Treść opublikowana przez zuni
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
z tym domykaczkem to jest dobry patent, dzięki za szybką i konkretną odpowiedź.
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Dziękję Ci kolego za podpowiedź. Czyli długość impulsu otwierania i zamykania muszę sam dostosować bo nie ma krańcówek? i tylko zamieniać napięc na tych dwóch kablach. Dobrze kombinuje?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Bardzo proszę napisać jeśli ktoś wie na które kable w lusterkach trzeba podać plusa i minusa przy składniu i przy rozkładaniu bo nie mogę się nigdzie doczytać. Jeśli to sterowania używa się tylko + i - to zmaczy że po jednym (kilku sekundowym) impulsie lusterka się składają a po podanui kolejnego impulsu rozkładają???
-
Jakie felgi na lato?
Kolego u nas na forum lub na giełdzie, tylko na giełdzie trzeba uważać żeby nie miały bicia na dzieńdobry.
-
[BPW B7] PYTANIE NA TEMAT MANETKI Z FIS
kolego jeśli wyświetla Ci tylko zasięg to raczej nie masz odblokowanego pełnego fis więc udaj się do lektury jw. procedura odblokowania nie jest zbyt skomplikowana a efekt jest świetny i koszt tylko manetki i ewentualnie pin-u.
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Dziękuję kolego za ładny elaborat, wszystko sprawdziłem i została mi już tylko wymiana zamka. Chyba to nie uniknione niestety
-
[B6 AVF] Problem z światłami biegu wstecznego.
Spotkałem się z przypadkiem gdzie wystarczyło wymienić świecące żarówki na nowe i pomogło. Feler był w działających żarówkach wydatek 2pln a może się uda :>
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Niestety sprawdziłem wszystko jak opisałeś i okazuje się że po zamknięciu lampka w drzwiach kierowcy miga i całe auto jest zamknięte ale w MK pojawiła się błąd nr 01559 i teraz jestem w wkropce bo kompletnie nie mam pomysłu co z tym zrobić, oco może chodzić (wszystko normalnie się zamyka) ?
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
kolego jaka była przyczyna Twojej awarii bo właśnie zmagam się z tym samym problemem?
-
[B6 AWX] Masa halogenów przednich
dziękuję kolego dziś znowu zawalcze myślę że teraz tylko do przodu :>
-
[B6 AWX] Masa halogenów przednich
Witam. Podjąłem się założenia modułu doświetlenia zakrętów niestety entuziazm szybko ostygł bo utkąłem w punkcie jw. czyli nie mam zielonego pojęcia gdzie znaleźć masę przednich halogenów? + biorę z przełącznika świateł (nie mam sprawdzania żarówek) więc ładnie było opisane jak to zrobić ale niestety ta masa daje mi w kość i nie wiem jak się za to zabrać , gdzie szukać? Bardzo proszę o pomoc :notworthy: .
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
Też chciałem się dowiedzieć czy temat jest aktualny?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:21_________________________________________________myślę że nie powinno być kłopotów z montażem w b6 zasada działania przecież taka, jak myślicie chodzi mi o clh i doświetlanie....
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
to fakt można się pobawić tylko czasu zawsze brak
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
a jednak MAŁYSZÓWKA górą :>
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
to się nazywa wypas! Szkoda tylko że samo się nie zrobi :>
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Dołączam się do zapytania co lepiej lata b6 czy b8 (różne zawieszenia i silniki)?
-
[ALL B6] Podgrzewane fotele
to nie boli :>
-
[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
dołączam się do zapytania czy testował już ktoś: CHEMICAL GUYS NEW CAR SCENT AIR FRESHENER 473ML - ZAPACH NOWEGO AUTA?
-
[ALL B5] Ringi na zegary
to kolego przekonałeś mnie, skoro to takie proste to napewno się skuszę. Dzięki za informacje.
-
[ALL B5] Ringi na zegary
fajny dodatek chyba też się skuszę, czy wyciągnięcie licznika to duży problem?
-
[B8 CAG] Schowek oświetlenie
a może masz w schowku dołożoną lodówke, jak ją wyjmiesz to lampka jest pod nią?
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
musiałeś kolego mieć farta, szyby z niskiej półki to zmora jak się dużo jeździ, a jeśli masz słaby wzrok to w nocy nic nie widać przez złe rozproszenie światła. Na szale stawiasz bezpieczeństwo.
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
nie daj się nabrać to straszny badziew widziałem to w realu, masakra.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ale jak zmacowałeś wypięty z kostki pin? gdzie on teraz się znajduje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wadowice witają wszystkich forumowiczów i miłośników a4, posiadam Audi a4 b6 sedan 1.9 TDI. Pozdrawiam.