Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarek882

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarek882

  1. Jarek882 odpowiedział(a) na Jarek882 temat w 1.9TDI
    Właśnie nie wiem dlatego pytam.
  2. Jarek882 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Ważył ktoś może swoje auto oczywiście z silnikiem TDI AVF avant ośka 6 biegów? bo według dowodu mam 1535 kg..
  3. jedź po dziurach i przytrzymaj lewarek jak poczujesz jak sie rusza skrzynia to poduszki i to mogą być nawet te od silnika. ja wymieniam u siebie bo mi drży buda przy odpaleniu i czuć mrowienie przy przyspieszaniu na kierownicy i gałce od biegów lewarek tez sie rusza. Koszt w aso 1310zł plus wymiana.
  4. Ile powinno wynosić doładowanie dla serii i po koksie ?
  5. We wtorek jadę na poprawkę. Zdejmiemy niutona i damy go tak na 2500 obrotów. Mówił mi znajomy że wyreguluje pompki na wieksza dawke i doładowanie zmniejszy
  6. Śmiga ktoś na Nokian WR A3 ? dobra oponka ?
  7. Miał ktoś może podobnie jak w tym filmiku ? u mnie tak samo drga lewarek przy odpaleniu na ciepłym. na zimnym troche mniej ale też drga... Zakupiłem w aso poduszki wszystkie możliwe 2 silnika plus ten co wchodzi w intercooler tzw odbijak i poduszke skrzyni wszystko ori. jestem szczuplejszy o 1310zł. Mam nadzieje ze to coś pomoże bo przy zapalaniu auta widać jak silnik skacze po komorze lewo prawo. zaciągnę ręczny jedynka troche gazu i widac jak silnik sie wychyla do góry. Tak chyba nie powinno być ?
  8. Mam problem z drganiami przy odpalaniu rzuca mi budą ale tylko gdy jest ciepło. Przed chwilą wróciłem z roboty i samochód odpalił gładko jak gdyby nigdy nic temp teraz to 8 stopni.podczas dnia trzęsie na boki gdy temp jest około 20 stopni na plusie. Dwumas odzywa się jak silnik sie zagrzeje i lekko telepie na jałowym.. Ostatnio sprawdzałem na czuja poduszke silnika tą z wtyczką i była dziwnie bardzo miękka że palcem mogłem ją wcisnąć.. Miał ktoś z takim problemem do czynienia ?
  9. Jarek882 odpowiedział(a) na Jarek882 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja rozwiązania mojego problemu w tym temacie nie widzę. Mi od razu mrugają lekko trzeba sie przyjrzeć na wewnątrz lampy bo jak sie daleko stoi od auta to tego nie widać.
  10. Jarek882 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam problem z xenonami tzn problemu nie było jak kupiłem auto ładnie świecił nie mrugał. teraz jak podjadę pod ścianę to widzę jak lekko mruga prawy i lewy bardziej. Teraz pytanie co w takim przypadku jest do wymiany ? żarnik czy przetwornica ? jak jadę w nocy to ja tego mrugania delikatnego nie widzę. jedynie może na dużych dziurach ale wtedy działa samopoziom. Jaki żarnik podchodzi do mojej lampy d1s czy d2s ? barwa 6k ? I barwa na tym lewym bardziej mrugającym jest lekko fioletowa na prawym jest wpadająca w biel
  11. ja mam 160 km i 390 momentu i tylko raz mi sie slizgneło sprzegło a przejechane ma prawie 300 tyś. teraz bede wymieniał dwumas ze sprzegłem i ładuję serie sprzęglo od avf wytrzymuje moment do 420 nm.
  12. Bo jak wymienisz teraz docisk z tarcza to i tak mechanik szarpnie z 4 stowki bo trzeba ściągać skrzynie. A do dwumasy jak nie wymienisz sytuacja się powtarza. Koszt docisku itd to około 6 stowek.
  13. u znajomego. zrobił już dużo aut głównie bmw i śmigają do dzisiaj.
  14. program hehe hamownia zmieniona dawka paliwa powietrza doładowanie. tzn co miałem zmieniać kąt wałka był zmieniany z 0.6 na 0.0 wiadomo że różnica przy takiej mocy jest odczuwalna wczesniej miałem około 10 sek do setki a teraz 8.
  15. kąt synchronizacji na wałku rozrządu był zmieniany tydzien temu i jest 0.0 rozrząd był robiony w maju. program dał 159 koni i 390 momentu. seria miała 134 km i 320 nm
  16. http://vaglog.rtnet.pl/log_186796.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186797.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186798.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186799.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186800.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186801.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186802.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186803.html http://vaglog.rtnet.pl/log_186804.html logi robione pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość a zapomniałem napisac auto jest po programie dodam ze buja mi autem po rozgrzaniu na zimnym nic. dwumas sie odzywa tzn chrobocze pod autem i jak go słychac to wtedy jest bujanie zarówno silnikiem i karoserią.
  17. Turbo wątpię żeby dało się zmienić z tego co masz bo 1z niema zmiennej geometrii turbiny. Ja bym zrobił tak. Sprzedał 1z i kupił słupek do avb z korbą tłokami itd zawory masz sprawne wtryski wałek ?
  18. Sprzęgło a przy rozbieraniu pasowałoby wymienić dwumas koszt części prawie 2 klocki plus wymiana
  19. Jarek882 odpowiedział(a) na Jarek882 temat w Audi A4 B6/B7
    Dwumas leci na pierwszy ogień ze sprzęgłem.
  20. Jarek882 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w 1.9TDI
    A słychać dwumasę ? znam taki przypadek ze dwumas tak nawalał ze zakłócał pracę silnika.
  21. Czarek jak będziesz brał olej Motul to jedynie od kolegi Dzik tutaj z forum bo wiem że w obiegu czyt. allegro były oleje podrabiane i różniły się etykietami i właściwościami smarującymi na gorsze. Wracając do b5 którą posiadam wcześniej jak latała na valvoline 5w40 też brała olej nie podczas jazdy tylko np po nocy ściekało do cylindrów i przy odpalaniu był lekki niebieski i śmierdzący dymek. także motul może jest dobrym olejem ale na pewno nie zrobi tego że samochód ni ebedzie brał oleju Ja zauważyłem że na motulu silniki AJM i AVF chodzą delikatniej nie ma takiego klepania tzn poprawia jego kulturę pracy
  22. mi pobiera. A4 b5 ajm przelot 320 tyś turbo sprawne wyjebane uszczelniacze zaworowe i czuć w dymie rano olej. Mam tez a4 b6 avf 290 tyś od 3 tyś nic nie ubyło na bagnecie a jeżdżę sporo dynamicznie. Do b5 i b6 zalany ten sam olej motul 5w40.
  23. U mnie tez leci dym taki jakby bezbarwny nie jestem w stanie określic od 3 tyś km nie wziął w ogole oleju i co silnik ma przedmuchy ?
  24. Właśnie nie. Przy odpaleniu trzęsie i stuka.
  25. Właśnie chciał zrobić więcej mocy ale co zmieniał mapę wychodziło mniej kucy... Panowie ostateczne pytanie teraz czy na takiej mapie można latać czy lepiej coś zmieniać ? dynamika mi sie podoba lecz mam sprzęgło plus dwumas do wymiany bo przed chipem sie juz odzywał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.