Treść opublikowana przez Jarek882
-
Ciśnienie w cylindrach
Tak, powinny być bliskie zera ja w swoim mam 0.20 0.10 0.50. 0.0 na 3 cylindrze mi trochę kuleje ale nic się nie dzieje ale u ciebie to ewidentnie jest nie tak bo poza norma.
-
Spociki Radomszczańskie
Byłem wczoraj u mechanika i przestawial mi synchro walka rozrządu bo bujalo mi silnikiem lecz nic to nie dało bo okazało się ze jak Dwumas stuka to wtedy nim buja i przenosi drgania na budę.
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
chyba 3
-
Ciśnienie w cylindrach
najlepiej jakąś używkę z dobrymi korekcjami ale to loteria jak masz kumpla w VW to na pewno Ci doradzi
-
Ciśnienie w cylindrach
Pompki wymień lub zregeneruj ale ostrzegam nie bedzie tanio... Lub jak masz mozliwosc u jakiegos mechanika niech Ci podmieni tą pompkę jesli ma jakąś dobrą na zamianę. i wtedy zobaczysz czy jest lepiej czy nie
-
Ciśnienie w cylindrach
30 to jest dobrze jak na kompresje oczywiście może ponieważ podaje bardzo dużą ilość paliwa która nie jest odpowiednio przepalana i kopci CI na biało lub pewnie bardziej na szaro.
-
Ciśnienie w cylindrach
kompresja ok. pompowtrysk do wymiany bo poza normą..
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
hehe ładny momencik ale dzisiaj przy pełnym bucie sprzegło sie ślizgło i jest do wymiany razem z dwumasem ale moc jest na plus
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
- B6 DIVISION
Panowie zna ktoś może jakiegoś mechanika z woj łódzkiego który ogarnie mi drgania silnika prawdopodobnie spowodowane złą synchronizacją rozrządu ? z tego co czytałem to do każdego powinno sie indywidualnie podchodzić. Jeśli ktoś zna to proszę o kontakt.- A4 b6 AVF by Jarek882
Zobaczymy jak to będzie być może 19 bbs CK lub rs4 b6 Tak to ta felga ori s line od nowości auta 17 cali ;-)- Spociki Radomszczańskie
Tak wiem pieciajek ale on tego chyba nie ogarnie a dokładnie chodzi mi o synchro wałka rozrządu.- Spociki Radomszczańskie
zna ktoś ogarniętego mechanika od diesli z okolic radomska bełchatowa ?- A4 b6 AVF by Jarek882
Wczoraj wleciał program na 160 km i około 380 nm więcej sie coś nie dało tak jakby kat go blokował na serii miał 134 km i 330nm.Przy wymianie dwumasy kat out- Dwumas AVF problem.
Słychać jak się tak jakby tluklo. Najlepiej słychać ze słuchawkami.- Dwumas AVF problem.
WItam! Ostatnio przy odpalaniu auta trzęsie mi budą i jest to niezależne czy silnik ciepły czy zimny, po dłuższej jeździe słychać chrobotanie tak jakby to było koło dwumasowe. Udostepnie filmik jak auto odpala z tymi drgawkami i ocenicie co to może być.. dwumas plus sprzęgło LUK'a czy Sachs'a ?- Polecane opony zimowe
Nie chce kupować felg bo na wiosne będę kupował 18 letnie a te 17 na zimę.- Polecane opony zimowe
Coś dziwny rozmiar sobie wybrałeś. a jaki sugerujesz ? mam na myśli takie opony www.sklepopon.com/opona-zimowa/nexen-winguard-sport-215-45-r17-91-v-xl-18128- A4 b6 AVF by Jarek882
Cześć Od maja jestem posiadaczem a4 b6 2003 rok avant wcześniej b5. Wyposażenie: 4x elek. szyby Tempomat Skrzynia 6 Pełen S line środkowy Tylna lotka MS design Xenon Podgrzewane fotele Bose Pakiet oświetlenie i pewnie jeszcze coś Zrobione zostało: Pełen rozrząd Olej Filtry Amortyzatory tył czujnik temperatury Łożysko w prawym kole Kilka fotek po przyprowadzeniu: Wykres z hamowni: Do zrobienia: Dwumas Program około 170 km 380nm Wydech 2.5Tdi Zewnętrzny s line Felgi 18 lub 19 BBS CK Przyciemka tylnych szyb Jakieś lepsze hamulce- Polecane opony zimowe
Jakie opony zimowe polecacie do 1000zł max 1200zł ? rozmiar 215/55/17.- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Gadałem z gościem i zdejmuje błotniki zdziera do gołej blachy i lakieruje.- dwumas audi a4 b6 multitronic
cookies monster mozesz nagrac jak Ci trzesie podczas odpalania ? bo mam podobne objawy i tez mysle ze to dwumas ale chce sie upewnić- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
300zl mi powiedział lakiernik za naprawę dwóch blotnikow- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Mam lekka korozję i widac ze juz lakier powoli odpada. Zdzierac to do gołej blachy i malować czy szukać używanych blotnikow bez rudej?- Nie działa ogrzewanie tylnej szyby avant
Yyy to teraz mnie zaskoczyles. Myślałem że antena jest w przedniej szybie. - B6 DIVISION