Treść opublikowana przez Jarek882
-
Jakie felgi 16 kupić?
Kupuj ORI poźniej z chinolami bedziesz sie bawil w renowacje za rok bo lakier zejdzie a taka renowacja 4 felg około 500zł
-
Jakie felgi 16 kupić?
są np Tomason ale to trzeba dać za taką felgę dobry $$$
-
Jakie felgi 16 kupić?
tylko ori. chyba że nie zależy Ci na życiu
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
18 tylko wychodziła w 8j et 43 ori. I chyba et 53 do a3
-
Polecane opony letnie
teraz mam dylemat jak mam kupic opony za 2 koła i będą do wywalenia po 10 tyś km...
-
Polecane opony letnie
To jaki bieżnik polecasz?wcześniej miałem sport contact 3 chyba i primacy hp Michelin
-
Polecane opony letnie
Ja miałem continentale i micheliny i wyzabkowane. Na zimę kupiłem nokiany i zero objaw ząbkowania
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
ja mam 17 s line i trzeba mieć się na baczności żeby dekli nie zajumali tak jak mi sie przydarzyło ostatnio 4 stówy poszły. Dlatego kupiłem te ala rs6 z b7 18 cali.Na żywo łopaty wyglądają o wiele lepiej niż na foto.
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
Ja własnie dzisiaj zamówilem sobie do b6 avant z tego co kojarze to są one z b7 s line 18/8j et 43 57.1
-
Polecane opony letnie
użytkował ktoś http://allegro.pl/4x-letnie-225-40r18-92y-xl-viking-gr-continental-i5065902442.html ?
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
Ori rs6 łopaty mają rozmiar 19 cali szerokość felgi 9j et44 więc to nie podejdzie bez dystansu.
-
B6 DIVISION
ok dzieki. gdzie najlepiej kupić dystanse żeby były bezpieczne ?
-
B6 DIVISION
Czyli przód 10mmi tył 10mm ?
-
B6 DIVISION
ile na przód? bo te felgi rs6 co chce są ori maja opone 235.35
-
B6 DIVISION
na zawiasie 1bv bedzie to latać ?
-
B6 DIVISION
Hi Jak to koło zmieścić do b6 http://img248.imageshack.us/img248/4047/img5503t.jpg? 19/9j et 44
-
Tomason tn4 8,5x19, ET=30 do b6
a szpilki od 17 et 43 beda pasowac czy bede musial miec inne ? A felga 9jx19h2 et44 opona 235/35/19 wejdzie ?
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
o to chodzi ze żarnik brzęczy. specjalnie go wyjąłem z lampy i przyłożyłem do ucha. najlepiej słychac to od 1:23
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
ostatnio zauważyłem że xenon mi mruga na dziurach więc dzisiaj wyjąłem lampę sprawdziłem styki itd kabelki wszystko ok. Zapaliłem światła i usłyszałem lekkie brzęczenie lewego i prawego xenonu. Co to może być ? na postoju czasami też czasami sobie lekko mruga. Uszkodzone żarniki ?
-
Tomason tn4 8,5x19, ET=30 do b6
Witam podjedzie ta felga tomason tn4 8,5x19, ET=30 opona 225.35.19 czy będzie coś przycierać ? zawias 1bv ?
-
Dekielki felgi Audi Sline numer części
mi tydzien temu za***ali 4 dekle o numerze 8d0 i przemyśl to czy warto kupować skoro mogą Ci zginąć. Chyba że jakoś je przymocujesz. Bardzo chodliwy towar
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
i wpakowane 3 k+. Taką kwotę wolę wydać na wyjazd w góry niż pakować w starego strucla. Jeżdżę od maja czyli od kupna samochodu z tym dudnieniem. Moc na hamowni 135 km 310 nm w serii po programie 163 km 385 nm delikatny program dudnienie jest po zdjęciu filtra ale po co wymieniać skoro wałka nie słychać, dudnie się w ogóle nie powiększa olej w normie. Proponuję jakiemuś moderatorowi przeczyścić temat i usunąć zbędne posty.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Za przeproszeniem pierd.. głupoty. Mój ma 290 tyś sprawdzane w aso mam całą historie serwisową i pokrywa się z książką i dudni może nie bardzo ale słychać. A wina jest taka że dudni bo latało na longlifie.
-
Mocno stuka pod obciążeniem + dwa filmy
drżenie możesz też mieć od padniętych poduszek. Na kanał i zobaczyć czy nie wyciekł olej jeśli wyciękł będzie koloru czerwonego. Warto też zerknąć na poduszki skrzyni jeśli to nie będzie to to trzeba bedzie sciągać skrzynie i patrzeć dwumas bo jeśli założył regenerowany to mógł się rozpaść. Możesz sobie też otworzyć maskę wrzucić jedynkę zaciągnąć ręczny i jeśli silnik będzie się wychylał bardzo do przodu to są padnięte poduszki. i odwrotnie z biegiem wstecznym to wtedy silnik będzie nurkował w komorę. Ja zawsze robię tak że jadę do mechanika i mowię mu co jest i ma to zrobić. Jeśli wymieni daną część i nie będzie to no to sorry ale płaci za daną część albo zwraca ją s powrotem bo partaczy jest pełno i mówię mu to przed wymianą żeby później nie było zdziwka on jest mechanikiem a nie ja i to on ma wiedzieć co się popsuło i co jest do wymiany a nie wymieniać pół auta i może to będzie to albo tamto.
-
Mocno stuka pod obciążeniem + dwa filmy
Piąty bieg przy prędkości 50km/h i pedał w podłogę jeśli będzie bardzo walić to dwumas. Panewki korbowodów raczej nie bo to auto by musiałoby mieć najechane prawie milion km. U siebie mam to samo że chrobocze sobie na jałowym najbardziej po przegonieniu auta ale jezdze juz tak od maja i nie pogarsza się czekam aż padnie i wtedy wymienie dwumas