-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Co będzie lepsze, 4 tłoki z q5 pod tarcze 320mm Czy jedno tłoczkowe 345mm?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Hej Chce zmienić tarcze z 320 na 345 wiec potrzebuje tylko innych jarzm? Miałby ktoś może do sprzedania takie jarzma?
-
Wahacze SKV
U mnie po ok 15tys jest już luz na koncowkach drążków i po jednym na stronę wahaczu górnym....
-
[AVB] Prośba o sprawdzenie logów
Witam czy mógł by ktoś zerknąć na logi i powiedzieć co jest nie tak? http://vaglog.pl/log_278087.html http://vaglog.pl/log_278086.html Chodzi mi o ładowanie turbiny i wskazania przepływomierza czy wszystko jest ok. Kiedyś turbina ładowała 2100-2200. Turbo sprawdzone łopatki nieprzycinają się i brak luzów...
-
Spalanie 1.9 TDI PD
AVB na trasie 700km do niemiec średnie spalanie 5.9 prędkość 150-170 opony 225/45/17 powrót predkość 120-140 5.2 Kiedyś po mieście 11.5 minimalne spalanie na odcinku 5km miasto 20trasa 4.6
-
Świeży Nabywca B6 Kilka Pytań :)
U mnie po uchwycie niezostały żadne dziury, był zamontowant tylko jedną sróbą przykręconą nadole jak kończy sie tunel i zaczyna sie podłoga
-
Dodatki do silnika i paliwa
Da sie to gdzieś u nas w polsce kupić?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
U mnie wygląda to tak Zielona + 2 podkładki ale po 2 godzinach stania chwile 'myślał' zanim sie otworzył, zobacze jak będzie po nocy
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Mam tarcze mikody wentylowane nacinane nawiercane + oryginalne klocki i bardzo dobrze hamują, pyłu niema ani nic w poprzednich autach też maiłem mikody i żadnych problemów....
-
Dziwny dźwięk przy obciazeniu silnika
Kompresor klimy, mam tak samo:(
-
Zdechla klima sprezarka ?
Podepnij pod komputer i sprawdź błędy, może padł jakiś czujnik
-
Spadek mocy duża turbodziura (rozwiazany)
Po odpaleniu jest normalnie na chwile? Może typowego notlauf-a masz, sprawdz vagiem błędy
-
[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
Bardzo ładna Wiesz moze jak to koło się nazywa?
-
Jakość paliw, ku przestrodze
Ja zatankowałem na stacji paliw shell w poczesnej 'paliwo' ma taki sam kolor jak kolegi wyżej później podeśle foty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema all jestem z częstochowy a dokładnie z poraja posiadam audi 80 b3 quattro 1.8dz ubogą wersje
KRAS6986
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta