Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki no to juz kupuje [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:51_________________________________________________bede bral sie za nowe audio itp. bo jak patrze na to co macie w srodku to przyznam, ze zzera mnie troche [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:59_________________________________________________ile za taki nowy unit klimy pod DIN2 chca w ASO ? chodzi oczywiscie o A4
  2. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy jest to klima pod 2din ? - 8E0820043AB5PR
  3. pany czy ta klima podejdzie pod 2din z A4 - 8E0820043AB5PR
  4. WOW zacne plany masz gdzies ciekawa opcje cenowa Magnaflow ?
  5. tak przeciez pisalem kilka postow wyzej i 10 KM mnie ucieszy nawet 8, 7, 6, 5 chodzi bardziej o brzmienie :kox: robie caly uklad
  6. te BBsy to repliki prawda ?
  7. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Seba do tego JVC musiales dokupic specjalne kable ? czy nie bylo problemow np. tylne glosniki nie graja itp. tak przy okazji masz zacne audio ladnie to musi lupac
  8. u mnie teraz jest +10 taka zima ps. fajna A4ka co do d*py to wymienilbym kierunki na srebrne
  9. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    zalozyles lampiony wszystko dziala idealnie ?
  10. nie jestem specem ale na tych 3 filmikach ze str. 9 wyraznie slychac psssss
  11. w opisie dales Magnaflow - jaki uklad robisz ??? mnie wlasnie dzisiaj przyszedl sportowy kat 200tka tez z Magnaflow
  12. ??? to juz jest rzecz gustu, czy szal robi czy tez nie przynajmniej cos slychac pppsssssssssssssssss troche nie rozumie... kupowanie zajebis... czesci renomowanych firm to jakas pomylka
  13. ja bym tanochy nie wkladal bo moze narobic...gnojstwa :confused4:a efekt niewiadomy :gwizdanie: szkoda pakowac tanie badziewie do Audi - takie jest przynajmniej moje zdanie :gwizdanie: lepiej poczekac 2,3 miesiace, dozbierac i kupic WOW niz kupowac podroby no name :gwizdanie: pewniak Forge Splitter - robi chyba najlepsze psssss [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=forge+splitter&_sacat=See-All-Categories
  14. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi o listwy ? czy....
  15. Remik-A4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    czyli to bedzie cos takiego ???
  16. Milltek S4 [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:35_________________________________________________ Milltek i S4 jak dla mnie IDEALNE brzmienie :kox:
  17. no sam jestem ciekaw ale przed raczej nie bede chamowal bo wydatek 50 funtow wole raczej doinwestowac w lampy
  18. 450 funtow z zalozeniem u Powerflow 4-5 godz. roboty i wybierarsz co chcesz ( rozmiar, wyglad i brzmienie w pewnym sensie ) jak robia - How it's Made koncowki - Tail Pipes from Powerflow Katy sportowe maja - 200 i 100cpsi ale ja juz zakupilem Magnaflow 200tke Jezeli chodzi o Custom to jest to dobra firma
  19. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    patrzcie tu jaki wynalazek wydech na pilota - jak chcesz sport to masz sport jak cichutko to klikasz przycisk i
  20. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tutaj w UK jest zakaz naprawiania aut na tzw. chodniku [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 16:03_________________________________________________majac garaz to juz mozna sie bawic w rezanie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 16:04_________________________________________________tak przy okazji co za cena :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/1999-Audi-A4-Avant-Manual-/360320654760?pt=Automobiles_UK&hash=item53e4c8dda8
  21. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no co ty nie nie ja tak jak mlody drog pod domem wiekszych zmian nie zrobie bo sasiedzi dziwnie patrza dlatego pisalem ze zazdroszcze " przestrzeni " a przy okazji w Powerflow daja dozywotnia gwarancje i co roku jedziesz na konserwacje za darmo :gwizdanie:
  22. Remik-A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no a ja przez tunel jezdze prawie codziennie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.