie pada lub jakaś nieszczelność w w/w wężyku.
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś się wymyśli jak je wyciągnąć :-P Wandej odpisz na pw :-)
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na GetOut temat w Audi A4 B6
    Niestety nie ale na allegro w tym roku kupiłem za 40zł taki siłownik więc może warto z allegro?
  6. Z tego co tu kiedyś wyczytałem na forum dowiedziałem się że palniki muszą się "rozświetlić" i dopiero po pewnym czasie będą miały odpowiednią barwę. Nie pamiętam tylko jaki długi jest ten "okres" jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chociażby tutaj Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na allegro mozna kupic trzy sztuki w cenie jednej z ASO
  8. Tez mam ten błąd i kiedyś jak mi zgasł silnik to był właśnie ten huk. Stawiam na ta właśnie poduszkę :-)
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na miszka temat w Audi A4 B6
    Imageshack - lozysko.jpg 8E0598611B
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na lechu73 temat w Audi A4 B6
    kolego o ta opaske chodzi ? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting N10518901 hehe kolega wyżej wyprzedził mnie o 3 minuty
  11. ta śrubka czy jakaś inna? ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting 8H0807199A
  12. chociażby płaskim śrubokrętem
  13. ciężko się wyciąga soczewke z odbłyśnikiem jak są spięte tymi czterema klipsami
  14. dzieki już postanowione... Marolex będzie
  15. No właśnie dziś znalazłem temat o tym i bylem ciekawy czy ktoś o tym wspomni :-) muszę się nad tym jeszcze zastanowić.
  16. Z pianownic ręcznych co polecacie? Oprócz glorii oczywiście :-)
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wypadałoby przed malowaniem przemyc benzyną ekstrakcyjną ;-)
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba zdemontować tunel :-/ z tego co pamiętam zapalniczka jest przykrecona do tunelu.
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo się rozładował dlatego 9V pokazywał...
  20. Ciekawe jak w b6 to zrobić. Kilka razy niestety zostawiłem uchylone szybki :-/
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mialem taka sytuację i okazało się że szczotki w alternatorze się podwiesiły. Mechanik skasował za robocizne 140zł. Auto ford focus 2002r 1.8 pb.
  22. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  23. 8E0 863 276 B 6PS 8,67zł u Gajosa
  24. Felgi piaskowałes czy inaczej robileś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.