Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. u mnie tez swieciło różnymi kolorami hidy po wymianie przetwornic te same palniki zmienily barwe na identyczna sprawdz to
  2. nie... ale znajdziesz ten silownik na allegro w tym roku znalazlem sam silownik za 50 zl
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby ktoś chciał kupic zestaw do co2 butla 1,5kg reduktor elektrozawór itd to niech piszę na pw :-) z helendra chce się na malawi przerzucić :-)
  4. Gdzie wyczytałeś? na fejsbucku się chwalą? takie informacje nie są podawane publicznie to nie możesz wiedzieć ile wysłali, mogłbyś wyczytać gdyby to był pozew zbiorowy, wysłany na policje w celu przesłuchania wszystkich, ale wtedy odpada możliwość ugody a jedynie sprawy sadowe ciągnące się latami, które na 100% nie zostaną zmożone, a będziesz zmuszony pokryć koszty za pobrane rzeczy, jeżeli to był pozew z jednej wytwórni to o jeden film, czyli około 80zł + dostaniesz 1-2 lata w zawieszeniu. Nie film a mp3 i to dosłownie parę sztuk. W sieci pełno informacji na ten temat jest. W moim małym mieście paręnascie osób dostało takie ugody więc to co wyczytałem wydaje mi się całkiem realne... Aaa i nie był to facebook :|
  5. a od kogo dostałeś wezwanie do zapłaty? w jakiej formie i na jakiej podstawie? Pismo z kancelarii prawniczej pro bono w formie papierkowej tzn ugoda jesli zaplace to nie zglosza tego do prokuratury... co do plikow nie mam ich na dysku wiec nie moga mi udowodnic ze to ja sciagalem aaa zapomnialem napisac w 1 poscie ze pytalem sie policjantowi co z ta sprawa bedzie odpowiedzial ze prawdopodobnie umozenie z powodu niskiej szkodliwosci czynu... wyczytalem ze kancelaria pro bono wyslala ponad 20tys takich listow :|
  6. ja dostałem wezwanie do zapłaty 700zł niby za pobranie muzyki z torrenty.org nie zapłaciłem i dostałem wezwanie na policje na przesłuchanie... Tam powiedziałem, że używam torrentów do oglądania seriali a że mam tez w domu router wifi (mieszkam w bloku) to powiedziałem, że ktoś pewnie się podłączył bo router przez pewien czas był niezabezpieczony czekam co będzie dalej
  7. jak sie komus nie chce to znalazlem cos takiego http://oferia.pl/usluga/item673785-a4-b5-b6-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat
  8. Tez tak mam wydaje mi się, że to wina silnego wiatru, ale chętnie poczytam opinie innych
  9. dokładnie tak. kiedys to wyciagnalem i auto stalo otwarte przez noc z prawej strony z przodu i z tylu :|
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B7
    8E0853887A lewy przod 8E0853888A prawy przod 23.38 zł sztuka u Gajosa EDIT: kure podałem do b6 nie wiem czy podejda do b7 :/
  11. Tez o tym pomyślałem :-) Jesli chodzi o pisk spod maski to dodam ze wydobywa sie przez pierwszy kilometr jazdy :|
  12. Gdzie i ile kosztuje wgranie serii w wielkopolsce? Orientuje się ktoś? Panowie dziękuję za odpowiedzi :-) auto miało już program gdy je kupilem. Sprzedawca nie poinformował mnie o tym choć pytałem :-/ PS: jaki jest numer przepływki dla mojego silnika? Bosch 0 281 002 461? Bosch 0 986 284 007?
  13. Komplet filtrów wymieniony 3dni temu :-/ Coś jeszcze wygląda źle?
  14. Coś jeszcze Panowie zauważyliście?
  15. Basic settings 000 - Log (0 - 000) 003 - Log (0 - 003) 011 - Log (0 - 011) Dynamiczne 000 - Log (0 - 000) 003 - Log (0 - 003) 004 - Log (1 - 004) 001 - Log (2 - 001) 010 - Log (3 - 010) 011 - Log (4 - 011) 008 - Log (5 - 008) Normalne 004 - Log (0 - 004) 000 - Log (1 - 000) 023 - Log (2 - 023) 013 - Log (3 - 013) 001 - Log (4 - 001) 003 - Log (5 - 003) 007 - Log (6 - 007) 018 - Log (7 - 018) Cos mi piszczy spod maski na 1,2,3 biegu w okolicach 1600 - 2200 rpm jakies pomysly? Pomozcie koledzy PS: domyslam sie ze auto po programie mam racje?
  16. poszlo PW same silowniki tez dostaniesz na allegro ~60zł
  17. mógłbyś pstryknąć jakąś fotkę tego grilla jak to wygląda?
  18. Na 100% dobrze podałem poza tym bo było
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na ripper774 temat w Audi A4 B6
    http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ 617.78zł
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na ripper774 temat w Audi A4 B6
    tez mnie to ciekawi
  21. świetne auto pewnie takie http://moto.allegro.pl/osram-diadem-do-kierunkow-kierunkowskazow-21w-i1883312527.html
  22. jesli KW to porzadnie zabezpiecz jakims smarem lub specjalnym do tego typu rzeczy preparatem aluminiowe nakretki amortyzatorow z przodu bo ja w tym roku musialem je rozcinac i dorabiac u tokarza nowe z kwasowki... Jak Ci sie alu utleni to nie ruszysz tego zadna siła pozniej :/
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    \za 15 mozna wziasc... kompletne malowanie w biała perłe i ujdzie co to za kolor środka? swing? potrzebuje taki tunel środkowy w bdb stanie ma ktoś?
  24. Hejka, mam na imię Krzysiek Posiadam Audi A4 B6 1.9 TDI jest to moje pierwsze autko i mam nadzieję, że znajdę tutaj sporo cennych informacji na temat tej marki Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.