Treść opublikowana przez Jarek882
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Tego nie jestem pewien na 100% ale gdzieś czytałem że koło dwumasowe uszkodzone może zaburzać prace silnika i te falowania obrotów są właśnie od dwumasu. a co do zapalania też całkiem możliwe bo zęby które napędza rozrusznik są na kole zamachowym czyli dwumasie.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
odpal sobie auto na pół przekręcenia kluczyka zeby silnik nie zapalił tylko zgasł od razu jeśli będą metaliczne stuki pod autem i autem zatrzęsię to dwumas.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
nagraj nalepiej to jak odpala. u mnie jest tak że jak gorący to słychać jak juz obudowa dwumasy ociera. Pali od kopa ale go trzęsie (pewnie przez dwumas) czasami nawet na zimnym mam spore jebnięcie ale rzadko. poduszki wszystkie nowe z aso silnika skrzyni. bujania silnika masz tylko przy 90 stopniach czy przy 70 też ? u mnie kiedyś bujania silnika były tylko przy 90 stopniach teraz to już nawet przy 70 je czuć.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Ok dziś spróbuje i jeszcze dziś napisze. Słyszałem też jeszcze że przyczyną mogą być oringi na pompkach. Może tak być? gdyby to były oringi na pompkach to mialbys problem rano z rozruchem bo by sie zapowietrzał.
-
[BPW] Początki wytarcia wałka 2.0 TDI BPW ? - film
Dokładnie tak jak kolega wyżej do sprawdzenia turbo i podciśnienie.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Przed rozrzadem tak samo palił Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
mi auto pali z jednego obrotu na ciepłym ale nim trzęsię i na pewno jest to dwumas bo chrobocze na jałowym i trzęsie. na zimnym czasami po nocy jak zatrzęsie to masakra . u mnie rozrzad ma 8 tyś przejechane wałek ustawiony na 0.6.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
mam to samo. chrobocze coś Ci pod autem ?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
zdrowy błotnik mam za 200zł i malowanie błotnika mam u znajomego za 250zł który maluje auta które spadną z lawety itd i ida do salonów a Ty Łukasz nie wiesz co piszesz o nowym ori błotniku. Nowy błotnik do b6 w aso kosztuje 1200zł z podkladem.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Dobrze wiemy jak ciężko jest znaleźć dobry błotnik bez rdzy. a błotnik który będę miał jest w kolorze lz5w więc nie jest on bardzo ciemny. Wiadomo ze najlepiej by było coś blizej koloru srebrnego ale szukam juz błotnika rok i wiekszosc co znalazłem nadaje sie tylko do wyrzucenia.. :/
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Malować niebieski błotnik w srebrny ly7w czy nie bardzo? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Cytryna? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Tez tak myślę ale jutro będę wiedział na 100 procent bo podeślę mi fotki z numerem który niby jest na blotniku tylko ciekawi mnie czy na zamiennikach tez są jakieś numery? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Tylna belka problem z tyłem auta.
przeciez w b6 nie masz belki tylko masz caly wózek z wielowahaczem. a buczenie może być od opon (wyząbkowane). Moim zdaniem jakaś tuleja na wózku jest wywalona lub po prostu amory są słabe i Ci buja autem.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-srebrny-ly7w-w-kolor-i5350834624.html kupował może ktoś od tego allegrowicza? Dzwoniłem i twierdzi ze błotniki mają wytloczenia numeru ale nie jest pewien czy są ori. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
AVF b6 163 ps 390 nm 210km/h przy oponach 225/40/18 myśle ze pojdzie jeszcze więcej coś koło 230km/h nie próbowałem więcej bo droga się skończyła.
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
pasek jest nowy tzn ma przejechane z 7 tyś km. byłem u znajomego co robił mi rozrząd i ma go podciągnąć. dzisiaj akurat z rana po odpaleniu nic nie piszczało. Wczoraj na test polałem wodą pasek i przestał piszczeć.
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
wymieniłem czujnik i klima działa. tylko jedno mnie zastanawia że przy odpaleniu auta i jak dam na klimatroniku LO to coś piszczy przez 2 sek i przestaje. Pasek jest luźny ? dodam tylko że piszczy jak klima jest tylko i wyłącznie w pozycji LO.
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
Witam! Wczoraj wracając do domu zauważyłem że zapalił mi sie Econ i nie da się go wyłączyć. No to VAG i wyskoczył błąd 00819. Wykręciłem czujnik i przy wykręcaniu lekkie syknięcie czynnika koloru zielonego dużo nie wyleciało. Teraz pytanie czy jest to uszkodzony czujnik czy za mało czynnika. Błędu nie da się skasować a klima przed tym calym zdarzeniem działała bez problemu.. Można kupić taki czujnik http://allegro.pl/show_item.php?item=5132287429czy lepiej z ASO za 280zł :/ ? mój numer czujnika taki sam jak na aukcji.
-
Jaki to jest kolor błotnika
Dzwoniłem do sprzedającego i mowił że nie jest on srebrny tylko wpada w odcień platynowy.
-
Jaki to jest kolor błotnika
lipa
-
Jaki to jest kolor błotnika
jak w temacie jaki to jest kolor tego błotnika http://img22.olx.pl/images_tablicapl/225509687_1_1000x700_audi-a4-b6-malysz-blotniki-lewy-prawy-cz-wa-czestochowa.jpg? ly7w ?
-
awaria silnika 1.9tdi 131km
Jak kolega słyszy przepływ cieczy chłodzącej w dieslu to ja nie mam pytań A tak serio to turbo do czyszczenia a najlepiej komplet logów i wszystko się wyjaśni
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
juz
-
Xenon mruga na dziurach. Rozwiązany!
nagrałem jak drga. nie jest to jakoś bardzo zauważalne ale mnie denerwuje. I raz mruga lewa raz prawa a czasami w ogóle nie drga WTF ?! https://www.youtube.com/watch?v=z7MgsDFzlRs&feature=youtu.be