Treść opublikowana przez Remik-A4
-
B6 DIVISION
dzieki no to juz kupuje [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:51_________________________________________________bede bral sie za nowe audio itp. bo jak patrze na to co macie w srodku to przyznam, ze zzera mnie troche [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:59_________________________________________________ile za taki nowy unit klimy pod DIN2 chca w ASO ? chodzi oczywiscie o A4
-
B6 DIVISION
Pany czy jest to klima pod 2din ? - 8E0820043AB5PR
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
pany czy ta klima podejdzie pod 2din z A4 - 8E0820043AB5PR
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
WOW zacne plany masz gdzies ciekawa opcje cenowa Magnaflow ?
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
tak przeciez pisalem kilka postow wyzej i 10 KM mnie ucieszy nawet 8, 7, 6, 5 chodzi bardziej o brzmienie :kox: robie caly uklad
-
[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"
te BBsy to repliki prawda ?
-
[B6 AWX] Oem +
Seba do tego JVC musiales dokupic specjalne kable ? czy nie bylo problemow np. tylne glosniki nie graja itp. tak przy okazji masz zacne audio ladnie to musi lupac
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
u mnie teraz jest +10 taka zima ps. fajna A4ka co do d*py to wymienilbym kierunki na srebrne
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:polew:
-
[B6 AWX] Oem +
zalozyles lampiony wszystko dziala idealnie ?
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
nie jestem specem ale na tych 3 filmikach ze str. 9 wyraznie slychac psssss
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
w opisie dales Magnaflow - jaki uklad robisz ??? mnie wlasnie dzisiaj przyszedl sportowy kat 200tka tez z Magnaflow
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
??? to juz jest rzecz gustu, czy szal robi czy tez nie przynajmniej cos slychac pppsssssssssssssssss troche nie rozumie... kupowanie zajebis... czesci renomowanych firm to jakas pomylka
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
ja bym tanochy nie wkladal bo moze narobic...gnojstwa :confused4:a efekt niewiadomy :gwizdanie: szkoda pakowac tanie badziewie do Audi - takie jest przynajmniej moje zdanie :gwizdanie: lepiej poczekac 2,3 miesiace, dozbierac i kupic WOW niz kupowac podroby no name :gwizdanie: pewniak Forge Splitter - robi chyba najlepsze psssss [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=forge+splitter&_sacat=See-All-Categories
-
B6 DIVISION
chodzi o listwy ? czy....
-
[B6 AWX] Oem +
czyli to bedzie cos takiego ???
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
Milltek S4 [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:35_________________________________________________ Milltek i S4 jak dla mnie IDEALNE brzmienie :kox:
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
no sam jestem ciekaw ale przed raczej nie bede chamowal bo wydatek 50 funtow wole raczej doinwestowac w lampy
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
450 funtow z zalozeniem u Powerflow 4-5 godz. roboty i wybierarsz co chcesz ( rozmiar, wyglad i brzmienie w pewnym sensie ) jak robia - How it's Made koncowki - Tail Pipes from Powerflow Katy sportowe maja - 200 i 100cpsi ale ja juz zakupilem Magnaflow 200tke Jezeli chodzi o Custom to jest to dobra firma
-
B6 DIVISION
patrzcie tu jaki wynalazek wydech na pilota - jak chcesz sport to masz sport jak cichutko to klikasz przycisk i
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
- [B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
no nie dziwie sie i przy takim silniku- B6 DIVISION
tutaj w UK jest zakaz naprawiania aut na tzw. chodniku [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 16:03_________________________________________________majac garaz to juz mozna sie bawic w rezanie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 16:04_________________________________________________tak przy okazji co za cena :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/1999-Audi-A4-Avant-Manual-/360320654760?pt=Automobiles_UK&hash=item53e4c8dda8- B6 DIVISION
no co ty nie nie ja tak jak mlody drog pod domem wiekszych zmian nie zrobie bo sasiedzi dziwnie patrza dlatego pisalem ze zazdroszcze " przestrzeni " a przy okazji w Powerflow daja dozywotnia gwarancje i co roku jedziesz na konserwacje za darmo :gwizdanie:- B6 DIVISION
no a ja przez tunel jezdze prawie codziennie - [B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?