Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarek882

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarek882

  1. Jarek882 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Tak, powinny być bliskie zera ja w swoim mam 0.20 0.10 0.50. 0.0 na 3 cylindrze mi trochę kuleje ale nic się nie dzieje ale u ciebie to ewidentnie jest nie tak bo poza norma.
  2. Byłem wczoraj u mechanika i przestawial mi synchro walka rozrządu bo bujalo mi silnikiem lecz nic to nie dało bo okazało się ze jak Dwumas stuka to wtedy nim buja i przenosi drgania na budę.
  3. Jarek882 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    najlepiej jakąś używkę z dobrymi korekcjami ale to loteria jak masz kumpla w VW to na pewno Ci doradzi
  4. Jarek882 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Pompki wymień lub zregeneruj ale ostrzegam nie bedzie tanio... Lub jak masz mozliwosc u jakiegos mechanika niech Ci podmieni tą pompkę jesli ma jakąś dobrą na zamianę. i wtedy zobaczysz czy jest lepiej czy nie
  5. Jarek882 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    30 to jest dobrze jak na kompresje oczywiście może ponieważ podaje bardzo dużą ilość paliwa która nie jest odpowiednio przepalana i kopci CI na biało lub pewnie bardziej na szaro.
  6. Jarek882 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    kompresja ok. pompowtrysk do wymiany bo poza normą..
  7. hehe ładny momencik ale dzisiaj przy pełnym bucie sprzegło sie ślizgło i jest do wymiany razem z dwumasem ale moc jest na plus
  8. Jarek882 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zna ktoś może jakiegoś mechanika z woj łódzkiego który ogarnie mi drgania silnika prawdopodobnie spowodowane złą synchronizacją rozrządu ? z tego co czytałem to do każdego powinno sie indywidualnie podchodzić. Jeśli ktoś zna to proszę o kontakt.
  9. Zobaczymy jak to będzie być może 19 bbs CK lub rs4 b6 Tak to ta felga ori s line od nowości auta 17 cali ;-)
  10. Tak wiem pieciajek ale on tego chyba nie ogarnie a dokładnie chodzi mi o synchro wałka rozrządu.
  11. zna ktoś ogarniętego mechanika od diesli z okolic radomska bełchatowa ?
  12. Wczoraj wleciał program na 160 km i około 380 nm więcej sie coś nie dało tak jakby kat go blokował na serii miał 134 km i 330nm.Przy wymianie dwumasy kat out
  13. Jarek882 odpowiedział(a) na Jarek882 temat w Audi A4 B6/B7
    Słychać jak się tak jakby tluklo. Najlepiej słychać ze słuchawkami.
  14. Jarek882 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    WItam! Ostatnio przy odpalaniu auta trzęsie mi budą i jest to niezależne czy silnik ciepły czy zimny, po dłuższej jeździe słychać chrobotanie tak jakby to było koło dwumasowe. Udostepnie filmik jak auto odpala z tymi drgawkami i ocenicie co to może być.. dwumas plus sprzęgło LUK'a czy Sachs'a ?
  15. Nie chce kupować felg bo na wiosne będę kupował 18 letnie a te 17 na zimę.
  16. Coś dziwny rozmiar sobie wybrałeś. a jaki sugerujesz ? mam na myśli takie opony www.sklepopon.com/opona-zimowa/nexen-winguard-sport-215-45-r17-91-v-xl-18128
  17. Cześć Od maja jestem posiadaczem a4 b6 2003 rok avant wcześniej b5. Wyposażenie: 4x elek. szyby Tempomat Skrzynia 6 Pełen S line środkowy Tylna lotka MS design Xenon Podgrzewane fotele Bose Pakiet oświetlenie i pewnie jeszcze coś Zrobione zostało: Pełen rozrząd Olej Filtry Amortyzatory tył czujnik temperatury Łożysko w prawym kole Kilka fotek po przyprowadzeniu: Wykres z hamowni: Do zrobienia: Dwumas Program około 170 km 380nm Wydech 2.5Tdi Zewnętrzny s line Felgi 18 lub 19 BBS CK Przyciemka tylnych szyb Jakieś lepsze hamulce
  18. Jakie opony zimowe polecacie do 1000zł max 1200zł ? rozmiar 215/55/17.
  19. Gadałem z gościem i zdejmuje błotniki zdziera do gołej blachy i lakieruje.
  20. cookies monster mozesz nagrac jak Ci trzesie podczas odpalania ? bo mam podobne objawy i tez mysle ze to dwumas ale chce sie upewnić
  21. 300zl mi powiedział lakiernik za naprawę dwóch blotnikow
  22. Mam lekka korozję i widac ze juz lakier powoli odpada. Zdzierac to do gołej blachy i malować czy szukać używanych blotnikow bez rudej?
  23. Yyy to teraz mnie zaskoczyles. Myślałem że antena jest w przedniej szybie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.